Piątek, 4 listopada 2016 r.

Kup minikarnet na mecze przy Reymonta! Zakończ rok z Białą Gwiazdą!

Wisła Kraków przygotowała dla swoich kibiców specjalną okazję - minikarnet na serię aż czterech domowych spotkań, które nasza drużyna piłkarska rozegra na własnym stadionie pod koniec listopada oraz na początku grudnia! Będzie to niewątpliwie nie lada gratka dla tych kibiców, którzy będą chcieli zobaczyć te ciekawie zapowiadające się widowiska!

Minikarnet nabywać będzie można już od wtorku, 8 listopada, od godziny 11:00.

Specjalna oferta obejmuje cztery starcia:

- z Arką Gdynia (26 listopada, godz. 20:30);
- Lechią Gdańsk (3 grudnia, godz. 20:30);
- Cracovią (10 grudnia - dokładny termin nie jest jeszcze ustalony);
- a także rewanż w 1/4 finału Pucharu Polski z Lechem Poznań (uwaga: mecz ten objęty jest karnetem Jesień 2016 i Sezon 2016/2017).

Ceny pakietu zaczynają się już od 50 złotych (patrz grafika obok)!

Wejściówki w pakiecie w sprzedaży internetowej będzie można nabywać do 26 listopada (sobota) do godziny 15:00 - czyli do dnia, w którym Wisła podejmie przy R22 Arkę Gdynia.

Z promocji skorzystać mogą posiadacze Kart Kibica. Cały czas możliwe jest jednak jej szybkie wyrobienie w godzinach funkcjonowania Strefy Kibica.

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


11    Komentarze:

woytek1974
Gratulacje dla klubu!
Super pomysł!:-)

50            -5
~~~kalafior
Super pomysł
Bardzo dobry pomysł. Jeszcze aby załatwić sponsora na koszulki i umożliwić kupno biletu przez Internet bez karty kibica i będzie idealnie. Pokażmy siłę Białej Gwiazdy Wszyscy do kas po bilety na Górnik Ł. !!!

25            -2
~~~kibol ludojad
heh
gdzieś o tym pisałem :) super, brawo!

23            -2
~~~kibic TS
No i git
Ten pomysł podrzucił jeden z kibiców więc gratki szczególnie dla niego.

24            -2
~~~ŻArłaCz ...centralna TEeN!
-5 stopni celcjusza ,,!!!
na tych meczach i Ciekawe czy po mimo atrakcyjnej ceny pakietu---karnetu bedą wierni kibice czy powiedza że pier papier i nie ida ... Ciekawe ceny są niskie i jak nie bedzie 20 tyś na tych meczach to dnooo..

8            -16
woytek1974
Uzupełnienie
Jeżeli klub wcielił w życie pomysł kibica to: 1/ wielki szacun i podziękowanie dla Pomysłodawcy, 2/ to pokazuje, że warto dzielić się pomysłami na wislaportal.pl. Pozdrawiam

25            -4
~~~WISEŁKA
Do Władz Wisły
obrandowac stadion reklama sponsorów oraz liczba zdobytych tytułów jak jest to np na arsenalu

26            -2
~~~wiślak90b r
Przyszłość
link » Potrzebujemy takiego gościa....chociaż Semir jest wolny:-)

2            -10
~~~Rey...
do WISEŁKA
To też byłaby dobra akcja kibiców, aby ten ohydny szary beton stadionu pomalować w wiślackie barwy tak, aby przyjemnie zrobiło się wewnątrz i na zewnątrz stadionu. Pomysłów na pewno by nie zabrakło.

11            -1
stary wiślak
Rey i WISEŁKA!
Stadion nie jest własnością klubu i nie do klubu należą takie rzeczy. Oczywiście można by to z miastem uzgodnić,ale Wisła nie ma praw do robienia czegokolwiek na stadionie,poza utrzymywaniem murawy.

5            -9
~~~Każdy będzie piknikiem
Mini karnet
Odrodziła się we mnie chęć do chodzenia na mecze , kupuję mini karnet na mecze. Mecz z Lechią i z znienawidzonymi dziewczynami z drugiej strony błon nie można przegapić. Pamiętajcie panowie że jeszcze gorsza jest Arka Gdynia nie dość że .... To jeszcze świnia ! Noi na deser PP gdzie pierwszy raz od kilkunastu lat jest ciśnienie by go zdobyć a nie odpuszczanie. Kochany klubie zapamiętaj mimo 20 lat chodzenia na mecze kibic to też klient i trzeba o niego dbać ! Amen.

11            0