Piątek, 4 maja 2018 r.

Raport kadrowy Wisły, przed meczem w Kielcach

W niedzielnym spotkaniu, rozgrywanym w ramach 34. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym krakowska Wisła zmierzy się w Kielcach z tamtejszą Koroną, opiekun "Białej Gwiazdy", Joan Carrillo, nie będzie mógł liczyć na pięciu zawodników. Do dyspozycji trenera nie będą bowiem dostępni Maciej Sadlok, Matej Palčič, Arkadiusz Głowacki i Michał Buchalik, których z gry wykluczają urazy. Ponadto w Kielcach nie będzie mógł wystąpić Nikola Mitrović, który pauzować będzie z powodu nadmiaru żółtych kartek.

Przypomnijmy, że pierwszy z grupy wymienionych wyżej zawodników, a więc Sadlok, zmaga się z urazem ścięgna Achillesa, a ostatni raz na boisko wybiegł w spotkaniu 29. kolejki, przeciwko Lechowi Poznań. Urazy Palčiča i Buchalika to natomiast sprawy z gatunku "świeższych". Dodajmy, że nieobecność Mitrovicia oznaczać będzie, że pierwszy raz w tym roku serbski pomocnik nie wystąpi w pierwszym składzie zespołu "Białej Gwiazdy".

Do treningów z drużyną wrócili natomiast Vullnet Basha i Iván González, który ostatni raz na boisku pojawił się 22 października ubiegłego roku. Ponadto, dziś po raz pierwszy trening z drużyną, po chorobie, odbył Kamil Wojtkowski.


 KK

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


11    Komentarze:

~~~WisłaNaZa wsze
to co
Cuesta-Arsenić, Velez, Wasyl, Bartkowski- Brlek, Cywka, Llonch, Halilović, Lopez, Imaz. Tak pewnie wyjdziemy. Osobiście życzyłbym sobie następującego składu: bramkarz-obrona bez zmian - Halilović, Brlek, Llonch - Boguski, Lopez, Małecki. Basha pewnie nie jest gotowy zagrać od początku. Należy również rozważyć możliwość posadzenia Lopeza na ławkę, następny mecz w środę.

15            -30
~~~Reymonta2 2
szkoda Ivana
"Pojawiał się wtedy temat możliwego sprzedania mnie, ale ja jasno powiedziałem, że chciałbym w Wiśle skończyć karierę, grać w niej jeszcze pięć-sześć lat, bo bardzo dobrze się tu czuję. Kocham Wisłę – mówi. Skąd taka miłość Andaluzyjczyka do Krakowa? - To dla mnie drugi dom. Od pierwszego momentu wywiązało się szczególne uczucie z klubem – tłumaczy. Jednocześnie jest jednak realistą. - Mój menedżer niedawno był w klubie na negocjacjach. Nie zapadły żadne decyzje, choć z moich odczuć i doświadczenia wnioskuję, że kontrakt raczej nie zostanie przedłużony – twierdzi."

45            -4
~~~WisłaNaZa wsze
cichy
a czy to jest jego pierwsza kontuzja? Nie przypominam sobie aby wcześniej łapał coś poważnego.

25            -5
tekstyl
Zmiencie tego konowala
Urbana bo to lekarz fatalny i nie dziwię się że tyle kontuzji.mnie od razu kazał blokadę na kolano( koszt ok 350 zl) A inny lekarz bez problemu wyłączył i chwycił się za głowę co on zaordynowal.

32            -6
~~~Jony
Optymalny skład :
Cuesta - Arsenić, Velez, Wasilewski, Bartkowski - Llonch, Basha, Brlek - Halilovic, Carlitos, Imaz na zmianę ewentualnie Kostal,Wojtkowski,Małeck i/Kolar

25            -6
~~~dr
@tekstyl
Pamiętam czasy Filipa Pięty. Według mnie gość jest naprawdę dobry.

16            -3
~~~FanNatic9 0Abg!!
Reymonta22
Uważam ze za takie słowa Ivan powinien zostać chociaż na rok bo jak grał to dawał rade

31            -14
~~~Prezes
Panie Joan Carrillo - czy Pan myśli...?
Czy zna Pan definicję zmiany...? Podaję: zmiana to zastąpienie kogoś kimś (słownik języka polskiego). Transponując na język sportowy to wymiana zawodnika słabszego na lepszego (nieraz świeższego). Rozumiem ograniczenia finansowe klubu, ale zmiany może Pan wykonywać od 1 do 90,...minuty. Proszę dokonać analizy jakie są Pana dokonania w tym zakresie. Przepraszam, Pan już nie gra o nic. Proszę więc dać trochę radości młodzieży, a myślę, że Kibice Wisełki będą Panu po prostu wdzięczni. Sr. Joan Carrillo, ¿usted piensa ...? Lo siento por el español, pero quiero pegarte, es solo un traductor. Conoces la definición de cambio ...? Doy: el cambio es el reemplazo de alguien por alguien (un diccionario del idioma polaco). La transposición al lenguaje de los deportes es un reemplazo de un jugador más débil por uno mejor (a menudo más reciente). Entiendo las limitaciones financieras del club, pero puede hacer cambios de 1 a 90, ... minutos. Por favor, analiza cuáles son tus logros en esta área. Lo siento, ya no estás jugando para nada. Entonces, por favor, dele un poco de alegría a la juventud, y creo que los fanáticos de Wisełka simplemente le estarán agradecidos.

15            -12
kogut1988
Ciekawe i miłe słowa od Ivana...
link »

15            -4
Lerrisan
Ivan
Grał dla nas z kontuzją. Wiedział, jak to się może skończyć, ale mimo wszystko grał. Jeżeli historia z transferem jest prawdziwa, to też pokazuje jego przywiązanie. Drogi zarządzie, jeżeli będziemy się pozbywali takich zawodników jak on, którzy, mimo że są u nas krótko, pokazali, bardziej niż niektórzy Polacy czy ,,wychowanek", że Wisła jest dla nich ważna, to stracę wiarę w zarząd.

29            -4
76piwowar76
racja stanu
Ivan musi zostać !

11            -4