Niedziela, 21 sierpnia 2016 r.

Władze Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków apelują o cierpliwość!

Po tym jak Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków poinformowało m.in. na swojej stronie internetowej o zaplanowanej na poniedziałek na godzinę 12:00 konferencji prasowej w mediach oraz wśród komentujących tę sprawę internautów zawrzało. Skontaktowaliśmy się więc z Panem Robertem Szymańskim, wiceprezesem Zarządu Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków, aby przede wszystkim wyjaśnić to, co może nas jutro czekać.

Panie Prezesie, czy to, że zapraszacie przedstawicieli mediów na konferencję prasową oznacza, że piłkarska Wisła wraca pod skrzydła Towarzystwa Sportowego?

Robert Szymański (wiceprezes Zarządu Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków): - Wciąż trwają rozmowy pomiędzy nami, czyli Towarzystwem Sportowym, obecnym właścicielem, czyli Panem Jakubem Meresińskim, a także Tele-Foniką. Sprawa wciąż nie jest do końca rozstrzygnięta, a jest bardzo delikatna. Każde zaś doniesienia medialne, które są niesprawdzone oraz komentarze kibiców, na pewno negocjacji nie ułatwiają, a wręcz w nich przeszkadzają.

Wypada więc chyba zaapelować do wszystkich stron, aby uspokoiły sytuację?!

- Dokładnie tak. Wszelkie niepotwierdzone plotki medialne tylko w rozmowach przeszkadzają i powodują nieporozumienia w trakcie tych negocjacji.

Można się domyślać, że te są bardzo trudne.

- Nam jako Towarzystwu Sportowemu zależy wyłącznie na jednym - aby piłkarska spółka nie upadła, aby Wisła przetrwała! I zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby tak się stało! Apelujemy więc, aby zachować cierpliwość oraz o to, aby poczekać na oficjalne komunikaty, które zaprezentowane zostaną jutro w samo południe. I mamy ogromną nadzieję, że będziemy mieli dla kibiców dobre wiadomości, ale aby tak było - naprawdę prosimy media i kibiców o cierpliwość!


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


58    Komentarze:

Willem de Zwijger
A Tele-Fonika z jakiej racji bierze udział w
rozmowach? Ostatnio w dwóch oświadczeniach wyraźnie stwierdzili, że od całej sprawy umywają ręce...

116            -16
GrzegorzS
No
to czekamy.

27            -16
RobertB
@Willem de Zwijger
Tele-Fonika też musi być obecna bo przecież JM im wpłacił tylko jedną ratę, czyli jeżeli zmieni się właściciel to chcą mieć gwarancję, że na tym się nie skończy :-)

81            -3
~~~walensale msiezczerwon ymi
...
Ale były by jaja jakby jutro hunęło info jak petarda, że Telefonika zostaje...

23            -39
~~~Kubuś Puchatek
Mimo wszystko wolałbym, żeby to nie był TS
Jasne, lepszy niż Mereś, ale modlę się o kogoś innego.

83            -18
woytek1974
Sprawa delikatna
Ale skoro TS zaprasza na konferencję tzn., że mają coś do obwieszczenia.

47            -9
~~~krzysiekk k...
Robert szymanski
Po wywiadach z Citko ,Meresinskim i innymi typami wreszcie wywiad z kimś komu na Wisłę zależy...

45            -49
~~~antyruch.
jak Wisłe przejmie TS
to będzie to szybszy koniec niż z mereszynskim

66            -70
~~~Anty weszlo
my wierzymy!!
Robert, ratuj Wisłę!

40            -46
Willem de Zwijger
@RobertB
W sumie - racja. Dzięki za komentarz. Wcześniej sam TS tego nie gwarantował, teraz przy ewentualnym wsparciu inwestora (inwestorów), sytuacja mogłaby ulec zmianie. Zobaczymy, co to będzie. Pozdrawiam.

31            -11
~~~Tw bolek
Willem de zwijger
Widzisz nawet takim fizjonomom jak ty nie śniło się coś takiego jak to mawiał Ferdek Kiepski. Jednak bierze udział B-)

