Poniedziałek, 27 czerwca 2016 r.

Oficjalnie: Zmiany w zarządzie Wisły Kraków SA

Oficjalna strona internetowa Wisły Kraków - wisla.krakow.pl - opublikowała komunikat w sprawie zmian w zarządzie naszego klubu, o których głośno było już od piątku ubiegłego tygodnia.

Oto treść wspomnianego komunikatu:

Prezes Piotr Dunin-Suligostowski i wiceprezes Rafał Smalcerz podali się do dymisji. Obie dymisje zostały przyjęte.

Informacje o tym, jak będzie kształtowała się nowa struktura Zarządu Wisły Kraków SA pojawią się niezwłocznie po zapadnięciu konkretnych decyzji w tym zakresie.

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


27    Komentarze:

~~~xsilver
..
Quo vadis Wislo ??..

67            -6
~~~ddd
Boss
Gdzie jest Cupiał w tym całym bajzlu?Dlaczego nie reaguje?Kibice chcą wyjaśnień w sprawie Wolskiego czy obecnej sytuacji klubu.Właściciel powinien wspierać klub a nie go ignorować w ciężkich chwilach.Oby kolejny prezes pomógł ogarnąć ten bu*del w Wiśle.Cupiał wywal Kapkę bo ten [...] pociągnie nas na dno!Nie zdziwię się,gdyby maczał palce w przejściu Wolskiego do Lechii. :-(

70            -4
kibic1
nie róbcie Boga
z Dunina.zawalił Cierzniaka, zatrudnił Pawłowskiego wiec ideałem nie był.z wolskim to układ z mandziara tylko trzeba było o tym napisac a nie motać.teraz przynajmniej nie ma długu wobec niego a jestem przekoanany ze rozgrywajacy jakis sie pojawi.

32            -30
monica80
Brawo Wy !
pozdrawiamy Pana Kapkę :-) ilu to już było prezesów ... Mielcarski, Bednarz, Gaszyński, Basałaj, Dunin - a Kapka nadal trwa :lol:

65            -7
dann
...
Dopoki Gaszyński nie wyleci- żaden prezes nie będzie mógł normalnie pracować.

23            -12
Dario1906
Poprostu
masakra z naszego klubu to juz od paru lat wszyscy sie nabijają co chwile nowy trener, działacze prezesi, afera z Wolskim to juz pojechali po bandzie nic do przodu a wręcz przeciwnie a do tego jeszcze całe to sharks narobiło siary tyle lat piekna sztama z naszymi braćmi a im sie z ruchem zachciało i pobili naszych braci w Marsyli WSTYD WSTYD WSTYD ! JA na pewno nie będę robił i kibicował tym cos sobie umyśli i ubzdura sharks !

26            -7
~~~Wiślak od urodzenia
Zdzisław Kapka
A, kiedy szanownie panujący ``pan`` Zdzisław Kapka poda się do dymisji...???!!! Uważam, że czas już na niego najwyższy...!!! Pan Zdzisław K. jest szkodnikiem żerującym na Naszej Kochanej Wisełce...!!!

43            -2
Stelio
Przestałem już liczyć na jakąkolwiek poprawę
Ileż można? Która to już zmiana prezesa i które obiecanki? Trzeba przyznać otwarcie że Cupial to teraz taki drugi Cacek, najpierw prowadzi nas w przeciętność a potem do upadku swoją obojętnościa i brakiem zaangażowania...

25            -4
~~~Rozpierdu cha2016
Apeluję
Dopóki nie nadejdzie normalność nie idę na żaden mecz, minusujcie ile wlezie... jestem kibicem na dobre i złe, nie bojkotowałem po Bednarzu ale lepiej niech ten marazm się skończy, bo do du.... to niepodobne, jest zdecydowanie gorzej niż źle. Każdy się z nas śmieje, a krasnale robią swoje mając kibiców głębiej niż w d....

27            -11
woytek1974
Prośba do Szanownego Pana Prezesa Bogusława Cupiała
Z szacunku dla naszych osiągnięć sportowych ostatnich kilkunastu lat, z szacunku dla naszej tradycji, z szacunku dla zainwestowanych przez te lata środków finansowych, wreszcie z szacunku dla deklarowanego przez Pana przywiązania do barw klubowych w imieniu kibiców Białej Gwiazdy proszę o odpowiedź na fundamentalne pytanie: Quo Vadis Wisło? Tylko Pan może rozwiać nasze wątpliwości...

