Środa, 11 lipca 2018 r.

SKWK: Walcz o Wisłę!

Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków podało numer konta bankowego, na które wpłacać można środki pieniężne w celu ratowania naszego klubu. Całość środków, wraz z rozliczeniem, zostanie przekazana na spłatę zadłużenia klubu wobec miasta.

Jednocześnie SKWK apeluje do wszystkich kibiców o rozsądek. "Podziały są nam zupełnie niepotrzebne i nikt na nich nie wygra" - czytamy w komunikacie.

Codziennie publikowany będzie ponadto raport wpłat z imieniem wpłacającego oraz aktualny stan konta.

Nie uratujesz Wisły za tydzień, albo jutro. Musisz zrobić to teraz!

Rachunek do wpłat:

53 1910 1048 2116 9532 4744 0003
w tytule przelewu: wpłata na cele statutowe
SKWK, ul. Reymonta 22, 30-059 Kraków

Kod SWIFT Deutsche Bank Polska S.A. to: DEUTPLPX
IBAN: PL53 1910 1048 2116 9532 4744 0003

Źródło: SKWK


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


69    Komentarze:

gato84
Panie Bargiel
może chociaż tutaj Pan coś dorzuci?;)

40            -7
~~~Klakier
Do SKWK
Macie tupet teraz prosić o pieniądze...trochę za późno.

162            -37
Engrandel
Oni jednak żyją?
Gdzie byli przez ostatnie 2 tygodnie?

128            -19
TSW5
:)
jak mozna wierzyc SKWK, kiedy po wydaniu kilkuset złotych na karnety i rózne inee akcje dowiaduje sie ze te pieniadze ida na zarzad ktorego przy cieciu kosztow pensje wzrosly 2 krotnie. Lepszą opcją byłoby podanie numeru konta Urzedu Miasta i innch dluznikow i wplacanie bezposrdenio

141            -25
~~~Mr q
Wpłata
Właśnie zrobiłem przelew, nie jest tego dużo ale jak wszyscy wpłacimy to damy radę. Ale bardzo proszę SKWK o dokładne rizluczenie się z wpłat.

31            -56
~~~Wwwwww
Brawo!
Wpłacamy! Mamy czas tylko do poniedziałku!

21            -42
~~~gb72
Nie mam za grosz zaufania do SKWK!
Skompromitowana organizacja powiązana z obecnym nieudolnym zarządem!

155            -29
kitsun
SKWK
O! Jak trzeba zebrać pieniądze, to SKWK pierwsze. Gdzie byliście przez ostatni miesiąc? "Podziały są niepotrzebne", do czasu aż coś nie je po waszej myśli, to wtedy krzyczycie: "Wisła to my", jak przy zmianie zgód.

130            -16
~~~destroyer
Super ja wpłaciłem
Tylko chyba już za późno na takie ruchy

18            -30
~~~Henry
a pani prezes Sarapata i pan prezes Dukat...
Ile wpłacili ze swojej kieszeni? Ach zapomniałem, oni tylko pobierają :-)

148            -16
~~~Adek TSW
Pensje
Odłóżcie ze swojej pensji z 3 mieś z roku to by było all gites. Jak słyszałem ktoś z Wisły bierze 700tyś zł.

38            -18
~~~Rodo
Rodo
Nie wiem czy to zgodne z RODO żeby publikować imię i nazwisko. Lepiej z tym uważać

17            -14
tasin81
powiem tak
Mam nadzieję że to się uda i oczywiście sam pomogę ale czy w związku z zaistniałą sytuacją ktoś poniesie konsekwencje? Domagam się jak i większość osób usunięcia Dukata i Sarapaty z zarządu klubu, 30 tysięcy pensji można powierzyć kompetentnym osobom.

72            -8
~~~Op
Co to za przekręt jest?
Jwt

38            -22
bochen
SKWK
Trochę późno Panowie się zreflektowali, ale lepiej późno niż wcale

31            -18
~~~daniel190 6ABG
ABG
Wpłacajmy! Wisla To MY!! Cała Wisła Zawsze Razem!!

