Poniedziałek, 6 listopada 2017 r.

Raport medyczny po meczu z Sandecją

Jak poinformowała oficjalna strona internetowa naszego klubu - po meczu z Sandecją Nowy Sącz kontuzjowanymi zawodnikami są Jesús Imaz oraz Zoran Arsenić, którzy mają lekko skręcone stawy skokowe. Urazy te nie wykluczą ich jednak z kolejnego występu, kiedy to za niespełna dwa tygodnie zmierzymy się z Pogonią Szczecin.

Na rozgrzewce przed spotkaniem z Sandecją z awizowanego składu Wisły wypadł Vullnet Basha, ale Albańczyk jest tylko przeziębiony i także powinien być do dyspozycji trenera Kiko Ramíreza na mecz z Pogonią.

Wciąż rehabilitację przechodzą Iván González, Pol Llonch oraz Fran Vélez. W przyszłym tygodniu indywidualne treningi powinien rozpocząć Paweł Brożek.

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


3    Komentarze:

~~~sympatyk
...
Fran i Ivan bedą gotowi dopiero na wiosne...

32            -2
~~~tabaluga
Uff
Dobrze, że Zdenek nie dostał kontuzni, chłop jak gra to zawsze są w tym sezonie trzy punkty. Dostaje niskie oceny a absorbuje bardzo dobrze uwagę obrońców. Mam nadzieję że z Pogonią wyjdziemy tym samym składem i będzie widać ofensywna grę :D

88            -10
~~~Uff
Tabaluga
Przywracasz mi jeszcze wiare ze sa na tej stronie ludzie ktorzy doceniaja robote takich zawodnikow jak np Zdenek. Robote ktora czest jest niedoceniana i pomijana przez wiekszosc tutaj piszacych

71            -8