Środa, 31 sierpnia 2016 r.

Bilety na mecz z Piastem i Legią

W sobotę 17 września o godzinie 20:30 oraz w piątek 23 września, również o godzinie 20:30, piłkarze krakowskiej Wisły rozegrają swoje dwa kolejne spotkania ligowe na stadionie przy ulicy Reymonta. Naszymi rywalami będą w nich aktualny wicemistrz Polski - Piast Gliwice oraz aktualny mistrz Polski i uczestnik tegorocznej Ligi Mistrzów - warszawska Legia. Sprzedaż biletów na te mecze rozpocznie się już w czwartek, 1 września, o godzinie 11:00.

Bilety w Strefie Kibica można kupować:

- w dni powszednie, w godzinach od 11:00 do 19:00;
- w dniu meczu z Piastem (w sobotę 17 lipca) od godziny 11:00 do zakończenia pierwszej połowy meczu;
- w dniu meczu z Legią (w piątek 23 lipca) od godziny 11:00 do zakończenia pierwszej połowy meczu.

Wejściówki przez Internet można nabywać przez całą dobę. Po zakupie biletu on-line prosimy o sprawdzenie statusu transakcji w zakładce: "Twoje zakupy".

Uwaga! Sprzedaż biletów przez internet zostanie zakończona:
- w dniu meczu z Piastem (17 września) o godzinie 14:00;
- w dniu meczu z Legią (23 września) o godzinie 14:00.

Od 25 listopada 2015 roku obowiązują nowe zasady zakupu biletów na mecze Wisły Kraków rozgrywane w Krakowie:

1. Osoby posiadające ważne Karty Kibica mogą nabywać bilety na dotychczasowych zasadach, tj. w kasach w Strefie Kibica oraz w internecie na stronie bilety.wisla.krakow.pl. Ważna informacja - do wejścia na mecz niezbędne jest posiadanie Karty Kibica w momencie wchodzenia na stadion oraz dokumentu tożsamości, potwierdzającego dane widniejące na Karcie Kibica.

2. Osoby nieposiadające Karty Kibica (tj. osoby, które nigdy nie posiadały Karty Kibica bądź ich Karta Kibica jest nieważna) mogą zakupić bilet wyłącznie w kasach w Strefie Kibica. Do zakupu konieczne jest podanie: imienia, nazwiska, numeru PESEL. Ważna informacja - przy wejściu na stadion niezbędne będzie okazanie biletu oraz dokumentu tożsamości potwierdzającego dane widniejące na bilecie.

Uwaga:

- kibice, którzy zdecydują się na zakup biletu do czwartku (15 września - Piast oraz 21 września - Legia), do godziny 23:59, będą mogli skorzystać z 10-procentowej zniżki obowiązującej do 24 godzin przed terminem rozegrania meczu. Taka sama zniżka będzie przysługiwać przy sprzedaży internetowej do dnia meczu włącznie. Przysługująca zniżka naliczana jest w momencie dokonywania płatności.

- na powyższej grafice przedstawiamy cennik biletów bez możliwych zniżek.

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


8    Komentarze:

~~~jaro
mimo wszystko
znów przyjde na jej mecz

25            -12
~~~ajwen
dobra,dobra
ostatni gasi swiatło

14            -15
rav23
Chyba mam dość
:-(

12            -9
~~~TSW
zielsko na murawie....
Zajebis..e okno transferowe ,no po prostu wymiękać ze strachu przed Nami.Weżście posiejcie maryśkię na murawie(większy kasy niz z biletów),Wdowczyk niech zgasi światło i kończmy z tym kabaretem .

12            -11
~~~oster426
Wedlug Prezes
dlug zmalal o 3mln ,wiec w tym roku sie utrzymac i poprawic frekwencje zeby hajs sie zgadzal

6            -4
~~~Kibicuję Wisełce
Kolejny mecz
Nic nie zachęca do przyjścia na stadion, gra padaka, doping dno dna, ale i tak przyjdę bo Kocham Wisełkę Kraków, każdy, który ma tak jak ja, przyjdzie, kupi ten bilet, nawet tą kiełbaskę, colę, ale będzie, wspomoże, da wyraz swej obecności pięknym dopingiem, wydaniem swojego hajsu, wierzymy, że nie jutro, nie za rok, ale nadejdzie dzień, w którym znów Biała Gwiazda rozbłyśnie pod względem piłkarskim, menedżerski , a już teraz może pod względem kibicowskim ulec diametralnej poprawie dopingu, a co za tym idzie atmosfery, ilości kibiców, nawet tzw. "pikników" którzy są systematycznie na meczu, wspomagają, sam nawet na E byłem, bo zabrałem dzieciaki, sektor jak sektor, wiadomo nie C, które lubiłem ze względu na dopingowanie Wiśle, później trzeba było na D, a chciało by się powrócić na C, i śpiewać i słyszeć i widzieć jak sektor E i pozostałe wstają i śpiewają o Wiśle i dla Wisły, widzieć zapełniony C dopingujący jak dawniej niemożliwe ? a jednak możliwe, tylko trzeba jedności i trzeba chcieć, trzeba pomyśleć i wierzę że każdy z dumą podniesie ręce i zaklaszcze, zaśpiewa i będzie nas na meczu coraz więcej choćby z powodu atmosfery kibicowskiej. Zachęcam do przyjścia na kolejny mecz. Gdzie te oprawy..... Z Wiślackim pozdrowieniem.

5            -3
~~~fan1978
Dariusz
Wdowczyk! Jesteśmy z Tobą! Wszyscy na mecz! Doping na wszystkich sektorach! Jeżeli komuś się nie chce to znaczy że się poddał i tak na prawdę mu nie zależy na kochanej Wisełce! Niech każdy zrobi tak, by nie mieć na sumieniu że jednak żle postąpił!!!

6            -2
~~~Wisełka19 06
Następne mecze
O ile w ogóle będzie miał kto grać w tych meczach...

2            -3