33            -6
kicur
Teraz
Teraz przyjdzie pewnie kolejny prezes, któremu Cupiał naobiecuje cholera wie czego. Na konferencji będzie gadał, że Wisła to klub z tradycjami, który musi grać o mistrzostwo, bez typowego rozgrywającego. hahaha hahaha

32            -1
stary wiślak
kibic1!
Boga z pana Dunina nikt rozsądny nie robi.ale niezależnie od swoich błędów,nie pozwolił firmować swoją osoba decyzji,z którymi się nie zgadzał. I za to ma plus.Nie wiemy przecież czy podjęcie wojny z Cierzniakiem nie było inspirowane. Poza tym większość kibiców wręcz domagało się udupienia Cierzniaka . Ilu z nich teraz ma pretensje do prezesa? Nie znamy też do końca sprawy Wolskiego,aby obiektywnie ocenić udział prezesa w tej kwestii.Jest żle,bo kolejny prezes odchodzi w delikatnie mówiąc w niesmacznych okolicznościach.

25            -12
~~~łodygin
Największy szkodnik i zamętowiec w klubie
link »

34            -3
nales
Wiślak od urodzenia
Brawo , brawo i jeszcze raz brawo !!!!! Zgadzam się z Tobą w 100% ! ZK pokazał już raz w Wiśle swą wartość , potem rozłożył KSZO Ostrowiec , teraz znowu Wisła ..... nie wiem jakie ma powiązania ( bo musi mieć) - ja tego nie ogarniam . I dlatego sądzę , że dopóki on będzie w Wiśle dopóty każdy nowy prezes będzie pracował z" rękoma skutymi kajdankami" . A moze dlatego do tej pory nie mamy sponsora , by tej klice nie wcinał się w decyzje ???????

25            -5
~~~AVE WISŁA
TYLKO WISLA
no to zachecilscie do kupna karnetow ,gratuluje

16            -5
Dario1906
@~~~AVE WISŁA
kupią ludzie kupią ale nie na sektor C !

16            -4
~~~Kubuś Puchatek
Bednarz wróć!
Nie myślałem, że to kiedyś napiszę, ale to był najmniej zły prezes w ostatnich czasach.

17            -23
kibic1
dajcie spokój z gaszynskim
jeżeli faktycznie jest członkiem RN to po pierwsze nie jest tam sam i inni tez głosuja a po drugie jakby faktycznie szkodził to własciciel w kazdej chwili może kogoś wypieprzyć z RN.Tyle w temacie.

15            -8
~~~faaan
Doszliśmy do ściany.
Jeżeli człowiek od lat związany z Wisłą oraz z racji pełnienia najwyższej w niej funkcji, zadaje rozpaczliwe pytanie "QVO VADIS WISŁO", to znaczy, że KTOŚ zaprowadził nasz klub na skraj czegoś bardzo niedobrego. Dlatego, MY KIBICE WISŁY KRAKÓW , także finansowo wspierający nasz klub, kategorycznie żądamy wyjaśnień od WŁAŚCICIELA , odnośnie planów dalszego funkcjonowania WISŁY KRAKÓW !!!

15            -3
Gazza
też już nie mogę
Tez już nie moge czytać że coś Gaszyński kręci. Wierzcie dalej skwk to daleko zajdziecie. Znam kilku dziennikarzy, a oni tych z drugiej strony błoń. Tamci podchwycili rewelacje skwk żeby nam dopiec ale nie zrobili tego i nic się w gazetach nie ukazało o rzekomych szkodach byłego prezesa. Czemu? Ano temu, że ŻADNA z tych rewelacji nie znalazła potwierdzenia, weryfikowali to i zero prawdy. Poza tym klub stacza się od paru lat a nie od 5miesięcy. Tyle w temacie

