Piątek, 7 lipca 2017 r.

Profix nadal sponsorem Wisły Kraków

Jak podała oficjalna strona internetowa naszego klubu - firma Profix nadal pozostanie sponsorem krakowskiej Wisły!

Firma Profix to wiodący krajowy wykonawca kompleksowych projektów hal stalowych oraz ich realizacji. Przedsiębiorstwo zajmuje się też serwisem konstrukcji, a ostatnio zaprezentowała także nowy projekt - 3D, czyli etykiety i opakowania 3D. Co ciekawe, to jedyne przedsiębiorstwo oferuje tego typu produkty.

Profix jest z Wisłą od września 2016 roku i od początku aktywnie włączył się w życie klubu. Firma Krzysztofa Targosza brała również udział w wielu inicjatywach skierowanych do kibiców i jak podkreśla nadal ma wiele pomysłów, które mogą przyczynić się do rozwoju Wisły w wielu obszarach.

- Decyzja o przedłużeniu współpracy z firmą Profix była bardzo naturalna dla obu stron. Cieszymy się i zarazem dziękujemy Panu Krzysztofowi Targoszowi za okazane zaufanie - powiedziała na łamach oficjalnej strony naszego kluby, Pani Marzena Sarapata, Prezes Wisły Kraków SA.

Profix, z siedzibą w Krakowie, działa na rynku od 1987 roku. Firma jest czołowym polskim producentem i wykonawcą hal stalowych. Dewizą przedsiębiorstwa są takie wartości, jak rzetelność i szeroko pojęta uczciwość finansowa wobec klientów oraz partnerów. Od 2000 roku Sponsor Wisły Kraków był regularnie nagradzany, m.in. tytułami Przedsiębiorstwa Fair Play, a także Medalem Europejskim przyznawanym przez Urząd Komitetu Integracji Europejskiej i Business Centre Club.

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


12    Komentarze:

~~~Mar000
Brawo
Z tego co pamietam to byliscie pierwsi po tym dziadostwie z meresiem

73            -1
~~~StellaBia nca1906
Fajnie!
Ten kurs trzeba trzymac!

33            -1
~~~asdf
..
ponoc szykuje sie jakis wiekszy sponsor nie glowny lecz nie z malym sianem:-)

41            -5
~~~Filips
good news
Cieszy mnie to info.Brawo Profix👍👏👏 i Wisła⭐

34            -1
~~~Piki
Fajnie
Ale to kropla w morzu potrzeb.O naszej sytuacji finansowej świadczy że za pół darmo sprzedajemy reprezentanta kraju.nie będzie inwestora typu Cupiał nie będzie sukcesów chociaż widzę że gro na tym forum uważa inaczej.

21            -31
Kosmaty
Ziarnko do ziarnka...
Profix był pierwszy do pomocy i cieszę się, że teraz kiedy sytuacja wokół klubu się uspokaja kontynuują współpracę. Do zobaczenia na stadionie w trakcie ligi ;)

49            -3
~~~UcheJ1
Profix
Dziekujemy ! Razem damy rade!

35            -2
~~~oln
BRAWO
Brawo i dziekujemy :)

34            -1
~~~Wisla będzie wielka
Super
Super czekamy na kolejnych . Ludzie ruszcie po karnety bo źle to wygląda !!!!!

14            -4
Robert.
@Piki
Nie, Wisła nie potrzebuje bogatego inwestora (czy wielu mniej bogatych) żeby odnosić sukcesy. Wisła potrzebuje inwestora żeby przetrwać. Zarząd robi co może, ale długi rosną zamiast spadać.

13            -7
jedrek_zog
Brawo PROFIX
Dziękujemy Panie Krzyśku za przedłużenie umowy sponsorskiej. A tak na marginesie odnośnie transferu KM, to ja uważam, że w myśl zasady z niewolnika nie ma pracownika lepiej zarobić te 500 tyś. EURO, niż trzymać kogoś na siłę, a kaska się przyda na inne wydatki.

21            -1
~~~qilger
To jest realne przywiązanie do barw i klubu
a nie to gołosłownie prezentowane przez wielu na twitterach itp wyłącznie na potrzeby chwili.

19            -1