Czwartek, 6 lipca 2017 r.

Czterech wiślaków na treningu Garbarni

Czterech zawodników z przeszłością w Wiśle Kraków zjawiło się na pierwszym treningu beniaminka II ligi, Garbarni Kraków. Wśród trenujących zawodników obecni byli m.in. piłkarze występujący w naszej drużynie CLJ z poprzedniego sezonu, a mianowicie Jakub Ptak oraz Bartłomiej Purcha.

Poza nimi z Garbarnią trenowali Grzegorz Marszalik, który ostatnio grał w Rozwoju Katowice, a także wypożyczony wiosną przez Wisłę do Karpat Krosno Jakub Mordec. Wspomniana dwójka w 2014 roku wywalczyła z naszym klubem mistrzostwo Polski juniorów. Marszalik zagrał zresztą w pięciu meczach pierwszego zespołu "Białej Gwiazdy", a Mordec w jednym.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


3    Komentarze:

~~~Peperoni
Jesli maja grać w Garbarni, to sluszna droga.
Niech się ogrywają i nabierają doświadczenia. Ponadto są na miejscu i można obserwować ich postępy. Kto wie może kiedys zasilą Wisełke, bo zawsze jest kiedyś zmiana pokoleniowa. Oby rozwijali się zgodnie naszymi oczekiwaniami. Mam nadzieje, ze serce wislackie maja po właściwej stronie.

42            -1
~~~Luka
Wisła
Czy czasem Purcha i Ptak nie mają dalej ważnych kontraktów? Wydaje mi się że to wypożyczenia

26            -1
~~~De Niro
Rezerwy
Witam, wie ktoś może czy od tego sezonu reaktywowane będą rezerwy naszego klubu? Było coś na rzeczy na początku roku ale sprawa ucichla. Pozdrawiam

10            -1