Piątek, 9 lutego 2018 r.

Wisła w meczu z Lechią bez Kamila Wojtkowskiego

Na mecz z Lechią Gdańsk zespół krakowskiej Wisły pojechał bez Kamila Wojtkowskiego, który opuści tym samym ligową inaugurację z powodu kontuzji. Na razie nie wiadomo na ile jest to poważny uraz, ale można powiedzieć, że naszego młodego pomocnika pech tej zimy nie opuszcza. Przypomnijmy, że z powodu kontuzji mięśniowej Wojtkowski przedwcześnie wrócić musiał do Polski, ze zgrupowania zespołu w Hiszpanii.

Pierwotne doniesienia mówiły wtedy o jego nawet miesięcznej przerwie, ale ostatecznie okazało się, że wrócił on do gry o wiele szybciej i zaliczył już nawet występ w naszym spotkaniu sparingowym z Bruk-Betem Termaliką.

Dodajmy, że poza Wojtkowskim trener Joan Carrillo nie może w ligowej inauguracji skorzystać z: Vullneta Bashy, Pawła Brożka, Ivána Gonzáleza, Zdenka Ondráška oraz Frana Véleza.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


4    Komentarze:

~~~iitam79
POMOCNIK
no to teraz Brlek jest niezbędny

30            -5
~~~Adek TSW
Tak jak wyżej
Kolega z 21 jest bardzo potrzebny ! W ogóle co to ma być kontuje miał i nagle ozdrowiał na mecz z wsią Niecieczą? Po co go dawać jak wiadomo że ma kontuzje...

3            -16
~~~Bieżanów
Pytanie zagadka
Czy te nasze grajki są ze szkła? To raczej jakaś paranoja, że oni się więcej leczą niż grają

33            -6
~~~KRKPL
Oby szybko wrócił
Ten chłopak jest naszą przyszłością, moim zdaniem jeden z lepiej zapowiadających się młodych w naszej lidze od lat. Wisła Pany

21            -4