Środa, 27 września 2017 r.

Novotel Kraków City West - Partnerem Wisły Kraków

Należący do prestiżowej grupy hotelarskiej Accor obiekt Novotel Kraków City West został Partnerem Wisły Kraków. Jest on jednym z najszybciej zmieniających się hoteli sieci Novotel w Polsce. W szczególny sposób dba także o bogata ofertę atrakcji uprzyjemniających wizytę w królewskim mieście.

Novotel Kraków City West współpracuje z Wisłą Kraków już od kilkunastu lat, teraz obie strony postanowiły poszerzyć współpracę i zrealizować dodatkowe projekty. Zawarcie umowy o partnerstwie pozwala na rozwinięcie nowego zakresu usług dla klientów. Efekty będą widoczne już niebawem!

- Cieszymy się, że Novotel Kraków City West zaistnieje szeroko w przestrzeni komunikacji sportowej. Będzie obecny zarówno na bandach i telebimach stadionu, jak i w telewizji stadionowej, gdzie będzie promowany w trakcie każdego meczu - mówi Violetta Krzemień-Banot, dyrektor generalny hotelu.

Obejrzyjmy mecz wspólnie!

Sam hotel planuje przygotowanie specjalnych przestrzeni dedykowanych fanom piłki nożnej, jak „Wisła Kraków Room” oraz Strefa Kibica, gdzie będzie można oglądać spotkania wyjazdowe. Dużą atrakcją dla klientów z pewnością będzie możliwość spotkania w hotelu czołowych zawodników.

- Współpraca z tak prestiżowym klubem, jak Wisła Kraków pokazuje, że Novotel dba o jak najwyższy poziom usług. Mamy nadzieję, że nowe świadczenia będą sporą atrakcją dla nowych gości, ale też dla wszystkich krakowian - kończy Violetta Krzemień-Banot.

Źródło: Novotel Kraków City West, Wisła Kraków


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


4    Komentarze:

~~~offspring
dobra motywacja to połowa sukcesu
Czyli po następnej wpadce jak w ta w Kielcach zmywak w Hotelu ?;-)

41            -7
~~~sixbysix
Po prostu dawny Holiday Inn
Jeśli Accor to prestiżowa sieć, nie wiem jak nazwać Marriotta czy Carlsona.

14            -7
~~~abc
Następna umowa
to będzie ta zapowiadana przez prezes Sarapatę dająca podwyższenie budżetu Wisły kilkanaście razy?

14            -5
~~~Krzeszowi ce
Co ma hotel do drużyny ??
Chyba ,że za darmo przenocują drużyny z Ligi Mistrzów ???

5            -5