Sobota, 4 listopada 2017 r.

Tibor Halilović: - Jestem pewny swoich umiejętności

- Możliwe, że był to najlepszy mecz w moim wykonaniu w Wiśle. Na pewno pomogło to, że grałem w wyjściowej jedenastce, więc miałem dużo czasu, żeby pokazać moje umiejętności. Najważniejszy jednak jest wynik końcowy, to że wygraliśmy 3-0, mieliśmy sporo okazji, co bardzo mnie cieszy. Ogólnie było to dobre spotkanie całego naszego zespołu, a gdy cała drużyna gra dobrze, to pojedynczy zawodnicy również mają okazję do tego, żeby udowodnić swoje umiejętności - mówił zadowolony z wygranej Wisły nad Sandecją, Tibor Halilović.

- Vullnet Basha poczuł się źle na rozgrzewce i dlatego zagrałem. Oczywiście nie cieszą mnie jego problemy zdrowotne, ale jestem zadowolony z tego, że mogłem dziś zagrać i że dostałem szansę. Czasami ciężko jest wejść do pierwszego składu w momencie, gdy się o tym przed meczem nie wiedziało. Jest to jednak część naszej pracy, uważam, że pokazałem się z dobrej strony - dodał młody Chorwat.

- Odnośnie mojej żółtej kartki, to w tej sytuacji moim celem nie było to, żeby sfaulować. Poślizgnąłem się i wydawało się, że to był ostry atak, ale ja nie jestem takim agresywnym zawodnikiem żeby tak wchodzić - śmiał się Halilović. - Ciężko grało się z żółtą kartką, bo zawsze w takich sytuacjach, trzeba o wiele bardziej uważać. To było problematyczne, ale to my prowadziliśmy grę, więc dzięki temu było trochę łatwiej - powiedział.

- Mam nadzieję, że w pewnym sensie będzie to dla mnie przełomowy moment w Wiśle. Nie tylko ja zagrałem dobre spotkanie, ale również cała drużyna. Dobrze czuliśmy się z Víctorem Pérezem w środku pola pomimo tego, że nie jesteśmy z natury defensywnymi zawodnikami. W większości spotkań graliśmy z typowym defensywnym pomocnikiem, więc możliwe, że była lekka niepewność z tym jak to wszystko będzie wyglądać. Z Víctorem stworzyliśmy jednak sporo sytuacji kolegom i spisywaliśmy się dobrze. Mam nadzieję, że trener da mi następne szanse - stwierdził wiślak.

- Miałem za sobą mecze, w których byłem wystawiany w pierwszej jedenastce, ale było to w Pucharze Polski. Czekałem więc na moment, kiedy uda mi się wyjść w wyjściowym składzie w meczu Ekstraklasy, dziś się to udało. Każdy zawodnik chce grać, a gdy siedzi na ławce, to pojawiają się wątpliwości. Wiem, że mam jeszcze wiele rzeczy, nad którymi muszę popracować, ale czuję się dobrze. Jestem pewny swoich umiejętności i uważam, że dziś wyglądało to pozytywnie z mojej strony - zakończył pomocnik "Białej Gwiazdy".


 KK

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


8    Komentarze:

~~~FanNatic9 0Abg!!
A ja jestem pewny
Że Ty dasz rade razem z wojtkowskim! Tylko niech Kiko was wystawia w pierwszym skladzie

78            -5
~~~Johny Walker
Tibor. Bardzo przyzwoity mecz, potencjał jest
i trzeba go pokazywać jak z najlepszej strony, z pożytkiem dla Wisły. Im więcej dasz klubowi, tym będziesz lepszy ! Masz duże szanse być pewnym punktem drużyny. Życzę Ci powodzenia.

66            -5
woytek1974
Tibor, dzięki
Będą z Ciebie ludzie. Dasz nam dużo radości!

58            -5
~~~Kepass
Brawo
Widać postęp w grze Tibora. Pokuszę się o stwierdzenie, że kreacja akcji w ofensywie Halilovicia jest lepsza niz była Petara Brleka. Za rok to będzie prawdziwy kocur :D Jesli chodzi o Wojtkowskiego to tutaj problem jest wytrzymałościowy. Kamil w Pozaniu zagrał bardzo dobrze, ale w drugiej połowie zabrakło już paliwa i zgasł. Poprawi kondychę to będzie grać. Niemniej jednak brawa dla obu Panów, bo dobre zawody rozegrali!

61            -5
David875
Tibor
Zarobimy kiedyś na nim duże pieniądze!! Powoli do przodu, małymi kroczkami, a do celu. Nie od razu Kraków zbudowali!!

59            -6
Jahoo
Dobry mecz Tibora !
Cały czas pokazywał się do gry a jak trzeba to potrafi uderzyć z dystansu . Powinien dostawać więcej szans .

37            -4
kibic 357
Młodzi
Trzeba stawiać na młodych , lecz należy również rozumieć , że może występować u nich pewna niestabilność. Dobre występy będą przeplatane gorszymi- tak wygląda trudny okres dojrzewania. Częste występy dadzą im większe ogranie , doświadczenie i pewność w poczynaniach meczowych a odpłacą nam za to dobrą i skuteczna grą ku naszej radości.Mamy " młodych zdolnych" należy z nich korzystać.

23            -2
~~~Jazda
Jazda
Z tym perezem że dobrze zagrał to trochę przesadził. Oczywiście gosc z przodu miał jedno świetne podanie ale w obronie miota się jak ryba na plaży.

4            -30