Czwartek, 19 lipca 2018 r.

Specjalna oferta na energię dla fanów Wisły Kraków!

Firma Axpo od kwietnia tego roku jest oficjalnym partnerem Wisły Kraków. Dodatkowo, oferuje przedsiębiorcom na terenie Małopolski wsparcie swojego klubu piłkarskiego. W ramach specjalnej oferty, z każdej wykorzystanej na terenie Małopolski megawatogodziny energii, Axpo przekaże 3 zł na wsparcie zawodników Akademii Wisły Kraków.

Podpisując umowę na dostawę energii z Axpo otrzymujesz oficjalny certyfikat, zaświadczający o Twoim zaangażowaniu w rozwój klubu. Jeśli jesteś zainteresowany, napisz do nas na adres axpo@wisla.krakow.pli pomóż rozwijać młode talenty Wisły Kraków!

Axpo nie tylko daje Ci możliwość wsparcia Twojej drużyny, ale również pozwoli znaleźć oszczędności. Posiadając najszerszą ofertę usług energetycznych na rynku, zaproponuje rozwiązanie odpowiadające potrzebom Twojej firmy. Sprawdź, ile możesz zyskać na współpracy! (axpo@wisla.krakow.pl).

Axpo to firma z ponad 100 letnim europejskim doświadczeniem, a od 2016 roku jest obecna również w USA. 3 miliony zadowolonych klientów to zarówno gospodarstwa domowe, jak i wielkie międzynarodowe korporacje.

Axpo prowadzi swą działalność na terenie Polski już od17 lat, tworząc rozwiązania dla klientów biznesowych. Oferta trafia do małych i średnich przedsiębiorstw, odbiorców przemysłowych, spółek obrotu energią oraz wytwórców energii odnawialnej.


 Redakcja

Tagi:
Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


1    Komentarze:

~~~Maciek
No i super
No i super. Jutro zagadam o szefa - kibica Wisełki, na pewno coś podziała w tym temacie :)

9            -3