Sobota, 4 listopada 2017 r.

Rafał Boguski: - Wygraliśmy zasłużenie

- Był to dobry mecz w naszym wykonaniu. Przez 90 minut wydaje się, że kontrolowaliśmy przebieg tego spotkania i wygraliśmy zasłużenie. Wiedzieliśmy, że jeśli ominiemy ich pierwszą linię, czyli napastników, to będziemy mieli sporo miejsca w środku boiska i rzeczywiście tak było. Byli natomiast groźni przy stałych fragmentach, chociaż żadnej bramki nie strzelili, bo byliśmy skoncentrowani przy tym elemencie gry - mówił po zwycięstwie z Sandecją Nowy Sącz, pomocnik zespołu "Białej Gwiazdy", Rafał Boguski.

- Jest jeszcze dużo kolejek, żeby w tej górnej ósemce się zadomowić. Teraz kilka dni odpoczynku i trzeba ładować akumulatory na mecz z Pogonią - dodał wiślak.

- A co do podsumowania rundy, to w porównaniu z poprzednim sezoniem, oceniam ją chyba pozytywnie. Różnica jest duża, zwłaszcza punktowa i trzeba patrzeć w przyszłość z optymizmem - przyznał Boguski.


 AG

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


4    Komentarze:

GrzegorzS
Brawo kolejny bardzo dobry
mecz widać, że po słabszym początku sezonu forma idzie w górę.

48            -18
~~~kibictsw
@GrzegorzS
Myślałem że to mama Rafała sobie ten nick przez chwilę przysposobiła. Prawda ci to?

18            -51
~~~Psychol
...
Słabszy początek? 12 pkt w 5 meczach, nie mam pytań :-)

4            -9
~~~fan1978
Boguś!.....
.......najsłabszy piłkarz Wisły od kilku meczy, to widać gołym okiem. Nie wiem po co niektórzy go tak bronią. Jeżeli np.Bartosz dostał by tyle szans to nie oddałby już miejsca nikomu.

15            -5