Poniedziałek, 31 lipca 2017 r.

Martin Vantruba nie trafi do Wisły

Wszystko wskazuje na to, że 19-letni bramkarz, Martin Vantruba, którym mocno interesowała się już od jakiegoś czasu krakowska Wisła, nie trafi do naszego zespołu. Po wytransferowaniu z jego obecnego klubu, Spartaka Trnava, do LOSC Lille rok starszego, Adama Jakubecha, włodarze słowackiego klubu nie mają zamiaru pozbywać się kolejnego golkipera.

Vantruba po odejściu Jakubecha jest bowiem od początku bieżącego sezonu podstawowym bramkarzem swojego klubu.

Dodajmy, że nieoficjalnie na transferze Jakubecha do Lille Słowacy zarobił około miliona euro.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


8    Komentarze:

~~~Filips
full
Bramkarzy już mamy (Cuesta,Buchalik,Chorążk a) ,jeszcze przydałby się skrzydłowy i jakiś dobry napastnik bramkostrzelny⚽ 917;⚽

17            -26
~~~wiślak90b r
Obsada Bramki
Filips powaliło cię gościu?! Osobiście uważam że obsada naszej bramki to jakieś jaja! Cuesta mnie nie przekonuje; temat Michałka przemilczeć należy a Kacper to melodia przyszłości! Bruk net lepszy transfer bramkarza zrobił wolałbym widzieć u nas na brqmce ex legionistę Muchę mimo 35 l niż naszego króla Juliana:lol:

19            -29
~~~Klus
obsada bramki to konieczność!
mamy koszmarnego bramkarza, Cuesta puszcza wszystko, chyba że sie od niego odbije obsada bramki to konieczność!

18            -13
~~~Fan
Cuesta
Nie wiem za co dajecie minusy jak ktoś krytykuje Juliana. Mam pytanie do tych ekspertów czym się on w meczach wyróżnił?. Jest strasznie nie pewnym bramkarzem, nie łapie prostych piłek, wypluwa. Wyprowadzenie piłki też ma problemy. Nie wybronił żadnej trudnej piłki. Widać że potrzeba nam konkurencji na tej pozycji, bo z elektrycznym Hiszpanem może być różnie. To jest ocena na podstawie meczy. W sparingach wyglądał podobnie i niestety potwierdza się to w lidze.

18            -12
~~~Na boisku
Bramkarze
Nie posiadamy klasowego bramkarza w składzie. Potrzeba pilnego wzmocnienia.

11            -6
~~~tss
Wszyscy kibice widzą
Że bramkarz to nasz największy problem. Żałuje że odszedł Miśkiewicz bo to on powinien być teraz nr1. Julian może odpali ale jak na razie nic nam nie wybronił i boję się że nie wybroni. Polska jest potęgą jeśli chodzi o obstawę bramki. Teraz niepopularna opinia -Wolałbym w bramce Pawełka niż Hiszpana, czasami puści babola to fakt, ale ma też nieprawdopodobne interwencje i przynajmniej by było wesoło :lol:

6            -11
Adriano
Reca
Na miejscu Wisły sprowadziłbym Recę. Bardzo dobry piłkarz. Być może uda się go ściągnąć za niewielkie pieniądze. Jest przebojowy i dobrze strzela z dystansu. Uważam, że powinien grać w kadrze.

4            -8
~~~Johny Walker
@Adriano.
Reca juz był kiedyś w zainteresowaniu Wisły. O ile pamiętam to wybrał inna opcję. Nie sadze, aby teraz był mocnym zawodnikiem w naszym klubie. Teraz stawiamy na wyższą jakość i inne cele

11            -6