12            -22
GrzegorzS
Jeśli nowy właściciel po wykupieniu
Meresińskiego zwróci się do kibiców o pomoc przez udział w meczach i wsparcie finansowe to myślę, że sporo kibiców odpowie pozytywnym udziałem, ale kibice chcieliby mięć więcej do powiedzenia w nowym układzie właścicielskim. A na pewno chcieli by mieć więcej rzetelnych informacji za dużo było tej paranoicznej tajemniczości w czasach TF. Gdyby tak w przyszłości po zakończeniu rundy pojawiał się publiczny raport z działalności władz Spółki pracy sztabu trenerskiego to rozwiewało by to wiele plotek i niepokojów.W Wiśle nie istnieje kanał informacji od klubu do kibica i od kibica do klubu. Jeśli Wisła ma być nasza czyli Wisła to my to właśnie to się powinno zmienić. Jawność i transparentność działań w naszym klubie tylko pomoże a nie zaszkodzi.

35            -16
Livarno
Wisła wraca do TS
Wszystko wskazuje na to, że TS przejmie Wisłę od ...Tele-Foniki.

14            -25
artgal
No to czekamy
Mam nadzieje, że TS, o ile przejmie Wisła SA, znajdzie odpowiedniego inwestora czy inwestorów, a następnie wspólnie zorganizują emisje akcji dla kibiców do 49 % udziałów w SA. I wreszcie, ktoś inteligentny i uczciwy będzie kierował spółka w sposób efektywny a nie efektowny z naciskiem na rozwój a nie kaprysy jakiegoś gogusia z pieniędzmi i bez wyobraźni. A Grzegorz S. powinien zmienić nicka bo pod tym nawet jak będzie pisał całkiem z sensem to i tak mało kto będzie go popierał. :-)

27            -14
FANATYK90ABG !
bedzie dobrze
jutro w południe dobre wiesci a o godz 18 wygrajmy i 3pkt . Tylko Wisła Krk!!

36            -3
oldkibic
Wisła Kraków i sekcja piłkarska.
Moim zdaniem, optymalnym rozwiązaniem powinna być partycypacja we własności, 3 podmiotów, TS, prywatny kapitał biznesowy, oraz udział kibiców (nie tylko bilety, ale choćby ze składek, płacisz składki, masz głos). Przejrzystość byłaby też mile widziana, w tym względzie popieram post powyżej @GrzegorzS. -------- @Willem de Zwijger, umowa TF z JM była zawarta w oparciu o konkretne porozumienie, chodzi o jego realizację. Dla Wisły, co jak ufam jest dla nas najważniejsze, TS budzi większe zaufanie niż JM, choć ja osobiście wolałbym, aby było kilka podmiotów, wzajemnie patrzących sobie na ręce, co powyżej już opisałem.

40            -4
FANATYK90ABG !
~~Kubuś Puchatek
nie panikuj. jesli Ts przejmie, to pewnie beda sponsorzy

24            -9
judaspriest
...
C.K mocno zainteresowany.

11            -7
GrzegorzS
artlag za dużą wagę
przywiązujesz do ocen w internecie nie piszę by mnie ktoś popierał wyrażam swoje opinie przemyślenia każdy ma prawo do tego. Oceny postronnych na mój temat mało mnie wzruszają, ważniejsze by starali się wyrażać własne zdania, wrażenia i opinie o temacie poruszanej w newsie sprawy a nie o uczestnikach forum. Pozdrawiam. A Wisłą Kraków to klub, który spokojnie mógłby podążyć drogą Barcy bo ma na tyle dużą bazę kibiców, że opierając się o nich da sobie radę. Ale trzeba się odważyć. Może zacząć od tego, by zaproponować powołanie np. sformalizowanych rad kibiców i sponsorów, które tak na początek powinny mieć choć by słowo opiniujące w takich kwestiach jak powołanie prezesów. Gdyby tak przed takimi Radami Prezesi musieli dwa razy do roku złożyć sprawozdanie i pokazać plany na przyszłość. To Wiązało by to kibica z klubem, bo czół by się, że nie jest widzem, ale częścią klubu. Jak by tak założyć, że osoby kupujące karnety mające karty kibica mogły w ramach sektorów wybrać reprezentantów, którzy mogą coś poradzić coś się dowiedzieć,coś przekazać to by już było inaczej.Może to dobry moment by Wisłę zdemokratyzować i dopuścić do klubu kibiców.

