Piątek, 24 listopada 2017 r.

Ruszyła sprzedaż biletów na mecz z Górnikiem!

Kibice "Białej Gwiazdy" mogą już kupować bilety na szlagierowo zapowiadający się mecz piłkarzy krakowskiej Wisły, w którym zmierzymy się na własnym stadionie z Górnikiem Zabrze. Spotkanie to zaplanowano na niedzielę, 3 grudnia 2017 roku, na godzinę 18:00.

Bilety kupować będzie można na stronie bilety.wisla.krakow.pl, a także w Strefie Kibica.

Bilety przez Internet można będzie nabywać przez całą dobę. Po zakupie biletu online proszę sprawdzić status transakcji w zakładce "Twoje zakupy". Sprzedaż biletów na stronie bilety.wisla.krakow.pl zostanie zakończona w dniu meczu (3 grudnia) o godzinie 12:00.

Bilety w Strefie Kibica można kupować:
- w dni powszednie w godzinach od 11:00 do 19:00;
- w dniu meczu (3 grudnia) od godziny 11:00 do zakończenia pierwszej połowy.

UWAGA: w przypadku zakupu biletu w Strefie Kibica nie ma konieczności posiadania Karty Kibica. Kupujący musi jedynie podać swoje dane osobowe - imię, nazwisko oraz numer pesel.

Przypominamy także o możliwości zakupienia w atrakcyjnej cenie PAKIETU na trzy grudniowe mecze piłkarzy Wisły Kraków na R22. Szczegóły znajdziesz tutaj »

5% zwrotu za zakup biletów dla posiadaczy nowej Karty Kibica z funkcją cashback!

Posiadacze nowej Karty Kibica Wisły Kraków z funkcją cashback » mogą skorzystać ze specjalnego pięcioprocentowego zwrotu wydanych środków na indywidualne konto cashback.

Pierwsze wejście

Kibice, którzy po raz pierwszy zobaczą na żywo spotkanie z udziałem Wiślaków nadal mają szansę nabyć bilet jedynie za 5 zł (w przypadku meczów TOP 15 zł).

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


13    Komentarze:

kibic Białej Gwiazdy
Dzień meczowy
no i doczekaliśmy się czasów kiedy to możliwy jest przez www zakup biletu w dniu meczu - da się? DA SIĘ!!!!

11            -13
stary wiślak
Da się kolego kibicu ,da się!
I bardzo sie cieszę. I jeszcze bardziej bedę się cieszył kiedy karnet będzie można kupic bez karty kibica i i promocyjny pakiet też! Jątrzę?????? Bo zaraz sie odezwą przeciwnicy i mnie zminusują. Dycha za plastik wcale się nie opłaca,bo klient bez karty,to też klient i da zarobić No,ale może się nie znam i nie zaprzeczę,że mogę się mylić.

15            -30
~~~tabaluga
@kibic Białej Gwiazdy
Ale przecież zakup od dłuższego czasu jest chyba do południa dnia meczowego? Albo do 15 jak grają o 20:30 :o chyba, że coś mi umknęlo :P

21            -4
GrzegorzS
Drogi tabaluga
nic Ci nie umknęło, ale to norma, że co jakiś czas pojawia się jakis Filip z konopi i ogłasza Światu, że dokonał odkrycia na miarę tego, że na Swiecie są Chińczycy, a przecież w Bibli nie było nic o stworzeniu Chińczyków. Teraz ważne by "kibic Białej Gwiazdy" odkrył, że nie tylko można kupić bilet w dniu meczu, ale że można dotrzec na stadion R22 z tym biletem w ręku. Jak by takich doznań doznało jeszcze parę tysięcy wienych, co to zwyczajowo w dniu meczu kolejka przed kasami miała by 20/30 metrów a nie wiła się przez Reymana do skrzyżowania z Reymonta.hahaha hahaha hahaha

25            -5
Mario
Panowie zapytanie- nocleg
chcę się wybrać na cały weekend do Krakowa z dziewczyną, zwiedzanie plus meczyk, znacie jakies fajne miejsce noclegowe za w miarę przystępną cene w centrum Krakowa lub w pobliżu?? Ps. Przepraszam, że nie na temat, chociaż też związane z meczem :)

27            -3
tedy
@stary wiślak
Naprawdę uważasz, że 10 zł za kartę członkowska w najbardziej elitarnym klubie to dużo? ? Dziwny jesteś. .. nie mówiąc już o realnych korzyściach finansowych, od kiedy jest program Cashback zwrócono mi na konto ponad 1000 zł za codzienne zakupy. . .

16            -4
stary wiślak
tedy! Ja nie uważam,że dużo!
Tyllko uważam,że niepotrzebnie. Ale się nie zarzekam,bo nie mam wiedzy czy zmuszenie iluś tam kibiców do wydania 10 zł na plastik sie opłaca klubowi. Gdy mnie ktoś przekona,że to się opłaca finalnie,to chętnie i pokornie przyznam mu rację. Na teraz, mam wątpliwości!

6            -17
~~~€
stary wiślak
Już kiedyś ci napisano na ten temat wszystko. Ale jak widać, dla ciebie to temat rzeka. A potem płaczesz, że nazywają cię trollem.

20            -2
olszaI
Mario
Nie wiem dokładnie jakich luksusów oczekujesz ale podobno na ul. Bema 14 jest hostel gdzie masz niezłe warunki za przystepną cenę.

10            -2
tedy
@stary wiślak
Jeśli jeszcze bardziej mógłbym rozwiać Twoje wątpliwości to takie dwa argumenty . . . 1. Wyobraź sobie, że 20 000 kibiców codziennie w programie lojalnościowy wpłaca 1 zł w codziennych zakupach, wymierne korzyści dla klubu i osób posługujących się kartą. . . 2. Z racji, że dużo podróżuję spotykam kibiców różnych klubów w Polsce i Europie, każdy jak chce się pochwalić przynależnością klubową pokazuje kartę kibica swojego klubu. . .

24            -2
g72
Trójpak
Kupiony, zdecydowanie bardziej opłacalny i mobilizacja jest zeby iść na trzy mecze:-) :-) :-)

13            -1
stary wiślak
tedy!
Nie każdy kupujący bilet musi być wiernym i oddanym kibicem i nie musi czuć potrzeby posiadania karty! Ale każdy kupujący bilet,powinien byc szanowanym klientem,bo daje klubowi zarobić. Karta nie jest żadnym dowodem wierności czy lojalności,bo ją może wyrobić każdy,nawet kibic wrogiego klubu! Znam osobiście gościa,wiernego kibica Wisły,który ma też kartę kibica Cracovii i chodzi tam na mecze,bo lubi futbol na żywo i sam grał wyczynowo. Dla młodszego pokolenia to niepojęte,ale to gość w wieku około 70-tki. Moim skromnym zdaniem karta kibica powinna byc wyłącznie dobrowolnym dodatkiem i nie nie byuc konieczna do kupienia jakiegokolwiek rodzaju wsejściówki na mecz. Nie widzę w tym nic niestosownego i nie do zrealizxowania bez szkody finsansowej dla klubu.

5            -10
~~~Nikos77
Życzenia na telebimie
Witam :) czy ktoś może orientuje się w jaki sposób można złozyc zyczenia urodzinowe dla kolegi żeby wyświetliły się podczas przerwy z górnikiem.

4            -2