Wtorek, 17 lipca 2018 r.

Stadionowa umowa wciąż czeka... Finał w środę?

Liczyliśmy na to, że umowa na dalsze używanie przez Wisłę Kraków - Stadionu Miejskiego przy ulicy Reymonta - zostanie podpisana już w poniedziałek, 16 lipca, ale do tego nie doszło. Wszystko miało być natomiast ustalone dzień później, a więc dziś, czyli we wtorek - 17 lipca, ale i tym razem podpisanie kompletu dokumentów nie miało miejsca. Działacze "Białej Gwiazdy" oraz przedstawiciele miasta do finału ustaleń mają zasiąść w środę, to zresztą już niemal ostatni moment, aby doszło do parafowania umowy.

Całość mocno niepokoi oczywiście wszystkich kibiców, którzy chcieliby już wiedzieć, jak mają zaplanować najbliższą sobotę, kiedy to Wisła zmierzyć ma się o godzinie 18:00 z Arką Gdynia. Domagają się też słusznie rozpoczęcia sprzedaży biletów, co jednak bez finałowych ustaleń nie może mieć miejsca...

Nie pozostaje nam jednak nic innego, jak na finałowe ustalenia pomiędzy miastem i Wisłą Kraków poczekać do wspomnianej środy. Jeśli to się stanie, ruszyć ma też wspomniana możliwość nabywania jednorazowych wejściówek.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


20    Komentarze:

~~~WBN
UMOWA
żenada!!!:-(

72            -5
~~~WISLA będzie wielka
Kasy
Nie mają kasy na zapłatę. Ten zarząd to naprawdę brak mi słów.......katastrofa

74            -7
~~~Chrut
Ciężka sprawa ta umowa
gdyby w takim tempie cywilizacja się rozwijała to nie wiem czy ludzkość by już koło znałahahaha .A tak na poważnie to aż szkoda słów wstyd na cały kraj.

65            -6
~~~azyl
stadion,
to już Skandal.do meczu 4 dni a nadal cicho!!!

65            -7
~~~Jatoja
Taaa
Jakoś brak umowy nie przeszkadza w sprzedaży karnetów! Naprawdę po podpisaniu tej umowy ten zarząd powinnien podać się do dymisji! Samo to że klub ledwo ciągnie a oni na swoje pensje wydaja 700 tys już ich dyskwalifikuje! Dukat sobie jeździ na wakacje jak nie wiadomo gdzie klub będzie grał :/

96            -4
~~~inek
co jest przeszkodą
Czy my musimy tutaj zgadywac co jest przeszkodą? Może ktoś nam z zarzadu odpowie na to pytanie?

58            -3
~~~Wierny Wislak 1906
SKWK
A ci panowie wciąż milczą.

62            -4
~~~stachu
zarząd do dymisji
nie ma innej opcji, zrujnowali do końca reputacje na którą pokolenia pracowały. Do końca zaciemniali sytuacje finansową. Stracili wiarygodność nie tylko w oczach kibiców ale również wśród dłużników i ewentualnych sponsorów. Teraz gdy liczy się każdy grosz nie można kupować biletów bo nie wiadomo dalej co ze stadionem. Przed każdym meczem u siebie będzie taka jazda??

68            -4
TTT
Komu zależy ?
Jak widać na losach Wisła zależy jedynie kibicom. Przyznam, że wcześniej wysokie notowania miała u mnie pani Marzena - te notowania właśnie spadły do zera - co do Dukata to od początku były zerowe więc nie miało co spaść. Ale tak jak trafnie zauważyliście w takim momencie przebywanie na wakacjach dla członka zarządu - tj po prostu skandal !!