22            -9
woytek1974
Pożądany scenariusz
1/ Piłkarska Wisła wraca do TS-u. 2/ TS w związku z pkt.1 potrzebuje środków na utrzymanie sekcji piłkarskiej i tu potrzebni są kibice i mniejsi sponsorzy. 3/ TS dysponując środkami na bieżącą działalność ma czas na znalezienie poważnego, wiarygodnego inwestora bez którego (nie oszukujmy się) w dłuższej perspektywie się nie obejdzie.

37            -7
matii
@judaspriest
To znaczy kogo masz na myśli ?

26            -3
artgal
Do GrzegorzS
Swoją radą nie miałem zamiaru się obrazić. A co do ocen to zawsze jest budujące że ktoś myśli podobnie jak ty lub nie zgadza się z tobą. Tak uważam. Co do pomysłu Rad kibiców, które proponujesz, to lepiej założyć stowarzyszenie kibiców, tylko takie prawdziwe, które będzie reprezentowało interesy kibiców i akcjonariuszy kibicowskich spółki. Naciskam na wykup kibicowskich bo oprócz pieniędzy które klub pozyska na rozwój i zabezpieczenia przed taką sytuacją jak obecna, to taki kibic akcjonariusz będzie pilnował klubu nie tylko ze względu na wartości duchowe ale biznesowo i tak kłopot z frekwencją na meczach mógłby znacznie sie poprawić bo taki kibic oprócz tego że sam będzie chodził regularnie na mecze to będzie zapraszał swoich znajomych. Prosta sprawa a tak skomplikowana dla niektórych.

14            -5
Szczypior
p. Szymański,
nikt cudów nie oczekuje, macie wsparcie wszystkich co dobro Wisły na sercu leży. Twardo negocjujcie warunki. Niech będzie biedniej przez jakiś czas ale sztandar Białej Gwiazdy trzymać mają czyste ręce. Środowiska od Was się nie odwrócą. Trzeba brać ludzi młodych odważnych i oddanych. Czas hejtów, krytykanctwa, narzekania zakończyć, drodzy kibice, każdy musi dać coś klubowi najpierw dobrą wolę.

36            -6
~~~faaan
Kluczową sprawą jest nowy sponsor ...
... z własnym kapitałem, a nie jak JM, który nie ma środków na prowadzenie klubu, tylko podobno zna takich, którzy je mają. Mam nadzieję, że TS WISŁA odda SA w dobre ręce i zadba o klauzule zabezpieczające klub także na przyszłość.

29            -3
zpbeer
Dobrze, że ta farsa z Meresińskim w roli właściela
szybko się skończy. Miał być zbawcą, a mógł okazać się osobą, która doprowadzi Wisłę do IV ligi. Na szczęście szybka interwencja kibiców + dziennikarze, którzy zaczęli interesować się jego przeszłością doprowadzili do tego, że gimnazjalista spod Częstochowy odejdzie z Wisły.

31            -3
RobertB
ciekawy artykuł o JM
link » "To taki typ, że po pięciu minutach rozmowy go uwielbiasz, a po dziesięciu jesteś w stanie uwierzyć mu we wszystko co powie."

37            -1
~~~Marci
Zobaczymy
Z deszczu pod rynnę?!

20            -9
~~~faaan
RobertB
Nic dodać, nic ująć. To jest ogromna kompromitacja TF, a wielki problem dla klubu. Kiedyś pisano o tym, że zweryfikują prawdziwość listów intencyjnych. Gdyby faktycznie były podrobione, to klub wraca do TF i sprawa się nam już pięknie klaruje.

21            -3
Mario
a ja mam apel i próśbę do wszystkich decydentów
zrozumcie nas kibiców, bo to co się dzieje woła o pomstę do Boga. Nasze nerwy są już zszargane. Poczekamy, ale mamy prawo zadawać pytania itp

25            -3
stary wiślak
Willem de Zwijger!
Z jakiej racji Telefonika? Z takiej samej,czyli żadnej,podobnie jak TS, który jest oddzielnym podmiotem i formalnie nic do gadania, po sprzedaży klubu mieć nie powinien. Może,jako "czynnik społeczny" być przy tym przedstawicielstwo kibiców i tyle.

9            -28
~~~ForzaWisl a
Konferencja
Czy dzisiejsza konferencja będzie transmitowana na jakiejś stronie internetowej?