13            -42
~~~Kibol z Reymonta
Okazuje sie ,ze nie Meresiński,.....
nie szemrani Niemcy od Stecherta ale rodzimi urzędnicy ze stołecznego miasta Krakow z Majchrowskim na czele wbijaja noz w plecy Wiśle.

30            -48
cela3
Błagam
Tylko nie hejtujcie wszystkiego jak leci dla zasady!

14            -21
~~~Herti
SKWK
Ich wiarygodnosc jest na poziomie zebraka z zalaminowanym xero ze jest inwalida. Ciekawe kto się na to nabierze. "Na cele statutowe". Normalne jaja!

78            -9
~~~Fafik
Wszystko dobrze
Ale teraz mamy już trzy akcje. SKWK, Karnety, plakaty. Powinna być jedna ogłoszona akcja, jedno konto, i jeden wielki licznik żeby nakręcić wszyskich Wiślaków i żeby było widać dokładnie ile jest pieniędzy.

44            -4
~~~Wisła Sarajevo
JEDZIEMY !!
Rzucic Majchrowskiego na kolana!

14            -30
~~~antykołtu n
Ja wam
mogę wysłać paczkę ....... chociaż też nie.Pamiętam jak zbieraliście podpisy przeciwko budowie stadionu w cichym kąciku-NIGDY wam tego nie zapomnę wieśniaki.

29            -5
~~~RS
[...]
Wpłata na cele statutowe.?! Trzeba było wcześniej o tym pomyśleć, jak przejmowaliście Wisłę i zrobiliście z niej bankruta. Pieniądze szły na pensje zarządu, a teraz co? Od kibiców wołają. Ciekawe ile tych wpłat dokonają ludzie z zarządu Wisły i SKWK?!

41            -4
seba1906
Wisła
Każdy kibic Wisły wpłaca kasę ile może, kupuje karnet, kupuje plakat. Ja karnet już mam, jutro kupuje plakat i wpłacam kasę a do tego kupuje czapkę i koszulkę Wisły Razem uratujemy ten klub!

15            -32
Seba
Prosba
Ja wiem, ze nam nie dogodzi, ale prosze pesymistów o nie zachowanie ciszy przynajmniej na pare dni. A optymistów o wpłacanie tyle ile mozna. Jesli ma byc podawany dzienny raport ze swoim imieniem, to mysle, ze jesli czyjeś imię nie znajdzie sie na liscie jest to jednoznaczne, ze akcja konczy swój żywot i sens. A imię wpłacającego mozna wpisać plus pierwsza litera nazwiska np. jak to ktos wyzej pytał. Także kto moze niech pomaga póki jeszcze mozna, a za rozliczenie zarządu trzeba sie wziąc za tydzien jesli uda nam sie ruszyć w rozgrywkach w naszym domu.

13            -18
iitam79
Przelew
100 poszła i mam nadzieje ze się zobaczę w tym raporcie już jutro ,bez ściem ze raport się tworzy itp.Od waszej wiarygodności i przejrzystości będzie zależało czy ludzie kochający Wiselke będą wam wpłacać kase, ja zaryzykowałem . Nie spieprzcie tego

25            -11
GrzegorzS
Ci co mają zaufanie do SKWK niech wplacą tam
inni moga kupić plakat a wszyscy niech po prostu kupią karnety. Teraz każdy ma szansę poazać swoje przywiązanie do barw i to naprawde nie ma znaczenia jak sie ocenia obecny Zarząd. Ideą naczelną musi byc wyprowadzenie klubu z tego bezsensownego klinczu z miastem. Mam nadzieję, że jak wplynie kasa z Warszawy to Zarząd po prostu przeznaczy go na spłate tego przedawnionego zadłużenia. Jeśli wówczas miasto nie ustąpi to trzeba będzie mu pokazac, że z kibicami trzeba sie liczyć i to nie tylko w wyborach, ale wówczas naprawde sam chętnie udam sie przemarszem pod magistrat pokazującym, ze nie ma zgody na próby uzaleznienia Wisły od polityków.

