Poniedziałek, 11 lipca 2016 r.

Wiślackie serce bije na Reymonta! JESTEM WIŚLAKIEM!

Już w najbliższy weekend startują piłkarskie rozgrywki ligowe w Ekstraklasie. W sobotę, 16 lipca o godzinie 18:00, "Biała Gwiazda" zmierzy się na własnym stadionie z Pogonią Szczecin. Bez wątpienia warto zobaczyć film promujący sprzedaż karnetów oraz biletów na czekające nas właśnie w sobotę to sportowe wydarzenie!


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


25    Komentarze:

dariokr
......
jestem ,bo kocham ten klub!

30            -9
nowy_00
Ten tyłeczek
to jest dopiero prawdziwa ekstraklasa :-)

43            -8
kicur
Brawo
Naprawdę super filmik. Oby tak superowo zagrali nasi w sobotę Wszyscy na mecz :)

27            -1
~~~gustaw
Ultra Wisła
Już w tą sobotę o 18ej na Reymonta wielkie otwarcie sezonu! Wisła - Pogoń! Wdowczyk - Moskal! Ondrasek - Zwoliński! Małecki - Akahoshi! Pożałować decyzji Lechii, ale skoro nie po drodze im silniejsza Wisła, to nie.. Wiślacy nie marudźmy, zróbmy taki doping by BKS i WKS pożałowali tej pochopnej decyzji! Tylko Wisła i nikt inny!

20            -17
zyga
Filmik pierwsza klasa
Sobol - ikona Wisły. Wielki powrót! Witaj w domu! Pokażcie wszyscy kibice że więcej jest w tej Wiśle tego co nas łączy a nie dzieli.

45            -2
~~~pol
pol
lezka sie kreci w Oku :) Mili Kibice Wisly i nie tylko :)

12            -2
~~~krzysiekk k...
jakie transfery taką liczba karnetow
Nie da się ukryć w natłoku pracy trudno znaleźć czas żeby oglądać miernote-jeśli Wisła będzie grać fajną piłkę to będzie pełny stadion (jak na meczu z Zaglebiem)jeśli będzie grać słabo trybuny będą puste...

21            -11
~~~pawel zegarek
Pomocy
Poszukuje nagrania Naszego hymnu w tym wykonaniu : link » - słychać go w tle od 0:28. z góry dzięki już któryś miesiąc szukam tego nagrania

6            -1
~~~Kibol Janusz
Nieważne,
że nie ma kasy. Nieważne, że nie ma transferów. Nieważne co ludzie mówią. Wisła jest Wisłą i zawsze będzie wywoływać u mnie szybsze bicie serca. Piłkarze, trenerzy i działacze przychodzą i odchodzą. Wyniki raz są lepsze raz gorsze. A Wisła trwa od 110 lat! Nawet hitlerowska okupacja nie przeszkodziła w rozegraniu konspiracyjnych derbów z Cracovią. Niech więc zamilczą ci, którzy twierdzą. że teraz jest ciężko! Ważne jest to żeby Wisła trwała. Ważne żeby przyjść na mecz i zobaczyć piłkarzy oddających serce za ten klub, bo: „Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki”. Zawsze mam ciarki na plecach, słysząc ten cytat naszego legendarnego kapitana. Wisła to kawał wspaniałej historii. My jesteśmy jej częścią i powinniśmy być z tego dumni. Doświadczyliśmy chwil triumfu ale i porażek. Za życia dane było mi 8 razy świętować mistrzostwo mojej drużyny. Ilu kibiców w Polsce może się czymś takim pochwalić? Teraz przyszły chudsze lata. Ale kochajmy Wisełkę taką jaką ona jest, bo mamy ją jedną. To jest miłość na całe życie.

29            -8
woytek1974
Sobol będzie w sobotę na R22
My też tam bądźmy. Pomimo wszystko... wybierzmy się na mecz z Pogonią!

30            -10
~~~fan1978
Rewelacja!!! ....
.....no chyba najlepszy filmik reklamujący sezon Wisełki. Ciekawe czy będzie prezentacja drużyny i sesje zdjęciowe bo dobry marketing to polowa sukcesu. Pozdrawiam Wszystkich.

19            0
alfer77
Łał
To ja naiwnie myślałem, że w przerwie przed sezonem powinno się zbudować silną drużynę, a tu jest zamiast tego filmik... No w sumie rzeczywiście trzeba czymś ludzi zachęcić na trybuny... Wdowczyk wspominał coś o mistrzostwie no i zarząd stanął na wysokości zadania - nakręcił filmik, oddał Wolskiego, a kibice przygotowali nowe zgody... Pikniki rzucą sie jutro po bilety. Przepraszam za ten sarkazm pod którym jutro tu bedzie tyle minusów ile pewnie ludzi przed kasami ale na prawde nie miejcie pretensji do mnie tylko do zarządu...aaa tego przecież też nie ma - to nie wiem gdzie może rzeczywiście to moja wina.... Tak na poważnie to trzymam kciuki żeby na przekór wszystkiemu Wisła ładnie punktowała w tym sezonie bo trenera mamy OK ale o jakość sportową poważnie się obawiam...

