Sobota, 4 listopada 2017 r.

Maciej Sadlok: - Tego nam było trzeba

- Myślę, że tego nam było trzeba, bo dawno takiego meczu nie graliśmy. Nasze zwycięstwa były można powiedzieć "na styk", a dziś było jednak inaczej. Cieszymy się, że w tej przerwie będziemy mogli pracować inaczej - powiedział po wysokiej wygranej nad Sandecją, obrońca krakowskiej Wisły, Maciej Sadlok.

- Mówi się, że gra się tak, jak przeciwnik pozwala. Czuliśmy, że to my możemy kontrolować to spotkanie i raczej wiedzieliśmy, że tak będzie. Stąd może ten mecz tak wyglądał. Wiedzieliśmy, że nie można odebrać Sandecji woli walki, bo jest to zespół, który zostawia na boisku mnóstwo zdrowia, że bardzo dużo biegają i to im trzeba oddać. Powtarzaliśmy także, że mają bardzo dobrych wykonawców w swoim zespole i że będą bazować na stałych fragmentach gry. Fajnie, że nic nie wpadło i że zostało czyste konto - dodał wiślak.

- A co do mojej nieuznanej asysty, to szkoda, bo obrońcę zawsze cieszy, jeśli z tyłu jest "na zero", a można do tego dodać asystę, to fajna sprawa dla obrońcy - przyznał Sadlok, który zaliczył udane podanie do Carlosa Lópeza, ten zdobył najpierw uznanego gola, ale anulowanego po konsultacji VAR.

- Jeśli chodzi o powołania, to zawsze sprawdzam, czy nie ma mnie na tej liście. Faktem jest, że dobrze czuję się od początku rundy, nie raz to powtarzałem, że jeśli gram regularnie, to nie obawiam się o swoją formę, bo wiem, że tego potrzebuję. Grałem wszystko, cieszę się, że zdrowie dopisuję, ale to nie ja podejmuję decyzje o powołaniach - zakończył Sadlok.


 AG

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


9    Komentarze:

woytek1974
Brawo Ty!
Świetna, otwierająca piłka do Carlitosa przy pierwszym golu! To było lepsze jak asysta!

23            -40
~~~Rafał k
Woytek
To Bartkowski podawał...

57            -4
~~~ankwist
woytek
nie odbieraj Bartkowskiemu tego co jego.

51            -4
Stryjek
...
Dziś (i nie tylko dziś) Maciek bardzo pewny z tyłu. Reprezentacyjna forma! @Woytek przy pierwszym golu do Carlitosa podawał Bartkowski akurat, ale Sadlokowi varowcy zabrali asystę przy nieuznanym (imo niesłusznie) golu Lopeza na 3:0

47            -4
zyga
To akurat
Był Bartkowski. Ale zagranie rzeczywiście lux.

51            -2
woytek1974
Bije się w piersi!
Przepraszam M. Sadloka. Przepraszam J. Bartkowskiego. Przepraszam kibiców serwisu wislaportal.pl. Ale przyznacie: zagranie lux! Oby więcej takich...

61            -4
Apsu
Ma charakter na opaskę kapitańską.
Chłopak nie odpuszcza, nawet jak idzie źle to walczy, ile w nim złości sportowej pokazuje w każdym meczu, kipi z niego. Czasami mam wrażenie że najchętniej udusiłby sędziego albo gościa który po jego interwencji symuluje. Widać (kadry sprzed meczu) że ma dobre słowo dla każdego z zespołu, motywuje. Mnie Maciek naprawdę imponuje. Mam przyjaciela, kibica Ruchu Chorzów (przyjaciela od 20 lat, kibica Ruchu od jeszcze dłużej) i on mi mówił jeszcze jak Maćka nie było w Wiśle (wtedy odchodził chyba do Polonii Warszawa), że Sadloczek to jest fest gość. Maciek jesteś Fest.

21            -3
kibic 357
Stabilność
Maciek nie schodzi poniżej pewnego poziomu i to bardzo wysokiego. Gra pewnie w obronie i kreatywnie w ofensywie. Jego dośrodkowania są skuteczne i często staja się asystami- no chyba że var mu to zabierze. Ciekawe że Nawałka nie widzi faktu , iż jest najlepszym LO i omija go w powołaniach. Maciek nie przejmuj się tym , lecz graj na chwalę Wisełki - my to doceniamy.

22            -1
taki tam
ciężko będzie Maćka zatrzymać u nas
na brak ofert na pewno nie będzie narzekał czas pokaże co będzie. Chciałbym powrócić jeszcze do Pana Nawałki i jego teraźniejszych powołań na najbliższe mecze reprezentacji Polski ... mam pytanie w czym K.....A jędrzejczyk jest lepszy od Maćka ?!!

29            -2