24            -17
~~~Cristiano
Jedzie mi tu czołg?
Nie, nie panowie z SKWK żadne wasze numery kont. Jak będzie bezpośredni numer konta Urzędu Miasta, ten sam na który wpłaciła by Wisła Kraków S.A. gdyby miała teraz na to pieniądze to możemy wpłacać. Nie podoba mi się pomysł płacenia za czyjeś błędy. Tak! Czyjeś błędy, bo ciężka sytuacja klubu nie wzięła się znikąd. A o kibicach pamięta się głównie kiedy kasy brakuje i pod dumnie brzmiącymi hasłami namawia się nas do takich akcji. Tak czy siak myślę że najuczciwiej będzie tak jak napisałem na początku, wtedy i ja się dorzucę w miarę możliwości.

76            -17
~~~Dawid
Dawid
500 zł wpłacone. Tylko błagam- nie przepierd**cie na głupoty.

30            -26
~~~Steve
wpłata na cele statutowe
chyba żart... proszę podać numer konta w UM a wpłacę z dopiskiem "STADION WISŁA"

87            -9
~~~UkiCookie .
Walcze! Choć boli!
Właśnie kupiłem karnet na cały sezon! na E. AVE WISŁA!

18            -11
~~~Wisła Sarajevo
manipulacje trolling
jest w chwili obecnej duzo trollingu na naszych stronach i forach, dezinformacja, oddzialywanie na emocje, sklocanie frakcji wewnatrz, podsylanie nieprawdziwych informacji trwa na max. bedzie sie nasilac do piatku/poniedz, mozna sie spodziewac sfabrykowanych informacji, artykulow na fikcyjnych podstronach itd kumaci wiedza o co chodzi. ABG UNITED!

11            -18
~~~Marzenka
Wpłata na konto SKWK...
... na cele statutowe... proszę Was!

36            -11
darwos
Haha
Chyba kogoś pogięło. Wpłacę jeśli szanowni prezesi oddadzą pieniążki,blisko 700k. Jak można być takimi baranami. Te 700 k można było dać na wyższy kontrakt lonchowi ,sprzedać i zarobić. Proszę o informację czy szanowni prezesi pieniążki otrzymywali regularnie ? Jeszcze jedno. Jesteście złodziejami,karnet który kupiłem .....jak można było sprzedawać miejsce bez pokrycia. Nie będzie grania na r22, założę sprawę w sądzie przeciwko zarządowi........na żadne nieciecze i Chorzowa jeździł nie będę. Dość tego burdelu i rządów karków

68            -13
~~~Bl2
Wstyd
My się martwimy co będzie z naszym ukochanym klubem a PAN wiceprezes Dukat w tym czasie jak gdyby nigdy nic odpoczywa na Majorce!! Ręce opadają

52            -7
~~~jerry
Przypominam!
Przez działania SKWK klub wielokrotnie płacił kary! Nie wpłacę ani grosza.

79            -12
~~~maRcin
Sorry memory
Ale ja nie mam zamiaru wpłacać, mam w życiu ważniejsze sprawy niż ratowanie komuś tyłka (zarząd) to oni zarobili w ciągu roku 700 tys, wiedząc że lipa w klubowej kasie. Niech teraz wyskakują z kasy i dadzą dobry przykład i może trochę się wybiela. Wisle mam w sercu ale ludzie nie dajmy się omamic. Kasę dla siebie czy nawet stowarzyszenie na kary za race to maja, a teraz co? Niech wyciągają z własnego konta i wplacaja. Jak zawsze będę kupował pamiątki, ale na pewno kasy ode mnie nie dostaną

62            -11
~~~UcheJ1
UcheJ
Tez wplacilem ale imienia i nazwiska nie podalem

