Poniedziałek, 8 stycznia 2018 r.

Trzy sparingi piłkarzy Wisły w Hiszpanii

Wisła Kraków podała dokładny plan spotkań sparingowych, w trakcie przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2017/2018. Podopieczni Joana Carrillo rozegrają łącznie cztery mecze towarzyskie, w tym trzy podczas zgrupowania w Hiszpanii oraz już awizowane wcześniej - z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza - w próbie generalnej przed startem nowej rundy.

Oto pełny plan zimowych sparingów piłkarzy Wisły Kraków:

17.01 - Villarreal CF B
23.01 - Videoton FC Fehérvár
27.01 - FC Seoul
03.02 - Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


4    Komentarze:

therone
Mocniejsi sparingpartnerzy niż w ostatnich sezonach
Oby tylko Wiślacy się z nimi dobrze zaprezentowali :-)

24            -4
~~~abc
Mało tych meczów w Hiszpanii
Powinny być ich przynajmniej 5. Od lat ciężko Wiśle załatwić dobrych rywali. Gdzie te czasy, gdy w zimie potrafiono zakontraktować mecz z liderem Ligue 1 - Marsylią.

12            -7
GrzegorzS
Sparingi to tylko droga do formy
i przerwa w rutynowej pracy treningowej. Przerwa zimowa jak to bywa na naszej lidze nie była długa i choc mogla obfitowac w rokosze stołu i łoza nie powinna u zawodowców spowoidowac wielkiego zjazdu przygotowania fizycznego, wrecz powinna pozwolić odpocząc. Ważne by nie oglądając się na wyniki tych meczy niezależne z kim się je zagra wypracowac taktykę gry zawodników formacji i ując to w jedną całość. I oby obeszło się bez urazów.

14            -3
ehh
Co do sparingów...
Szukanie mocniejszych rywali tak w ogóle nie ma sensu. I tak podczas przygotowań te mecze są tylko dodatkiem, więc nawet mecz z dobrą drużyną niewiele by nam dał. Żeby się sprawdzić z taką ekipą trzeba zagrać z nimi np w przerwie reprezentacyjnej w trakcie sezonu.

11            -4