Niedziela, 21 stycznia 2018 r.

Powrót do treningów Jesúsa Imaza

Kolejnym zawodnikiem "Białej Gwiazdy", który po przerwie spowodowanej kontuzją wrócił do treningów z zespołem jest Jesús Imaz. Tym samym jedynymi piłkarzami, którzy są na zgrupowaniu w Hiszpanii, a nie trenują z drużyną, są Julián Cuesta oraz wciąż pracujący indywidualnie Paweł Brożek.

Przygotowujących się w Castellón de la Plana do wznowienia rozgrywek Ekstraklasy wiślaków opuścił natomiast Kamil Wojtkowski, który wrócił do Krakowa, aby tutaj rozpocząć rehabilitację związaną z odniesionym podczas zajęć urazem mięśniowym. Jego przerwa w treningach potrwać może około miesiąca.

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


6    Komentarze:

matmax
KAMILLLL
Zdrowiej chłopie, jesteś nam potrzebny!

33            -3
szczebelek
Imaz w obecnej sytuacji potrzebny bardziej niż kto inny...
Gonzalez, Velez, Ondreasek, Wojtkowski i Brożek prawdopodobnie opuszczą początek rundy wiosennej zostało 20 dni i żaden nie trenuje regularnie z zespołem w przypadku ostatniego to możliwe, że to ostatnia runda... Jeśli nikt sensowny nie przyjdzie na skrzydło to postawiłbym na Carlitosa i Imaza jako wolne elektrony w ataku oraz dostawił kogoś z dwójki Balaniuk, Kolar do nich.

21            -3
tekstyl
i to jest
najwieksze wzmocnienie.

25            -4
~~~UcheJ1
Ja tez,
Uwazam zw Imaz po.lewej, Carlitos na prawej i atak ktorys z mlodych i jazda z leszczami 😊

13            -2
therone
A dla mnie Imaz mógłby grać lepiej.
I od razu zaznaczam, że nie jestem jakimś malkontentem, bo Wojtkowski, Velez, Basha grają wg. mnie dobrze, a nawet bardzo dobrze. A Jesus Imaz często był mało widoczny na boisku, chociaż niby strzelił te 5 bramek. Może też dlatego, że nie jest typowym skrzydłowym?

9            -9
cinefun
trzech bramkostrzelnych zawodników
Klasowa drużna potrzebuje trzech bramkostrzelnych zawodników. Jeśli chcemy nie tylko zagrać w pucharach, ale cos tam ugrać to w tym kierunku polityka transferowa musi iść. Jesús to nasza druga siła ofensywna po Lopezie. Potrzebny jeszcze jeden zawodnik, który będzie nie tylko grał do przodu, ale również trafiał do siatki. W najlepszych czasach mieliśmy trzech takich w pierwszej 11. To daje mnóstwo opcji, jeśli chodzi o atak. A kiedy czasem nic nie wychodzi, to któryś z tej trójki sam coś wykreuje jak kiedyś, Żurowski, Frankowski, Kuźba czy Uche.

15            -5