Sobota, 4 listopada 2017 r.

Michał Buchalik: - Zdecydowanie zasłużyliśmy na to zwycięstwo

- Myślę, że kontrolowaliśmy ten mecz, przez całe spotkanie, od samego jego początku. Zdecydowanie zasłużyliśmy na to zwycięstwo. Najważniejsze dla mnie było to, że cała drużyna dobrze zagrała w defensywie i nie straciliśmy bramki, to też jest jakiś pozytyw - mówił po meczu z Sandecją Nowy Sącz, bramkarz Wisły Kraków, Michał Buchalik.

- W końcówce Sandecja mocniej zaatakowała, ale myślę, że kontrolowaliśmy wszystko w defensywie i naprawdę graliśmy dosyć pewnie. Sandecja nie stworzyła sobie dziś klarownych sytuacji - dodał wiślak.

- Bardzo się cieszę, bo ten rok był troszeczkę szalony. Jedną nogą nie było mnie w klubie, później znów w nim byłem, wskoczyłem do bramki i dla mnie najważniejsze jest to co jest teraz. Najważniejszy jest każdy kolejny mecz i chcę się w bramce utrzymać jak najdłużej - mówił Buchalik.

- Pewność siebie wzrasta, gdy wychodzi się na boisku w każdym kolejnym meczu. Gdy czujesz zaufanie sztabu szkoleniowego. Ciężka praca na treningach przynosi efekty i z tego się bardzo cieszę - mówił.

- W tej rundzie były słabsze momenty, ale całą musimy zaliczyć do udanych, bo cały czas mamy kontakt z czołówką i to jest dla nas najważniejsze. Każdy może wygrać z każdym, a praktycznie jeden, dwa mecze dzielą nas od tego, żeby wskoczyć nawet na pierwsze miejsce. Cały czas utrzymujemy natomiast ten kontakt i to jest dla nas najważniejsze - zakończył bramkarz "Białej Gwiazdy".


 KK

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


3    Komentarze:

~~~fan1978
BRAVO!....
.....pomyliłem się!!, .... bo nie liczyłem że staniesz jeszcze w bramce Wisły, a że będziesz bramkarzem kolejki ekstraklasy......!! SZACUN!

36            -4
wilkrobert13 2
Żadko komentuję,ale muszę skomentować.
Buchalik jest w formie!A być może ...Aż boję się powiedzieć...,Rozwija się!Jeśli tak to ja nie znam się na piłce i może po prostu pozostanę tylko kibicem a nie ekspertem..?:-)

14            -4
kibic 357
Michał
Byłem przeciwnikiem pozostawienia go w Wisełce a podpisano z nim kontrakt w trybie awaryjnym , choć nie można go traktować jako gorszego sortu bramkarza. Jest naszym zawodnikiem i należy mu się szacunek. Z perspektywy kilku ostatnich meczów można ocenić go pozytywnie , może bez wielkiego błysku , lecz dość skutecznie. Miał kontuzje i długą przerwę w grze , lecz gdy pogra systematycznie może pokarze klasę.

15            -4