18            -5
~~~RS
ts
Zauważcie pewną prawidłowość. Gdy kibice nie mieli stowarzyszeń, takie zdania wyrażane przez klub, właścicieli itp. ("Wszelkie niepotwierdzone plotki medialne tylko w rozmowach przeszkadzają i powodują nieporozumienia w trakcie tych negocjacji. ") były dla wielu nie do przyjęcia. Kibice opierali się często na plotkach. Dziś, gdy powstały stowarzyszenia kibiców, zaczęły działać i mówić w podobnym tonie co wówczas kluby i właściciele. Ot jak to się punkt widzenia zmienia od punktu siedzenia. A czy Wisła w rękach Towarzystwa Sportowego to dobra rzecz?! Nie do końca.

29            -4
drs
do Forza Wisła
Być może będzie transmisja z konferencji. Śledź profil Wisla TV na FB

10            -1
Shell
@stary wiślak
ale co Ty w ogóle za bzdury piszesz? "czynnik społeczny", że co??? TS jest podmiotem który negocjuje KUPNO klubu. Jako kontrahent ma prawo się wypowiadać, negocjować. Jak w ogóle można tego nie rozumieć i napisać coś tak absurdalnego? Natomiast pytanie Willema jest jak najbardziej zasadne bowiem z punktu widzenia prawa oczywiste wydawałoby się, że rozmowy powinny toczyć się na linii JM-TS. Tymczasem toczą się na linii TS-JM i TS-TF co jest mocno zaskakujące...

16            -5
stary wiślak
Shell! Co sugerujesz?
Że TS kupi SA za pośrednictwem "słupa" Meresińskiego? Bo Cupiał nie aprobowałby przekazania im SA???? Jeśli to prawda,to ja wyprzągam i już nic nie piszę w tym temacie do zakończenia sprawy! Jestem realistą i jeśli nie zobaczę realnego i poważnego inwestora w futbol w Wiśle,to żaden optymizm do mnie nie wróci.

5            -15
Shell
@stary wiślak
sorry, ale zacytuję Smudę- "tssssooooo?" Nie wiem czy ostatnie dwa tygodnie byłeś zahibernowany czy co, ale jakbyś nie wiedział Cupiał oddał klub bez oporów w ręce totalnego "gołodupca", naciągacza i gościa, który ma na sumieniu w wieku 30 lat tyle, że kilku 70-latków mógłby obdarować. TS chce uratować klub przed pewnym upadkiem i odkupić klub od JM. Bo może nie zorientowałeś się jeszcze ale to dzięki Cupiałowi właścicielem Wisły od 29 lipca jest Pan JM. Oczywistym jest, że negocjacje prowadzi więc z tymże Panem JM który zorientował się, że będzie miał baaaaardzo duże problemy jeżeli doprowadzi Wisłę do upadku w związku z czym klub chce sprzedać. Jednocześnie TS prowadzi rozmowy z TF i tutaj następuje zagwozdka prawna czemu w ogóle TS zawraca sobie głowę dyskutowaniem z podmiotem, który zasadniczo nie powinien mieć już nic do gadania. Wskazówka jest taka, że najpewniej TF uważa umowę z JM za niezrealizowaną i/lub nieważną i stąd nadal się wtrąca.

17            -5
Waldi
@Shell
W linku znajduje się odpowiedź na Twoje pytanie "Dlaczego TS negocjuje też z TF"...lin k ». Zanim zaczniecie wydawać sądy razem ze Starym Wiślakiem, polecam troszkę lodu na rozgrzane głowy.

4            -6
~~~krkdl
Ej no ludzie...
Oczywiście że TF musi się interesować transakcją, bo chyba jest istotne kto im zapłaci pozostałe dwie raty? Poza tym z tego co kojarzę TF ma prawo pierwokupu i zastrzegli sobie konieczność informowania o wszelkich zmianach właścicielskich S.A.