10            -9
~~~Kamyk
Smiechu warte
Rozkradli naszą Wisłe a teraz chcą abyśmy sie zrzucili. Przecież nikt nie ma pewności czy tego też nie ukradną. Najpierw dymisja pani Marzenki i Dukata a później zrzutka napewno wyjdzie z lepszym efektem. Hejterzy prawda w oczy kole, że zarząd rucha was.w dupe?

40            -13
~~~Maras
SKWK zróbcie akcje
tak jak kiedyś , namawiajcie do bojkotowania meczów ! Nie dam ani grosza tym ktorzy doprpwadzili do tej sytuacji

55            -13
kibic z R22
Poza protestem
w piątek jest też jutro organizowane spotkanie. Dla zainteresowanych link »

5            -11
~~~Alanzxc
Dlaczego kasa za Carlitosa 500tyś euro
Nie jest już w urzędzie miasta ? Gdzie są pieniądze od canal + ? Gdzie pieniądze od ekstraklasy ? Gdzie najświeższe pieniedze ze skyboxow ? Ta cała kasa bezproblemowo by pokryła dług względem miasta. Jeszcze by zostało.

30            -12
~~~mk
mk
Mam kompletnie w dupie skwk, ale tu nie chodzi o sympatie tylko o przetrwanie Wisły. 200zł poszło, i wy też coś dajcie zamiast narzekać i kpić!

21            -21
~~~Waki
Obudzili sie
Drogie SKWK, Lepiej pozno niz wcale, co nie zmieni niestety mojego braku zaufania do Waszego Stowarzyszenia. Mam wrazenie, ze odezwaliscie sie tylko dlatego, ze akcja #ReymonTTa22 uzyskala taki rozglos. Wydarzenia ostatnich dni rodza w naszych glowach setki watpliwosci, a Wy nawet nie probowaliscie zadawc trudnych pytan Zarzadowi. Wyglada to na to, ze liczyliscie, ze burza sama minie, Majchrowski sie zlamie, a dziwny uklad biznesowy miedzy SKWK, a Wisla Krakow TS, bedzie mogl trwac. Majcher sie nie mogl zlamac, bo PiS, by zrobil afere przy wyborach, wiec sprawa niespodziewanie sie rypla, SKWS zostal zlapany na wykroku. Jezeli chcecie odzyskac wiarygodnosc to powinniscie POPRZEC I DOLACZYC do rozpiczetej bez Was kampanii.

21            -7
~~~WISLA będzie wielka
Decyzja
Każdy zrobi jak uważa ja karnet mam a plakat kupię w piątek. CAŁA WISLA ZAWSZE RAZEM

20            -11
~~~Ryba Akwariowa
Wpłacone. 111,11 zł
Niech każdy wpłaci ile może. Nawet 2 złote.

15            -22
~~~wazne
skwk
wplata na cele statutowe a później będzie ze SKWK uratowało Wiśle hahaha nr konta urzędu miasta pani prezes czekamy

35            -8
~~~Ryba Akwariowa
@~~~wazne
Nie chcesz nie wpłacaj. Ja wpłaciłem i wali mnie czy SKWK przypisze czy nie przypisze sobie chwały za taki czyn. Ważne, że ja wiem co zrobiłem i na tyle na ile mogę przyczyniłem się do ratowania Wisły (zakupiłem karnet za 320 zł i teraz wpłaciłem ponad 100 zł.

14            -23
~~~kal
może kiedyś!
może kiedys doczekam się nowego właściciela, który rozwiąże skwk,! to wy doprowadziliście do stanu w jakim jest Wisła Kraków! kto obrzucał racami! kto bojkotował mecze bo nie było 1 zł! za kogo płaci klub kary!

