Piątek, 27 lipca 2018 r.

Komunikat dotyczący akcji kibiców

Wczoraj w siedzibie Wisły Kraków SA odbyło się spotkanie przedstawicieli klubu z organizatorami akcji #ReymonTTa22 oraz przedstawicieli Stowarzyszenia Kibiców Wisły Kraków. Wszystkie strony pozostają w stałym kontakcie, dbając o dobro klubu.

Wisła Kraków SA poinformowała strony akcji, iż zgodnie z obowiązującą umową zapłaciła Gminie Miejskiej Kraków za możliwość rozgrywania dwóch spotkań (z Arką Gdynia i Miedzią Legnica) na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana w Krakowie z własnych pieniędzy wygenerowanych z innych źródeł. Powodem takiego postępowania ze strony klubu była konieczność uiszczenia należnej opłaty na 48 godzin przed startem spotkania.

Środki ze sprzedaży plakatów w sklepie Wiślacki Świat, zbiórki zorganizowanej przez Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków oraz z akcji Fans4Club, trafiają na specjalne subkonto i zostaną wykorzystane na zagwarantowanie sobie możliwości rozgrywania spotkań w roli gospodarza w kolejnych meczach. Jednocześnie zapewniamy, że o wszelkim wykorzystaniu funduszy zebranych przez fanów Białej Gwiazdy będziemy wcześniej komunikować. Całość zebranych pieniędzy na subkoncie zostanie rozliczona, a dbając o transparentność między kibicami a klubem uczestnicy akcji mają możliwość podglądu wyciągu z tego konta.

Razem sprawmy, by Reymonta 22 zawsze było naszym domem! #WisłaTylkoPrzyReymonta!

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


9    Komentarze:

GrzegorzS
Oby to był ten pierwszy promień transparentności
klub sam nie indagowany podał tę informacje.

27            -8
woytek1974
Transparentność jest podstawą!
Dobrze, że w Wiśle uczą się na błędach. Lepiej późno niż wcale! I ponawiam pytanie, co z obiecanym spotkaniem Zarządu z kibicami? Szanujemy się?!

47            -4
~~~wiślak90b r
Współpraca
Wisła już dawno temu powinna nawiązać współpracę z swoimi kibicami... Zmieniają się zarządy,piłkarze a to kibice przy swoim ukochanym klubie wiecznie trwają.Klub powinnien o ich poświęceniu pamiętać i do doceniać.

41            -4
~~~WIELKA WISŁA
Jakub Błaszczykowski- podziękowanie!
Może podziękujęmy Kubie za ten pożyczony milion złotych? Macie jakiś pomysł? W końcu wyciągnął do nas pomocną dłoń kiedy jesteśmy w dołku, a prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie...

79            -3
~~~Wwwwww
@woytek1974
Rzecznik podala, że jak tylko znajdą 2 osobe do zarządu to zrobią konferencje z całym zarządem. Ja chciałbym tez spotkanie pani prezes w formie takiej którą zapowiedzial były prezes Dukat, czyli w rest. u Wiślaków mniej oficjalne dla kibiców.

19            -4
~~~Combo 1906
Co za
Skończony idiotą minusie post z chęcią podziękowania Kubie za pożyczkę praktycznie słów idź spać dzbanie

4            -5
Gannicus
Do ~~~Wwwwww
A ja jeszcze raz się pytam po co druga osoba do zarządu?Skoro Pan dukat nic nie robił i się dało to może odpuśćmy sobie wiceprezesa?Bedą oszczędności,przypuszczam nie małe.Są kluby które nie mają prezesa i dają rade.

2            -3
Kosmaty
@Gannicus
Forma organizacyjna, statut spółki akcyjnej... generalnie to nie tak, że prezes, członek rady nadzorczej, kibic czy ktokolwiek inny stwierdzi, że nie zajmowane będą tylko te stanowiska, które są potrzebne/wykorzystywane/ładnie wyglądają w danej chwili. To dokumenty spółki i decyzje podjęte w momencie jej zakładania determinują ilość i zakres stanowisk we władzach spółki akcyjnej (późniejsze zmiany to także kwestia działania zgodnego z wcześniejszymi decyzjami, to znaczy by coś zmienić musisz przeprowadzić wcześniej ustaloną procedurę), więc to wcale nie jest taka łatwa sprawa.

4            -1
Kosmaty
@Gannicus
To znaczy możesz zmienić pana/ią X na pana/ią Y, ale nie możesz lekką ręką wykreślić wyceprezesa jako stanowiska istniejącego i funkcjonującego (znaczy zajętego, nie pozostającego pustym wakatem) w zarządzie.

2            -1