Wtorek, 17 lipca 2018 r.

Iván González piłkarzem Recreativo de Huelva

Były obrońca krakowskiej Wisły, Iván González López, podpisał dwuletni kontrakt z hiszpańskim klubem, RC Recreativo de Huelva. González odszedł z naszego klubu po wygaśnięciu kontraktu, bez kwoty odstępnego.

Łącznie w koszulce z "Białą Gwiazdą" Iván González wystąpił w 31 meczach, w których zdobył trzy gole. Naszym piłkarzem był przez półtora roku i bez wątpienia jego dorobek byłby poważniejszy, gdyby nie kontuzja, która wyeliminowała go z gry na ostatnie miesiące pobytu w naszym klubie.

Nowy pracodawca byłego wiślaka występuje aktualnie w hiszpańskiej Segunda B (trzeci poziom rozgrywkowy). W poprzednim sezonie klub ten zajął w swojej grupie dopiero 15. miejsce, a więc tuż nad strefą spadkową.

Ciekawostką może być fakt, że w przeszłości barw Recreativo bronił Paweł Brożek, a wiosną br. klub ten przymierzał się do zatrudnienia naszego byłego trenera, Kiko Ramíreza.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


8    Komentarze:

~~~FanNatic9 0Abg!!!
Powodzenia.
Dobry piłkarz

96            -6
~~~zilny
zarzad
Mogli z nim przedluzyc umowe, dobry zawodnik.

67            -10
~~~goal
Chorowity był biedak.
Zostal zarażony zaraz na początku pobytu wysoką pensjozą. Na to samo kiedyś chorował Jovanović i też trzeba było się go pozbyć. Choroba lubi podobno nasz zimny klimat. W Hiszpanii go przebadali i orzekli, że już jest zdrowiuśki.

47            -17
TTT
do ~~~goal
Trochę racji w tym jest - najczęściej kończy się zapaleniem ucha hahaha

49            -9
~~~qwertycdr
@~~~goal Przesta bredzić
Jego pensja wcale nie była wyższa niż Głowackiego czy Sadloka jak i wielu nnych. Po co siejesz ferment ?!

32            -9
~~~goal
~~~qwertycdr
Właśnie w tym rzecz, że u nas nie tylko pensja Głowackiego (przyp. 80tys/m-c) jest traktowana jako wysoka, ale nawet kwoty rzędu kilkunastu tysięcy miesięcznie, jak w przypadku niektórych Hiszpanów. Dlatego nie otrzymywali ich całymi miesiącami i trzeba było "coś" zrobić, aby sobie poszli, gdzie tylko zechcą. A to, czy ci tak zwani młodzi Polacy dadzą radę, przekonamy się już niebawem.

30            -2
jumbo75
żenada
Króla strzelców sprzedali do L za 500 k papieru, Gonzalez sam musiał sobie płacić za leczenie kontuzji, pozbyli się najlepszego dyr sportowego od lat, stadionu nie ma, zawodnicy nie mieli płacone, oprócz Carlitosa i juniorów. Na co poszły wpływy za tamten sezon ??? Co wy robicie z tym klubem?? Zarząd powinien zostać wywieziony na taczkach na czele z niejakim Dukatem. Nigdy się tak za mój klub nie wstydziłem jak teraz, nawet w drugiej lidze !!!!

17            -3
janly
Śmiem twierdzić, że
jedynym powodem dla którego pogoniono z klubu Ivana Gonzaleza nie była jego "kontuzjogenność" tylko kwota zapisana w kontrakcie, której klub nie był w stanie wypłacać. Suma summarum wygląda na To, że ubiegły sezon to było życie ponad stan co niestety pogrąża jeszcze bardziej Zarząd. Swoją drogą ciekawe kiedy Zarząd nas oświeci odnośnie finansów naszego ukochanego klubu oraz wszystkich niejasnych ruchów kadrowych (Junco, Carillo, Cuesta, Carlitos, Suljić). Jak znam życie to nikt tam jaj nie ma i nie ma na co liczyć na oficjalne stanowisko w tej sprawie. Zresztą zawsze parę pensji jeszcze wpłynie na konta członków Zarządu...

15            -4