7            -2
~~~Kamil Ż
Od Widzewiaka
wpłaciłem bo lubię i Wisłę. Trzymajcie się Wiślacy!

30            -14
~~~Mackus
dobra poszło
wysłałem przelew, szkoda, że tak późno.... myślę że mogłem lepiej zaplanować wydatki i wysłać wiecej. mam nadzieje, że każdy coś wpłaci

15            -16
~~~Czerwona Kartka
A ja nie dam !!
Nie wierzę temu Towarzystwu po tym wszystkim !! Nie wierzę Zarządowi i dopóki te dwie organizacje będą u steru naszego Klubu to nie dołożę ani złotówki

40            -18
darwos
Tereny zastawcie
Wisła to wy......protesty to wy,race to wy,akcje choćby antybednarz to wy.....tereny wy macie - zastawcie je........a przepraszam teraz to my mamy ratować nasza w tym momencie Wiśle,później jak będzie ok to znowu będzie wasza.....haha

53            -9
~~~Jjjj
Cdn.
Z ciekawości gdzie znajdę rozliczenie akcji 12 bohater :)

27            -4
~~~AVE WISŁA
TYLKO WISŁA
Panowie z SKWK jeżeli wam Wisła w sercu załózcie konto na ten cel w Urzedzie Miasta ,to tylko pozwoli kibicom uwierzyć w celowosc ich ofiary pieniężnej.Zarząd jest Skompromitowany.PROSZĘ ZRÓBCIE TO.

14            -8
~~~OLLO
info
ja dałem kasę, nie wnikam co będzie dalej TYLKO WISŁA

11            -12
~~~OLLO
to
jest nasz obowiązek dać kasę, oczywiście tylko kto chce lub jest wiślakiem prawdziwym nie stękającym non stop co jest żle lub co jemu osobiście nie pasuje

10            -13
~~~OLLO
jedna
prośba , proszę ujawniać kwoty wpłat, bez żenady bo ktoś dał 20, inny 200, następny 5 zł, wszystko sie liczy dla Wisły

11            -4
griszka44
Krew się we mnie gotuje
Ja również mam dużo pretensji do obecnego zarządu o wiele spraw, ale ja czytam niektóre komentarze to wymiękam.Chyba nigdy Wisła nie potrzebowała aż takiego wsparcia swoich fanów jak teraz. A tu co? kłótnie,żale i pretensje. Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę że jeżeli wygonią nas teraz R22 to już nigdy tam nie wrócimy !!Bo majcher to zaorze i wybuduje apartamentowce.Dlatego wpłacać kasę kto może 300 czy 200 nie jest chyba jakąś kosmiczną kwotą ? na buty czy dobrą imprezę wydaje się więcej...... i tyle i tak każdy zrobi co uważa.

9            -25
votiki
TYLKO WISLA . WPLATA
250 zł wpłacone. Razem Ratujmy Wisłę!

12            -13
~~~Michalina
...
taaa już lece pedze, żeby znów nachapali dla siebie. 12 bohater szybko został przejedzony

12            -11
~~~Ryba Akwariowa
@griszka44
95% komentarzy na tym forum to wpisy pejsów. Normalny kibic nie srałby we własne gniazdo. Nie wymagaj zbyt wiele.

14            -19
~~~Ryba Akwariowa
@~~~CzerwonaKartka
To nie dawaj! Tylko jeszcze jedno. Jak Wisła wyjdzie z tych kłopotów (a wyjdzie na pewno) to nigdy w życiu niech twoja noga nie stanie na R22. Ty już zdradziłeś wiślackie ideały dla torebki proszku od koleżanek z gorszej strony Błoń.

8            -18
~~~sss
do czerwona kartka
Towarzystwo Sportowe to Wisła, to nie żadna organizacja, która "jest u steru naszego klubu". To nasz klub kibicu od siedmiu boleści.

2            -2
~~~€
Czerwona kartka
Pierniczysz! Zawsze się dokładałaeś i będziesz się dokładał! Kupowałeś bilet na G5, ja ciebie pamiętam.

5            -3
kitsun
Hej SKWK!
Jak tam z raportami? Miały być codziennie!

8            -3
~~~raport
raport
Oto twój raport. link »

2            -2
kitsun
@~~~raport
Dzięki za reakcję. Lepiej późno niż wcale!

3            -1
~~~raport
raport
raport dostępny od godziny 14:55 wystarczy tylko wiedzieć gdzie szukać. Aktualny stan konta o 17:30 29186,26 zł.

4            -1