10            -2
stary wiślak
Shell!
A jak Meresiński zapłaci raty Telefonice, to co wtedy? Jakim podmiotem uczestnictwa może być wtedy TS?

5            -19
Willem de Zwijger
Artykuł, do którego link podał kolega Waldi, wyjaśnia
udział Tele-Foniki w rozmowach, nie wyjaśnia jednak jednej kwestii: dlaczego zaledwie trzy tygodnie po transakcji TF chce - jak piszą autorzy tekstu w GK - usunąć Jakuba M. z Wisły? Przecież w swych oświadczeniach (już po naświetleniu przeszłości Jakuba M.!) władze TF deklarowały, że ze sprzedażą Wisły wszystko jest w porządku. Czyżby jednak to nie była prawda (co sugerował kolega Shell)? I czy chodzi tu o wiarygodność listów intencyjnych, czy też gwarancji bankowych? Czy o jeszcze inną rzecz, np. bezprawność samej transakcji? Nie sądzę, byśmy poznali odpowiedź na te pytania, bo są one kompromitujące dla samej TF.

13            -4
Willem de Zwijger
@stary wiślak
Kolego, kolega Shell napisał wyraźnie, że chodzi o ewentualność sprzedaży klubu przez Jakuba M. TS Wisła Kraków, więc spłacanie rat w takim przypadku nie będzie w ogóle interesowało obecnego właściciela Wisły. To już będzie w gestii nowych włodarzy, czyli TS Wisła Kraków i ewentualnych inwestorów. Jeśli Jakub M. spłaciłby raty, to on pozostawałby dalej właścicielem i TS nie miałby tu nic do powiedzenia.

7            -5
Shell
@Willem deZwijger
dodałbym brutalnie CAŁKOWITĄ kompromitacją...

8            -1
GrzegorzS
Ale udział TF jest oczywisty z prostego
powodu, oni mają zastrzeżone w umowie, że w razie odsprzedaży maja prawo pierwokupu. Robienie z Cupiała, czy TF ostatnio czarnego Piotrusia nie ma uzasadnienia z prostego powodu. Sama umowa sprzedaży wydaje się całkiem zadawalająca dla klubu i dawała nadzieję na przyszłość. Nabywca zobowiązał się do wyłożenia na klub konkretnych pieniędzy na zakup oraz wprowadzanie do Spółki co rocznie kwoty 10 milionów zł., w sumie na papierze w oparciu o umowę miał być zapewniony rozwój. Uwiarygadniał go Citko, wszystkim sie wydawało, że jest to szansa, dla wszystkich na rozwój po rozwodzie. TF pozbyła się obciążenia utrudniającego jej działalność. Wisła został oddłużona spłacono większośc zobowiązań wobec pracowników piłkarzy. Wydłużono okres spłady kwoty za którą nowy inwestor nabył klub. Wydawało się, że ma on pokrycie w listach intencyjnych i pomysł na rozwój oddłużonej Spółki. Jak rozumiem wszystko się posypało o to że Meresińskiego dogoniła jego własna historia, okazał się niewaiarygodny, nadużył zaufania wszyskich. Takie sprawki mogły by przejść w klubie nie mającym znaczenia dla naszej piłki. Przez naszą i nie naszą skopaną przewija i przewinęło się sporo pobobnych inwestorów. Patrząc z perspektywy tych paru tygodni Wisła musi tak czy inaczej znaleźć nowego inwestora, jej czas jako części TF dobiegł końca. Szkoda całego zamieszania. Jaki jest powód moim zdaniem brak transparentności tajemniczoś. Ten styl Cupiała ukrywania wszystkiego tajemnicy pilnowania by wszysto okrywała mgła tajemniczości. Gdyby to sie odbywało cały czas w światłach rampy to pewnie Meresiński zostął by przez media prześwietlony wcześniej i do zamieszania by nie doszło. Prawdopodobnie, gdyby publiczne określono warunki i chęc sprzedaży to możliwe, że pojawili by się konkretni zainteresowani. Tak nie do końca wszyscy w koło wierzyli, że Cupiał chce Wisłę sprzedać. Dopiero jak widac całe zamieszanie pokazało, że zainteresowani są i przy dobrej woli można to było załatwić inaczej z zyskiem medialnym i finansowym dla wszystkich.. Nic czekam co ujawnione zostanie na konferencji. Są chyba trzy drogi rozwiązania narosłego problemu, która okarze się zbawienna i będzie podstawą przyszłości rozwoju Wisły może objawi się na konferencji. Nic czekam z niecierpliwościa na rozwój sytuacji.

