Piątek, 3 listopada 2017 r.

Tibor Halilović: - Widzę postęp, jeśli chodzi o moją grę

- Być może trudniej gra się przeciwko beniaminkowi, choć dla mnie wszystko jest na razie nowe, ale być może dla moich kolegów, którzy grają w polskiej lidze dłużej, jest inaczej. Być może widzą jakieś różnice. Nie wiemy wszystkiego o naszym najbliższym rywalu, znamy ich dopiero od kilku meczów, które rozegrali w tym sezonie. Jesteśmy jednak dobrze przygotowani, mieliśmy już analizę przeciwnika, każdy wie i zna swoje zadania - mówił obecny na konferencji prasowej, przed meczem z Sandecją Nowy Sącz, pomocnik krakowskiej Wisły, Tibor Halilović.

- Zrobimy wszystko co tylko możliwe, aby zdominować to spotkanie i tak jak w każdym meczu u siebie - zawsze gramy o zwycięstwo. Być może nie wiemy o nich wszystkiego, ale musimy być skoncentrowani na naszej grze - dodał Chorwat.

Tibor Halilović Podczas konferencji pochwalił się już swoją znajomością języka polskiego, mówiąc kilka słów w naszym języku. Jak przyznał, wraz z pozostałymi Chorwatami stara się dość intensywnie go uczyć.

- Cały czas, wraz z Zoranem Arseniciem i Marko Kolarem, uczymy się języka polskiego. Jest to ważne, żeby znać język, bo to pozwala lepiej rozumieć się w drużynie, lepiej rozumieć kibiców, a także całą ligę. Ze znajomością języka idzie w parze lepsze rozumienie kultury kraju, w którym się przebywa - przyznał wiślak, który chwalił się postępami nie tylko językowymi, ale też tymi na murawie.

- Każdego dnia jest też coraz lepiej, jeśli chodzi o sprawy sportowe. Na każdych zajęciach, na każdej "gierce", staram się dawać z siebie wszystko. Widzę postęp, jeśli chodzi o moją grę, od momentu kiedy przyszedłem do Wisły. Teraz wszystko jest w rękach trenera, bo to on wybiera zawodników, to on musi uznać, że to będzie ten moment, że będę mógł zagrać i pomóc drużynie. To wszystko zależy od niego - zakończył Chorwat.


 Prz3m, Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


11    Komentarze:

~~~MlodyWisl ak
Tibor
Uuu, czyżby pojawienie się Tibora na konferencji sugerowało, ze zagra z Sandecja od 1. minuty? Przydałoby się, żeby w koncu dostał szanse od początku, gorzej od Pereza czy Ze Manuela grać się po prostu nie da...

120            -1
~~~Kibic Darek
Zawsze
Zawodnik na konferencji zawsze wychodzi w pierwszym składzie. Będziemy atakować, wieć Basha powinien wystarczyć. Co nie zwalnia Tibora od pracy w defensywie. Zobaczymy jak się z niej wywiąże.

66            -2
~~~Zet
Hmm
Miał być drugim Brlekiem jak narazie jest... trochę lepszy niz Perez, czyli żałosny, ale trzeba dac mu jeszcze czas, w końcu Brlek też grał z początku padake.

16            -54
kibic 357
Tibor
Trzeba mu dawać więcej szans , gdyż te które otrzymał raczej wykorzystał. Widać postęp w jego poczynaniach i może pomóc w grze ofensywnej naszego zespołu wraz z K. Wojtkowskim.

49            -3
Wiślak90
Wydaje mi się
że pojawienie się Tibora na konferencji zwiastuje pierwszy skład, ciekawy zawodnik, brakuje mu fizyczności która w tej lidze jest bardzo potrzebna, dłużej trenuje niż Perez więc wydaje się że powinien zagrać lepiej, więcej rozgrywania i ataku pozycyjnego się nam szykuje, dlatego śmie przypuszczać że taki wybór akurat, co do Ze Manuela na prawdę ciekawe cv, ale jest kompletnie bez formy trener z uporem maniaka na niego stawia,ja bym poczekał na niego bo byle kto nie podpisuje transferu z Fc Porto, w meczu z Sandecją niewiadomo kto na skrzydłach? Boguś słabo, Mały pewnie dostanie jakiś ogon, Imaz chyba dostanie szanse no i wypada na Ze Manuela?

26            -2
~~~Luka
Zawodnik na konferencji
Mylicie się, zawodnik który pojawia się na konferencji, jest wybierany przez rzecznika prasowego. Kiedyś wyjaśnił to Juszczyk. Nie ma to związku z grą lub jej brakiem w najbliższym spotkaniu.

25            -5
therone
Obecność na konferencji nie oznacza wyjściowego składu
W tym sezonie chociażby Bartosz był na konferencji, a zaczął na ławce. Ale fajnie by było, gdyby zagrał, bo brakuje nam kreatywności w drugiej linii.

18            -2
dari74
Bramka z Lechem
Tibor szkoda że nie odpowiedziałeś jak bardzo Ci się nie chciało przy bramce dla Lecha/oglądnałeś całą akcję z boku/.Z takim zaangażowaniem wracaj ty chłopie do domu bo tu nic nie ugrasz.

8            -19
~~~MlodyWisl ak
Do Luka
To tylko teoria, każdy wie jak naprawde jest ;p

12            -2
~~~Kibic Darek
@Luka
Dziwnym trafem zawsze grają, jak np. Perez sprzed tygodnia ;) I tak co tydzień.

9            -7
~~~Djdjdj
Skład na Sandecje
Buchalik, Cywka, Arsenić, Głowacki, Sadlok, Bartosz, Basha, Halilovic, Małecki, Wojtkowski, Carlitos

18            -12