Czwartek, 19 lipca 2018 r.

Wisła nadal z nadzorem infrastrukturalnym

Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN podtrzymała na nasz klub nadzór infrastrukturalny, w związku z koniecznością monitorowania sytuacji związanej z umową najmu stadionu przy ul. Reymonta 22.

Najważniejsze w komunikacie PZPN-u jest jednak to, że ostatnie zamieszanie ze stadionem, na którym swoje mecze rozgrywać będzie zespół "Białej Gwiazdy", nie spowodowało nałożenie na nasz klub żadnych dodatkowych kar - czy to pieniężnych, czy też bardziej drastycznych w postaci punktów ujemnych.

Źródło: PZPN


 Redakcja

Tagi:
Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


5    Komentarze:

~~~fan1978
do Zarządu!.....
......chyba zdajecie sobie sprawę co Nam grozi! Ujemne punkty, wykluczenie z "ekstraklasy" do 4 ligi. To kibice muszą się składać i robić akcje ratowania Klubu a wy nie potraficie wyjść i powiedzieć jaki jest obecnie stan budżetu klubu przed rozpoczęciem rozgrywek! Widzicie że przez Wasze zachowanie wielu kibiców żyje w niepewności co dalej, czy wydać może ostatnie pieniądze na bilet czy karnet ,a wy dalej "olewka". Pani Sarapata! prosze się zastanowić co dalej i dać szybko odpowiedż. Panie Dukat!, Pana czas przy R22 dobiegł końca!! Dowidzenia Panu!

82            -6
~~~stachu
@~~~fan1978
masz racje ale oni nawet nie są w stanie podziękować kibicom za zebrane już 135000 zł.

41            -6
matmax
@~~~fan1978@~~~stachu
Ale za to dobrze zarabiają

18            -5
~~~Jocker 30
...
Najbardziej denerwuje mnie w aspekcie MIEJSKIEGO absurdalnie drogiego stadionu, nie to że jest brzydki, niefunkcjonalny i nie da się na nim zarobić, a mało tego nikt nie ma chęci nawet spróbować to zrobić, ale to że za te pieniądze można by było swobodnie rozwijać infrastrukturę treningową i akademie Wisły

4            -4
MISIEK_BIS
@Jocker 30
Wielu z nas śniło o takim stadionie gdy Wiła grała z Lazio. I teraz wiele klubów chciało by mieć potencjał zapewnienia miejsc dla 34 tysięcy kibiców, z trybuną VIP, skyboxami, szatniami, salą konferencyjną. Stadion pozostawia dużo do życzenia w zakresie funkcjonalności i wyglądu ALE JEST! i te 34 tys. miejsce jest kapitałem Wisły, tylko źle wykorzystanym.

4            -2