2            -1
ja-n
Przez starą sympatię...
... doradzałbym Bogusławowi Cupiałowi, żeby zmienił (wypier....) zarząd Firmy. Negocjacje sprzedaży akcji Wisły pokazały zupełną niekompetencję tego zespołu. Gdyby on tak budował Telefonikę, to dzisiaj byłby dziadem

9            -1
stary wiślak
Willem! Czyli co sugerujesz?
Że TS nie mógł kupić SA od Cupiała,to kupi od Meresińskiego? I to ma załatwić problem? TS to poważny inwestor?

8            -12
~~~Zdegustow an
Gangsterka
No i z gimbazy klub przejmie gangsterka. Czas gasić światło.

9            -11
~~~Krakus
firma
Podobno jest coś na rzeczy z firmą F...-C... ,więc możliwe że będzie dobrze ,ale czekajmy do 12

5            -1
Willem de Zwijger
@stary wiślak
Przeczytaj, proszę, wszystkie moje posty, we wszystkich piszę o kupnie Wisły przez TS Wisła Kraków przy wsparciu ewentualnego inwestora (inwestorów). Władze TS Wisła Kraków z pewnością zdają sobie sprawę, że same klubu nie są w stanie utrzymać.

12            -3
stary wiślak
A jest kolego Willem to wsparcie?
TS,który nie znalazł wsparcia dla koszykarzy i siatkarek,przyciągnie poważnych inwestorów do futbolu??? Daj im Boże,tylko,że ja śmiem wątpić. A jeśli takowy inwestor czy inwestorzy się pojawią,to kto będzie rządził? SKWK,Pan Szymański,Wawro? Czy inwestor? O niczym innym nie marzę,jak o właścicielu,poważnym inwestorze,który podniesie klub do wyższej rangi,ale mam prawo nie mieć zaufania do części ludzi z TS i SKWK.

11            -12
Willem de Zwijger
@stary wiślak
Nie wiem nic o inwestorze. Dlatego pisałem o ewentualnym inwestorze lub inwestorach. Z drugiej strony - tak jak napisałem w ostatnim poście - zakładam, że władze TS Wisła Kraków zdają sobie sprawę, że same klubu nie utrzymają, więc próbując przejąć Wisłę od Jakuba M., liczą na wsparcie inwestorów. Na ile to wszystko jest realne przekonamy się niebawem. PS Ja też nie mam zaufania do wszystkich osób z TS Wisła, a już zwłaszcza do SKWK, jednak zdaję sobie sprawę, że przejęcie klubu z rąk oszusta przez TS (przy rzeczywistym wsparciu sponsorów) jest być może jedyną szansą na uratowanie Wisły. Po prostu, przyjmuję takie rozwiązanie jako swoistą Realpolitik w obecnej sytuacji klubu.

8            -2
it
@ja-n
Córkę ma wypier....? Przecież to karalne jest...

5            -2
oldkibic
@stary wiślak
Zawsze uważałem, że tylko jątrzysz, twoja zachowanie w kluczowym momencie dla Wisłu jest tylko tego dowodem. TS Wisła to podmiot lepszy od JM, ale widać nie dla ciebie. Smutne jest i to, że TF i właściciel BC postąpili, jak postąpili w kontekście wyboru JM.. cóż, takie będą wspomnienia, ze zwycięstw piłkarzy te dobre, z sposobu pozbycia się Wisły SA przez BC, niestety złe.

