Sobota, 5 maja 2018 r.

Trener Korony, przed meczem z Wisłą: - Jest jeszcze o co grać

- Co mecz nasza taktyka trochę się różni, na mecz z Wisłą wybierzemy taką, żeby mieć z niej jak najlepszą korzyść. Oczywiście, taktykę trzeba dostosowywać pod rywala. W niedawno spotkaniu, rozgrywanym na boisku Legii Warszawa, przez pierwsze 30 minut wyglądało to dobrze, a później zdecydowała indywidualna klasa przeciwnika - mówił, przed niedzielnym meczem z Wisłą Kraków, trener Korony Kielce, Gino Lettieri.

Jego drużyna, wliczając w to spotkanie przeciwko Arce Gdynia, rozgrywane w ramach Pucharu Polski, odniosła ostatnio aż trzy porażki z rzędu.

- Mimo naszej słabszej formy, w trzech ostatnich spotkaniach, uważam że to w Warszawie, jak i to z Jagiellonią Białystok, to były dobre mecze z naszej strony. Oczywiście, będziemy chcieli podnieść drużynę na duchu. Chcemy przekazać zespołowi, żeby w tych czterech ostatnich spotkaniach dał z siebie wszystko i pokazał się najlepiej jak się tylko da. Jest jeszcze o co grać - dodał włoski trener kielczan.

Dodajmy, że w niedzielnym starciu, Lettieri nie będzie mógł liczyć na Sanela Kapidžicia i Jakuba Żubrowskiego, którzy zmagają się z urazami. Ponadto, z "Białą Gwiazdą", nie zagra Oliver Petrak oraz Ken Kallaste, którzy zmuszeni są pauzować za kartki. Jednym z zawodników, który na lewej obronie mógłby zastąpić Estończyka, jest Łukasz Kosakiewicz.

- Chcielibyśmy zamazać tę plamę z ostatnich trzech spotkań i w końcu wygrać mecz, cieszyć się ze zwycięstwa. Zrobimy wszystko żeby wygrać z Wisłą, bo wiemy jaki to jest mecz - mówił Kosakiewicz, który został zapytany także o to, czy ranga niedzielnego meczu i przeciwnik będzie czynnikiem sprzyjającym, czy wręcz przeciwnie.

- Tak jak każdy kolejny mecz, spotkanie z Wisłą motywuje do tego, żeby zagrać jak najlepiej. Wiemy jednak, że dla kibiców jest to ważne spotkanie i będziemy chcieli zrobić wszystko, żeby po prostu wygrać. Z Wisłą jeszcze w tym sezonie nie przegraliśmy i mam nadzieję, że tę passę podtrzymamy i zwyciężymy - zakończył Kosakiewicz.


 KK

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


1    Komentarze:

Tss
Gracie z drużyną Carrillo
A ta przełamuje wszystkie niechlubne rekordy klubu z Krakowa. Teraz będzie minimum 1 punkt dla Wisły - ona tego meczu nie przegra

7            -4