Niedziela, 18 lutego 2018 r.

Michał Buchalik: - Staram się spłacać kredyt zaufania

- Zwycięstwo było priorytetem. Mimo to, że straciliśmy dwie bramki, to najważniejsze jest to, że strzeliliśmy trzy i komplet punktów został w Krakowie - powiedział po wygranej z Arką bramkarz zespołu "Białej Gwiazdy", Michał Buchalik.

- Nie chciałbym rozmawiać o straconych bramkach, chciałbym je na spokojnie przeanalizować z trenerem. Fajnie, że w końcówce udało się dowieść ten rezultat, mimo, że było nerwowo - dodał Buchalik.

- Taktykę przygotowujemy pod każdego przeciwnika. Wiedzieliśmy, że Lechia dużo piłek gra za plecy, także byliśmy trochę inaczej ustawieni, dzisiaj z kolei wyglądało to inaczej. Założenie zostało zrealizowane - przyznał wiślak.

- Trener uczulał nas przed tym meczem, że jest to teraz jedno z kluczowych spotkań, a punkty w nim będą bardzo ważne. Tabela jest bardzo wyrównana i gdybyśmy się dziś potknęli, to nie byłoby za ciekawie - dodał, a zapytany o to, że znów wywalczył podstawowy skład, stwierdził: - Nie patrzę w przeszłość i na to co było. Dla mnie najważniejsze jest to co przed nami. Cieszymy się z tego, że wygraliśmy, a ja z tego, że po raz drugi zagrałem w pierwszej jedenastce. Będę się starać ten kredyt zaufania, którym trener mnie obdarzył, spłacać.

- Śmiałem się do Zorana, że szkoda, że nie strzelił hat-tricka. Piłka go naprawdę szuka i w takich małych gierkach ma to i czasami strzeli parę bramek. Myślę, że nie jest to przypadek - zakończył zadowolony Buchalik.


 AG, KK

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


9    Komentarze:

TTT
Carlitos
A dla mnie to powinni kosztem innych graczy znaleźć kaśe na zatrzymanie Carlitosa bo naprawde warto za to co robi ten chłopak

35            -7
~~~iitam79
Bramkarz
Brawo Bucha l!! Za interwencję 92 min. Dzięki tobie zasnę w miarę spokojnie.

50            -5
Waldi2
Michał
Zrobiłeś swoje, wybroniłeś nam ten mecz, zwłaszcza w samej końcówce.

45            -7
~~~z podgórza
Bramkarz
Mam Michał do ciebie trochę pretensji za drugą bramkę, powinieneś inaczej zareagować, a nie czekać na gwizdek sędziego i robić [...]yka.

37            -8
~~~sasasa
hmmm
niestety przy drugiej bramce dla Arki odpuścił,nie dał sobie szans na jakąś spektakularną interwencję.Bramkarz bardzo przeciętny.

34            -8
Lerrisan
*****
Jeśli chcemy coś ugrać, to przede wszystkim musimy zmienić bramkarza. Przykro mi, ale błędy, które on popełnia, są na poziomie juniorskim. Obrona w ostatniej akcji? Jakby tego nie obronił, to byłby śmiech na sali. Przy drugim golu zawodnik Arki miał praktycznie pustą bramkę. Przy pierwszej akurat ciężko mieć do niego pretensję. W każdym razie, na ten moment, o ile nie nastąpi zmiana w bramce, nawet przy najgorszym strzale nigdy nie można być pewnym, że Buchal czegoś nie zawali.

19            -15
~~~tw Bolek
Ludzie
Minusujac wpisy cichego, lerrisona itd udowadniacie że jesteście po prostu sabotażystami. Chcecie sabotować swój klub. Ciekawe czy jesteście w stanie sobie to uświadomić.

11            -7
szymasss
Buchalik
Idealny bramkarz nr 2 na przyszły sezon (pokazał kilka razy, że w trakcie meczu potrafi wejść i dobrze bronić). Niestety na bramkarza nr 1 na dłuższy czas brakuje mu chyba koncentracji ([...]yk przy bramce na 2-2, babole w meczu z górnikiem...). Rywala do bronienia ma ze szkła więc nie dziwota, że broni.

5            -2
David875
Latem bramkarz


4            -1