9            -4
stary wiślak
oldkibic! Zerknij powyżej co napisałem!
Czyż nie jest tam napisane,że TS to mniejsze zło od pana JM????????? I tak to traktuję! Natomiast niezmiennie nie poprę wpływu pewnych ludzi z SKWK i TS na klub! A moje zachowanie jest nie jątrzeniem tylko spowodowane jest troską,a troska o klub nakazuje mi realizm i rezerwę wobec pewnych ludzi,którzy pokazali się już z nie najlepszej strony. Nie interpretuj po swojemu,tego co piszę,bo się mylisz!

5            -9
oldkibic
@stary wiślak
Dla mnie skompromitowałeś się ostatecznie, jeśli TS Wisła to dla Ciebie "zło", to nie mam więcej pytań.

9            -1
stary wiślak
Oldkibic! Twoją opinię o mnie olewam!
A,że TS ,nie śmierdzący groszem jest mniejszym złem od szemranego inwestora,to fakt i po co się o to czepiasz! Znajdą poważnego inwestora i oddadzą mu władzę,to będę szczęśliwy. Słowo zło jest użyte właściwie i jest to słowo względne,określające wybór. Nie ma solidnego inwestora,który byłby dobrem,to póki co trzeba się cieszyć ze zła mniejszego. Nie ulegnę twojej nagonce i nie nazwę dobrem rozwiązania,które jest lepsze,ale dalej złe. Nie interpretuj po swojemu słowa "zło",bo "zło mniejsze" jest wobec zła rzeczywistego i dużego,określeniem,mimo wszystko pozytywnym. Będzie dobro to z dużej litery napiszę DOBRO.ale mi nie wmawiaj,że takowe nastało.Jest to tylko tymczasowe rozwiązanie ratunkowe.

4            -9
oldkibic
@stary wiślak
Olewasz, nie moją opinię, tylko TS, taka jest różnica. TS to nie jest, ani mniejsze, ani większe zło, to dobro. To dobre rozwiązanie, na rzecz budowy lepszej rzeczywistości, wraz z inwestorami i kibicami. Jak tego nie rozumiesz, nie mój problem, ja TS nigdy złem nie nazwę. Za dużo w tobie nienawiści, stąd utrata kontaktu z rzeczywistością. TS Wisła to dobry podmiot do zajęcia się problemami Wisły, do poszukiwania inwestorów i sponsorów.

9            -2
stary wiślak
Ja TS olewam?
Człeku ja czekam na odrodzenie TS i chodzę na każdy mecz koszykarek,w przeciwieństwie do takich,jak ty! Ja tylko widzę w TS ludzi,których nie jestem w stanie zaakceptować,a to twoi idole i dlatego mi zarzucasz niechęć do TS. Poza panem Piotrem Duninem,to ludzie nie z mojej bajki i niech to wystarczy.

3            -6
oldkibic
@stary wiślak
@stary wiślak, nienawistny "człeku", ja też chodzę na mecze koszykarek, w odróżnieniu od ciebie ja szanuje wielu ludzi, którzy np. organizują akcje charytatywne, którzy organizują mecze wyjazdowe Wisły .. a ty co organizujesz, poza hejtem w internecie, pełnym jadu nienawiści wobec braci po szalu !????? Na tym forum pełnisz rolę osobnika, któremu się podobało gdy setki kibiców było karane za nic, któremu się podobała cisza na stadionie bez dopingu, tacy jak ty są na szczęście tylko w Internecie, w realnym świecie przecież ciebie nie ma. Co do moich idoli, to nie masz pojęcia o czym piszesz, szkoda mi klawiatury aby to nawet skomentować. Idoli nie mam błaźnie, a autorytety owszem, tak, np. śp. JPII. Co do nazwania przez ciebie TS Wisły, złem (czy tam mniejszym złem), to nie jest kwestia semantyki, tylko wartości, Wisła to rodzina, widać u ciebie to mniejsze zło, współczuje. Przemyśl to sobie.

6            -1