20            -4
Kosmaty
Oficjalna nformacja... Tylko, że
to tylko papierowe zmiany. Co rzeczywiście za tym idzie? W jaki sposób zmieni się faktyczne zarządzanie klubem? Zmieniają się kolejni prezesi, wiceprezesi, rady nadzorcze, a w rzeczywistości sposób zarządzania klubem się nie zmienia. Jaki w tym sens. To nie Dunin był winien sytuacji finansowej Wisły... Odrazu zastrzegam, że nie jestem zwolennikiem "Holenderskiej bomby", która miała doprowadzić do tragicznego zadłużenia... to jest sprawa nawarstwiająca się przez lata nieudolnego zarządzania klubem. Za to z drugiej strony widać było, że potrafi uczyć się na błędach. Ot choćby sytuacja z trenerem. Po porażce z Pawłowskim wyciągnął wnioski i nie zatrudnił trenera na pół gwizdka. Najpierw próbował się dogadać z uznanym trenerem z wynikami, kiedy to nie wypaliło, to znowu wziął się za trenera z karierą podpartą wynikami i dobrym warsztatem i tym razem już się dogadał. Zresztą oświadczenie, które wydał jest bardzo zbieżne z tym co widać w Wiśle od dawna. Jestem bardzo wdzięczny Panu Cupiałowi za wieloletnie wsparcie dla klubu, ale musi on zmienić sposób zarządzania Wisłą i ludzi, którzy mu podpowiadają jak to robić. Nie chcę by podejmował tak drastyczne kroki, jak sprzedaż i odejście z klubu, jednak musi mieć świadomość, że trzymając się obecnej linii postępowania daleko nie zajedzie. Będzie tylko tracił wizerunek i wielkie pieniądze. To dofinansowanie ze stycznia, które można było bardzo dobrze spożytkować zostało zmarnowane. Nie chodzi mi o sposób wydania tych pieniędzy, tylko o to, że "wyczyszczenie" bieżącego zadłużenia jest marnowane obecnymi działaniami. Osiągnięta stabilizacja została przekreślona kolejną zmianą prezesa kasującą poczucie wychodzenia na prostą i ustabilizowania sytuacji w klubie.

14            -4
taki tam
@kosmaty
w klubie nic się nie zmieni ... N I C ... przyjedzie kolejny figurant i tyle .... jesteśmy rekordzistami w zmianach prezesów oraz trenerów ... póki w klubie jest Cupiał będzie Kapka itd itd .... potem kolejny prezes i kolejny trener itd itd ... a drużyna ? no cóż tak samo walka... górną ósemkę :lol:

18            -2
Kosmaty
@taki tam
Łatwo powiedzieć "jak w klubie jest Cupiał, to nic się nie zmieni". Nie wiem jak inni na tym forum, ale ja nie jestem miliarderem by kupić sobie klub piłkarski, generalnie nie ma wielu ludzi skłonnych do kupienia klubu naszej ekstraklasy, a jeszcze mniej z nich może to zrobić i później odpowiedzialnie tym klubem zarządzać. Zresztą nikt z nas nie powinien chcieć zmiany na byle kogo, bo nikt z nas nie chce by skończyło się to jak Pogonią, Polonią lub Widzewem.

10            -4
~~~Jasio
@Kosmaty
jesli dobrodziej zawsze ewentualnemu kontrahentowi bedzie proponował cenę "wartośc klubu" + "tajemniczy dług wewnętrzny" to chyba tylko jakiś nieświadomy bogaty szejk mógłby odkupić ten klub.

14            -2
oldkibic
@~~~KubuśPuchatek
Taaaaaaaaa Jacuś legionista to był prezio na preziami, same "sukcesy", to umowa z UFA wybitnie niekorzystna dla Wisły, to nieudane transfery, dodatkowo rozbicie poprzedniej ekipy, w końcu skłócenie się z kibicami, oraz obietnice bez pokrycia o "kłopotach bogactwa", trenerów też wymyślał "znakomitych", Probierz i Kulawik, obaj mieli przecież "rewelacyjne" wyniki sportowe w Wiśle, sam nie wiem który lepsze :lol: .. Oczekiwanie powrotu JB to czysty trolling w internecie, nic ponad to.

17            -7
~~~gammay
kto wie?
Czy jest związek pomiędzy przepychankami fanów Wisły, Lechii i Ślaska a dymisjami w Wiśle? Nie znam tej strony naszego klubu, wiec pytam

9            -2
~~~Wilga
Strach
Przed nadchodzącą ligą, może być ostatnia w ekstraklasie na lata.

3            -3