Niedziela, 25 lutego 2018 r.

Wisła zamierza odwołać się od czerwonej kartki dla Zorana Arsenicia

Jak na Twitterze poinformował dyrektor wykonwaczy Wisły Kraków SA, Daniel Gołda, nasz klub zamierza odwołać się od czerwonej kartki, którą w meczu z Piastem Gliwice otrzymał Zoran Arsenić.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


16    Komentarze:

pel
Głupota...
... i strata kasy. Musi być sytuacja ewidentna żeby anulowali kartkę .

18            -96
~~~Wiślak
do pel
była sytuacja ewidentna nie było faulu pod koniec meczu więc czerwona kartka się nie należała sytuacaja była ewidentna z tą czerwoną kartką żeby się odwołać więc nie pisz bzdur

58            -7
~~~Rafał k
spalony byl przy tej akcji
i to dwumetrowy

51            -8
~~~FanNatic9 0Abg!!!
I taka była bo nawet
Go nie tyknal

42            -3
logistyk
@pel
Sytuacja była ewidentna. Żółta dla Czecha za symulowanie. Boje się tylko, że komisja zbierze się w czwartek, albo jak ostatnio w sprawie Głowackiego zrobi z siebie pośmiewisko.

63            -5
Burczga28
...
Przecież to symulka była poczuł rękę i położył się jak kłoda. Zauważ że jakby go szarpnął to raczej na bok by poleciał a jemu nagle obydwie nogi przestały pracować i się wyłożył.

54            -3
pel
kartka
chciałem Wam wytłumaczyć dlaczego nie odwołają ale szkoda mojego czasu, za 2 dni przekonacie się że miałem rację. Napiszę tylko że Wy nie widzicie różnicy między oglądaniem meczuu z popcornem a działaniem przepisami którymi kieruje się komisja ligi .

18            -67
Gredo
Var
Ojjjj sytuacja mocno kontrowersyjna oglądałem tą akcję parę razy robiłem stop klatka i wygląda mi że był spalony nie 2m jak ktoś pisał wyżej ale wygląda że był co za tym idzie cała akcja powinna być skasowana (kolejkę temu cofnęli nam gola po varze) a tu jeszcze faul i czerwień dla Zorana fakt dał pretekst sędziemu ale bądźmy szczerzy to była piękna "jaskółka" za takie symulki powinno być żółteczko dla napastnika piasta dobrze że się odwołają ale kartki pewnie nie cofną jakoś w to nie wierzę ale komisja mnie może zaskoczy😋

47            -3
~~~materia08
Spalony
Wcześniej ewidentny spalony Vassiljeva przy zgraniu, więc tutaj powinno być skuteczne odwołanie

32            -4
~~~fk
kartka
Kwestia spalonego dla faulu nie ma żadnego znaczenia - problemem jest to, że tam żadnego faulu nie było, a jeśli to kwalifikuje się na faul, to "ręka" Czerwińskiego zasługiwała na karnego.... A tak naprawdę to za padolino powinna być kara 5 meczy dla delikwenta ....

27            -2
~~~Maark
Komisja Ligi?
Parodia pilnujaca sprawy Legii!Sztuczny twor!

41            -5
Kosiarz
Komisja...
po werdykcie w sprawie Głowy, który dostał kartkę za faul na nim uważam,że ta komisja jest wyłącznie po to żeby sprawiać wrażenie sprawiedliwości...

49            -2
sk04
Nie należy, ale trzeba !
Odwołać się i to bezapelacyjnie ! Nikt nie wyklucza kontaktu Arsenicia z Papadopulosem, ale nie dlatego Czech przewrócił się ! Chciał oszukać sędziego i to mu się udało ! Przeraża to, że prowadzący zawody nie pokusił się nawet o VAR, a przecież to jest jeden z warunków użycia wideoweryfikacji - bezpośrednia czerwona kartka ! Uważam, że bardziej należał się nam karny (ręka Czerwińskiego) niż pozycja spalona Vassiljev, przy akcji z "czerwienią". To przykre, w jaki sposób w Ekstraklapie, zabija się VAR, to skuteczne narzędzie wspomagające sędziego. Myślę, że gdyby wysłać materiał dot. pracy polskich sędziów z VAR-em, czy to do FIFY, czy do UEFY, to prawdopodobnie żadnego z nich nie zobaczylibyśmy na boiskach poza granicami naszego kraju ! Trzymam kciuki za skuteczne odwołanie !

31            -3
matmax
Świat się zmienia
Świat się zmienia w zastraszająco szybkim tempie. Jeśli teraz możesz zostać oskarżony o molestowanie uśmiechając się, puszczając oko lub omawiając się na randkę z kobieta tak na boisku piłki nożnej robiąc wiatr obok zawodnika atakującego bramkę dostaniesz czerwo.

17            -2
~~~Misioł
nie uznają odwołania
skoro nie uznali odwołania w sprawie Głowackiego to nie uznają żadnego innego.

18            -2
TTT
Sedziowanie
Może komisja Legii przyjmie odwołanie albo i nie co nie zmienia faktu że sędziowanie w naszej lidze wygląda słabiej niż gra a nawet jeszcze dużo slabiej. Jednym słowem kilka metrów mułu. Wracając do sędziego to skandal w jaki sposób prowadził te zawody. Ostatnie co mnie rozśmieszyło to tłumaczenie osła "Pana Sławka" w Legi + że faul był i że wtedy obrońca musi się z napastnikiem obchodzić jak z jajkiem. Prawda taka że faul jest faulem i nie ważne czy jest w polu karnym czy przed lub czy jest na środku boiska. W Anglii Padopulos zobaczył by kartkę. Jeżeli taki ... jest ekspertem i jeszcze wypowiada te dyrdymały w telewizji to jak może wyglądać u nas sędziowanie ? A no tak jak wygląda. Przykre ale prawdziwe.

27            -3