Sobota, 10 lutego 2018 r.

Oceń grę wiślaków (i nie tylko) w meczu z Lechią

Zapraszamy Was do tradycyjnego pomeczowego głosowania na piłkarza meczu. Tym razem po rozegranym w ramach 22. kolejki ligowej spotkaniu z Lechią Gdańsk.

Wejście do głosowania »

Jako, że jest to pierwsze Wasze głosowanie na "piłkarza meczu" w tym roku - przypominamy jego zasady, choć są one bardzo przejrzyste i proste.

Oceną wyjściową dla każdego piłkarza jest nota "5".

Jeśli Waszym zdaniem dany zawodnik wyróżnił się pozytywnie - przyznajecie mu odpowiednio wyższą notę, jeśli negatywnie - odpowiednio niższą.

Głosowanie trwa około 48 godzin od zakończenia meczu. Wtedy to prezentujemy ostateczne wyniki - informując o tym kto był najlepszym piłkarzem danego spotkania.

Ze średnich, jakie otrzymują piłkarze, prezentujemy później wyniki na najlepszego zawodnika miesiąca, rundy oraz roku.

Wejście do głosowania »


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


17    Komentarze:

christiancag e
ocena
Bartkowski,Mitrović i Małecki powinni w następnym meczu posiedzieć na ławce bo bardzo słabo grali.

50            -19
~~~Majsterek
Meczyk
Moim skromnym zdaniem bardzo fajny mecz, wreszcie widać styl gry Wisły... Cywka bardzo mnie zaskoczył bardzo dobry mecz w jego wykonaniu, ponadto wyróżnić można jeszcze Imaza bardzo dobre wejście zdecydowanie ożywił grę widział bym go w pierwszym składzie w takiej dyspozycji, ponadto wszyscy zagrali solidny mecz szkoda tylko trochu Bartkowskiego bo Peszko go rozjeżdżał po prawej stronie ale miejmy nadzieje ze następne mecze w jego wykonaniu będą lepsze. JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA :-)

39            -15
logistyk
Na plus
Zdecydowanie więcej plusów niż minusów, więc zaczne od tych drugich.. Bartkowski objeżdżany jak dzieciak, dobre wskazówki trenera i asekuracja Mitrovica. Boczni obrońcy zbyt mało aktywni z przodu, brakowało często oskrzydlenia akcji. B

35            -6
~~~Kibic znad Morza
Wisła
Moim zdaniem jest pomysł na grę, to widać. Mają nakaz myśleć na boisku i grać po ziemii, nawet gdy rywal stosuje pressing - to też widać. Widać też niestety że majązaszczepione złe nawyki Ramireza, i czasem się w tym jeszcze gubią. Czasem miałem wrazenie, ze mają wręcz nieodpartą ochotę rzucić dzidę do przodu, ale wiedzą, że im tego nie wolno. Z tej mąki może być chleb, czemu nie:-) Tylko nie wiem czy akurat w tym sezonie. Obsawiam, że do ósemki wejdziemy z palcem w zadku, ale co dalej w tym sezonie...

36            -4
pel
wszystko już widziałem
RB9 osiągnąął największą prędkość podczas meczu spośród Wiślaków. Widziałem wszystko, mogę umierać.

36            -7
~~~FanNatic9 0Abg!!
Bartkowski powinien wylecieć. ...
On jest za słaby na Wisle

29            -23
logistyk
cd
Na plus zdecydowanie przygotowane fizyczne, gra krótkimi podaniami i pressing. Cieszą zmiany i gra do przodu, gra o zwycięstwo. Komentatorzy to chyba spali, trener w wyjazdowym meczu ściąga def pomocnika i wprowadza drugiego napastnika, a Ci gadają o tym co Borysiuk będzie robił za 10 lat.

49            -4
~~~iitam79
srodek pomocy
Cywka naprawdę brawo

46            -8
~~~raulo
pel
hahahahahaha

11            -8
~~~WladekTsW
Małecki Mitrovic, Bartkowski i
Boguski (jedno podanie nie zmienia nic) bardzo słabo. Bramka Do spółki Bartkowskiego i Boguskiego kompletnie wolna strona przy bramce i brak jakiegokolwiek krycia.