16            -9
Jazz
Wisła
Wiślakiem byłem, jestem i będę. Pamiętam czasy jak w dzieciństwie kibicowałem w pucharach Widzewowi czy GKS, ale w sercu zawsze była Wisła i marzenie, by to Biała Gwiazda godnie reprezentowała Polskę w Europie. Przyszedł rok 1998 i te marzenia zaczęły się spełniać. Nie będę się obrażać za wpadki transferowe, nie będę płakać za Wolskim, nie będę wymagać transferów za miliony euro. Tak samo kibicowałem jak walczyliśmy o LM jak i wtedy kiedy walczyliśmy o utrzymanie. Ale oczekuję od władz klubu uczciwego komunikatu o co walczymy i w jakim miejscu jesteśmy, a nie dalszego zwodzenia i czczych obietnic.

28            -4
~~~jedlina
@woytek1974
Wojtek nic dodać, nić ująć!!! Mimo tego, że nie zgadzamy się z wieloma decyzjami i zarządzaniem klubem w sobotę wszyscy musimy być na R22!!! To nie Kapka nas potrzebuje to WISŁA nas POTRZEBUJE!!! My jesteśmy dla WISŁY!!!

18            -4
trogdor
sex sells
To pierwsza zasada jaką uczą marketingowców. Jak widać autorzy dobrze odrobili tą lekcję i dlatego chodzenie na mecze i kibicowanie reklamują trzy zbliżenia na tyłek w bikini... Naprawdę to są wartości, które autorzy chcieli podkreślić i zestawić z ikoną klubu? na koniec tez miły akcent, choć trochę bardziej ubrany. To mógłby być świetny film promocyjny. A tak to jest tylko dobry. Ale co tam - sex sells.....

11            -12
woytek1974
@jedlina
No właśnie, żeby inni też chcieli tak pomyśleć. Ja rozumiem tych, którzy swoim pozostaniem w domu chcą zamanifestować brak zgody na to co się dzieje w klubie ale zostając przed TV wylewamy dziecko z kąpielą. Spotkajmy się na R22 a na forum zastanówmy się jak zaprotestować przeciwko obecnej polityce klubu.

10            -2
~~~kazek
Ciekawe
link » Kilka dni temu ktoś pisał w komentarzach o rozmowach z Kriwiecem. Czyżby?

5            -4
kibic1
Kriwiec
nie sadze a i tak wolałbym Stilicia ale nie bedzie ani tego ani tego tylko jakis pewnie no name jesli w ogóle ktos

6            -4
kicur
:/
Kapka co? Widzisz to?! Tylko 1200sprzedanych biletów. Wywalić tego szkodnika, bo pójdziemy na dno. Może w końcu SKWK, jakoś na to zareaguje ? W końcu podobno nas reprezentujecie. Odpowiada wam taka frekwencja ?

9            -7
SMOK
Siarhiej Krywiec 30l
Jest wolny. Na rok lub dwa mógłby jeszcze rozegrać kilka dobrych meczów. Do wzięcia za darmo to nawet na zmiennika może się nadać.

4            -5
woytek1974
@kicur
To jest dobre pytanie! Czyje interesy reprezentuje SKWK! Milczenie Stowarzyszenia zastanawia...

8            -2
woytek1974
Coś zaczyna się dziać w światku kibicowskim
link »

7            -2
zyga
warto rozmawiać
Bardzo dobrze, lepiej późno niż wcale. Wszyscy którym zależy na tym co się dzieje na stadionie i wśród kibiców - obowiązkowo powinni przyjść. Przyjdźmy tam jednak nie po to aby wylewać żale, bo pełno ich jest w internecie. Przyjdźmy aby zacząć odbudowę jedności na stadionie. Wisła ponad wszystko :) P.S. Myślę że zwłaszcza osoby niezwiązane z SKWK powinny czuć się zaproszone - wszyscy kibice teraz są Wiśle bardzo potrzebni.

5            -1
~~~jerkus
amatorka w Klubie
Właśnie byłem zakupić karnet dla mnie i dzieci na Krakowską Kartę Rodzinną, okazuje się że jest to niemożliwe, bo system nie przyjmuje .Wisła do programu przystąpiła rok temu-przecież w ten sposób to niedługo na mecze bedzie przychodzić po 3 tys. ludzi. link »

4            -1
~~~cała wisła zawsze razem
wszyscy na mecz
Kto ma jeszcze jakieś wątpliwości czy przyjść na mecz w sobotę to niech to zrobi dla najlepszego transferu tej rundy dla..RADKA SOBOLEWSKIEGO. WSZYSCY NA R22!!!

6            -1