Wtorek, 1 sierpnia 2017 r.

Rusza sprzedaż biletów na mecz pucharowy z Wisłą Płock!

W środę, 2 sierpnia, o godzinie 11:00, rozpocznie się sprzedaż biletów na mecz 1/16 finału Pucharu Polski, w którym piłkarze krakowskiej Wisły zmierzą się z Wisłą Płock. Spotkanie to zaplanowano na wtorek, 8 sierpnia, na godzinę 20:45.

Bilety - na wszystkie sektory w cenie 15 złotych - kupować będzie można na stronie bilety.wisla.krakow.pl, a także w Strefie Kibica.

Bilety przez Internet można nabywać przez całą dobę. Po zakupie biletu online proszę sprawdzić status transakcji w zakładce "Twoje zakupy". Sprzedaż biletów na stronie bilety.wisla.krakow.pl zostanie zakończona w dniu meczu (8 sierpnia) o godzinie 15:00.

Bilety w Strefie Kibica można kupować:
- w dni powszednie w godzinach od 11:00 do 19:00;
- w dniu meczu (8 sierpnia) od godziny 11:00 do zakończenia pierwszej połowy.

UWAGA: w przypadku zakupu biletu w Strefie Kibica nie ma konieczności posiadania Karty Kibica. Kupujący musi jedynie podać swoje dane osobowe - imię, nazwisko oraz numer pesel.

Przypominamy, że karnety Sezon 2017/2018 i Jesień 2017 obejmują wszystkie mecze Pucharu Polski. Drogi Karnetowiczu, nie musisz więc martwić się o swoje miejsce na stadionie!

5% zwrotu za zakup biletów dla posiadaczy nowej Karty Kibica z funkcją cashback!

Posiadacze nowej Karty Kibica Wisły Kraków z funkcją cashback » mogą skorzystać ze specjalnego pięcioprocentowego zwrotu wydanych środków na indywidualne konto cashback.

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


8    Komentarze:

~~~FanNatic9 0abg!!
Bilety za darmo a mecz wazne
Ciekawe jaka będzie frekwencja?? Sądząc po komentarzach pod artykułem o zmianie właściciela sądzę że wysoka. Pozdrowienia dla Wiernych

38            -2
Crescendo
Tak z ciekawości
Wie ktoś ile poszło karnetów?

26            -2
~~~Krk
Krk
Chyba nie powinno być wymówki że bilety za drogie? Wszyscy widzimy się na REYMONTA 22!

36            -5
~~~Jocker30
do zarządu
Proponuje na PP przetestować moja propozycje, czyli możliwość kupna biletu bez karty kibica, nie tylko na stronie Wisły ale No tez wrzućcie bilety na Np eBilet. A sami przekonacie się jaka będzie poprawa frekwencji

24            -3
~~~swk
wyjazd
A co z wyjazdem do Płocka w piątek ? :)

6            -6
GrzegorzS
Ja bym tam robił sprzedaz wiązaną
kupujesz bilet na Derby jak dołożysz w zależności od sektora 5/7 zł (bez rozróżniania zniżek) dostajesz też możliwość zobaczenia pucharu na tym samym miejscu. Szkoda, że tego tak nie zrobiono. Karnetowcy mają bilet na Wisłę w karnecie powinno się myśleć o kibicach nabywających bilety i dać im szanśę zapełnić stadion na pucharze. Mecz małoatrakcyjny by zwiększyć ilośc widzów i dochody powinien byc sprzedawany w powiązaniu z meczem topowym. Może wówczas ten puchar polski zobaczyło, by z 20 000 widzów. Narazie na dzis rano na Derby zeszło 7111 wejścówek (karnety +bilety) Nie ma już biletów na D-21 i 23. Zreszta na "D" zostało poniżej 500 wejścówek prawie zeszły tez bilety na H23, A21, F21, poniżej 500 wejścówek zostało na środkowe sektory piętra na E dobrze sprzedają się tez doły na "E" więc jak ktoś chce miec jeszcze w miare pełny wybór na dobre sektory to powinien sie pospieszyć, bo za dwa dni przy takim tępie schodzenia wejścówek już nie będzie miał, już tak szerokiego wyboru. Jeśli to tepo sprzedaży będzie zachowane to w końcu tygodnia przekroczymy liczbą sprzedanych wejścówek frekwencję z meczu z Termaliką. A to dawało by szansę przekroczenia na Derbach frekwencji z Zabrza.

13            -3
~~~ziomek
do GrzegorzS
tez na to liczylem, dlatego wstrzymalem sie do dzisiaj z kupnem biletow na PP i derby, moze nastepnym razem wykorzystaja ten pomysl:)

9            -2
~~~Karnet
Karnet
Czy mając karnet na cały sezon jest wliczone wejście n puchar

4            -2