27            -30
~~~nowy
oceny
Mecz na remis. Buchalik - dobry występ ale pusty przelot przy podaniu przy bramce. Bartkowski- słaby występ w pierwszej połowie, w drugiej lepiej w obronie ale brak gry ofensywnej, to będzie pierwsza zmiana w meczu z Arką. Wasyl - występ poprawny, Głowacki wydaje się lepszą opcją. Arsenić - Najlepszy obrońca w tym meczu. Sadlok - ofensywnie bije na głowę kolegę z drugiej strony ale współudział przy bramce niestety też obciąża jego konto. Boguski - Jeden z lepszych zawodników do momentu asysty , cały czas pod grą, niestety później tylko gorzej (za późna zmiana trenera) Lionch - dobry występ , ale znów kilka podań do przeciwnika. Cywka - Najlepszy zawodnik tego meczu. Mitrović-Bezbarwny występ ,chodź dużo w drugiej połowie pomagał Bartkowskiemu. Myślałem że to zawodnik który zrobi różnicę , ale to bedzie następny średniej jakości pomocnik. Małecki - lepszy niż w ostatnich meczach po kontuzji na jesieni , dużo niedokładności (druga dobra zmiana trenera) generalnie słaby mecz. Carlitos - Skuteczność 100% ale do jakości gry dużo zastrzeżeń. Zmiany- uważam że zmiany były zrobione z myślą o 3pkt. Nie tak jak za czasów Ramireza. Imaz posadzi Małego na ławce w meczu z Arką. Wynik sprawiedliwy. Mamy za mało jakości z przodu, brak strzałów z dystansu. Na Arkę potrzebne zmiany na trzech pozycjach i będzie dobrze;-)

20            -4
~~~Misioł
a ja uważam
że akurat środek spisał się dziś nieźle. Pol zrobił 13 km, to jest liczba robiąca wrażenie w premier league. cywka też niezły, natomiast co do mitrovicia, to uważam że umie grać w piłkę i pokazał parę fajnych zagrań, ale zdecydowanie prosił się o zmianę w okolicach 60 minuty. I wtedy powinien wejść Halilovic i grać na dziesiątce. natomiast co do samej gry to faktycznie widać poprawę, ale bardzo słabo moim zdaniem wypadła dziś dwójka bocznych napastników. Za mało jakości i za mało intensywności, pokazywania się do gry. Przez tą statyczność fajnie graliśmy piłką do pola karnego Lechii i na tym się zatrzymywaliśmy. W takiej formie Boguski i Małecki nadają się do zmiany, w następnym meczu chciałbym od początku zobaczyć Imaza (i może spróbować tam Halilovicia). Z tak wysoko grającą obroną nie dziwi też rezygnacja z Głowackiego, bo potrzebujemy szybkiego obrońcy jakim jest Arsenic. Chociaż też widziałbym Arsenicia jako pierwszy wybór na prawej obronie...

15            -9
~~~wiślaczek
Ocena
Wg mnie udział w bramce dla Lechii miał też Sadlok. Zbyt wąsko był ustawiony i nie zdążył do Stolarskiego. W pierwszej połowie w ogóle nie funkcjonowały boki, stąd rajdy Stolarskiego i Peszkina. Po przerwie znaczna poprawa Bartkowskiego (już Peszko mu nie odjeżdżał) i Sadloka. Duży plus dla Arsenicia

23            -3
logistyk
PS
Chciałbym zobaczyć miny krytyków Boguskiego, gdy trener ogłosił skład i okazało się, że kolejny fachowiec widzi w nim coś, czego większość tego forum od 10 lat nie dostrzega:D

25            -11
~~~Misioł
a tak na trzeźwo
to chciałem zauważyć, że może i zespół grał ładnie dla oka, szczególnie dobrze wychodził spod pressingu, ale sytuacji bramkowych sobie w ogóle nie stwarzał. Jedyną bramkę Lechia praktycznie sama sobie wbiła, a poza tym straszna mizeria. Za Kiko graliśmy brzydko i bojaźliwie, ale zawsze tworzyliśmy sobie te kilka sytuacji w meczu....

9            -10
woojtus
Tomek Cywka i Jesus
...omg jaki tytuł mi wyszedł :lol: w każdym razie chciałem napisać, że pozytywnie mnie zaskoczyli obaj - super mecz - tak trzymać Panowie!

6            -3
~~~znw ....
byłem, widziałem i nie słyszałem - w ramach oceny atmosfery
Byłem na meczu na "partyzanta". Nie słyszałem żadnych bluzgów na Wisłę podczas meczu. Jechałem z kibicami Lechi kolejką SKM na stadion - i nie słyszałem żadnych bluzgów. Taka sytuacja podczas 6 min jazdy, 7 kibiców każdy z jak to się tu mówi ze "szczeniaczkiem" w ręce i pada pytanie: - Powiedzcie Panowie, czy Wisła jest starą [...]ą? - Nie !! za długo trwała zgoda żeby nagle stała się [...]ą. Szlag trafił zgodę, trudno, ale my to mamy w dupie. Zdrowie !! Da się? Podczas meczu ani jednej [...]y na Wisełkę. Po meczu w kolejce to samo. Oberwała lokalnie ara ara ara i cwe(L)ka, ale na Wisłę ani słowa. Na dworcu wysiada cały tłum ludzi i NIKT NIE BLUZGA NA WISŁE. Da się? Da. Naprawdę SZACUN i DZIĘKI. Szkoda że u nas się nie da. Ch.. ze zgodą skoro jej oficjalnie nie ma ale szkoda że nie ma odrobiny szacunku.

11            -4