76            -4
~~~WISLA będzie wielka
Plakaty
209 osób tylko wzięło udział w akcji czy nie uważacie że to mało? Zarząd do dymisji

51            -11
~~~ddddkkkkk
Głowacki powinien zrezygnować ......
To Głowacki zatrudnił Surmę Łukasza. To był jego pomysł i proszę mnie tu nie minusować wiem to od osoby która w gronie Głowy się obraca. Głowa go zatrudnił , a Surma po 4 dniach musiał odejść. I wiudać kto rządzi w klubie !!! KIBOLE !!! Surma nie chciał odejść - MUSIAŁ. I po co Dyrektor sportowy który nie ma żandego wpływu na swoją pracę ??? On zatrudnia gościa a kibicie go zwalniają. Dopóki Wisła będzie w rękach Kibiców tak będzie. Dopóki właścicielem będzie TS - żadne Zarząd nowy tutaj nic nie zrobi. Więc nie ważne czy to bedzie ten zarząd czy inny.

46            -15
barnaba
Jutro to może być za późno...
Szczerze? Nie zdziwię sie jak jutro oglosza walkower dla Arki. Przeginanie pały ma swoje granice. Jak się nie wk$$$$ kiedy widzi się coś takiego. Jak kibic ma coś takiego rozumieć?? W poniedziałek zabrakło dwoch papierków We wtorek juz tylko jednego. Czego zabraknie jutro? Pieczatki? Numeru NIP? My kibice jesteśmy ekstraklasa nasz zarzad to.... gdzies w okolicach klasy A. Widząc co do dzieje naszła mnie taka mysl... A może to specjalnie trwa tak długo... Może pierwszy mecz ma się nie odbyć? 130 tyś zaoszczędzone.....

26            -6
~~~Luki84
Inwestor
Naprawde nikt nie chce naszej Wiselki?? Faktycznie kazdy sie boi kiboli?

34            -4
~~~Tsw slafko
Dramat...
A problem jest taki że Ts nie odda Wisły nikomu i bedzie tylko gorzej..jeb.. do 4 ligi i od nowa właścicielem bedzie Ts .. czy to koniec Wisły na zawsze...? Musi stac sie cud .. naprawdę

32            -6
Marcin1984
Brawo zarząd !
Nie spieszcie się jeszcze jest dużo czasu najlepiej jakieś wakacje sobie zróbcie.

39            -4
Waldi2
Spokojnie
Nie gorączkujcie się tak dziewczęta z kałuży. Pomimo starań waszego "płezydęta" damy radę i znów będziemy was pukać na Reymonta. Jak zwykle. Wy to chyba lubicie, co?

13            -35
~~~AxelF
Karnety i skyboxy można było zacząć
Sprzedawać na R22. Teraz biletów nagle nie można......

14            -4
~~~Jocker30
...!!!
Obowiązkiem moim jako kibica Wisły jest kupić karnet i jak kogoś zwyczajnie stać to na coś jeszcze ( ja czaję się na nową koszulkę i plakat). A obowiązkiem zarządu jest wystawienie oficjalnie spółki Wisła Kraków na sprzedaż za przysłowiową złotówkę ( z zadłużeniem w pakiecie niestety ), ale bez tego ruchu przy tych ludziach u steru nigdy, dosłownie NIGDY nie wyjdziemy na prostą. Oczyszczanie atmosfery w okół klubu zaczęło już poważnie CBA, a i akcja plakatowa delikatnie ociepla nasz wizerunek. Może ktoś z poważnym portfelem i "jajami" to zauważy i dostrzeże to światełko w tunelu.

10            -4
~~~rudas83
zaRZąd
Zarząd WON!!!!!!!

15            -3
~~~kibice
dajcie spokoj
karnety, plakat, wplata na konto i jak patrze na efekty (50 tys zł na dziś, nawet nie ma połowy DRAKOŃSKIEJ kwoy jaką miasto ustawiło Wiśle) to wydaje mi sie że nie zagramy tego meczu na Reymonta. Mimo iż było to wielkie pospolite ruszenie kibiców, żeby zebrać jednorazowo 130 tys - a jak widać nie da sie tego zrobić w ciągu tygodnia. Jak zatem mamy zbierac na każdy mecz taką kwote? To się w pale nie mieści co się dzieje z tym klubem i jak bardzo miasto rzuca kłody pod nogi. Koszt na mecz powinien być max 50tys PLN.

11            -4