Czwartek, 2 sierpnia 2018 r.

Wisła sprawdzała Wenezuelczyka

W ostatnich dniach na testach w zespole Wisły Kraków przebywał 20-letni bramkarz z Wenezueli, Rafael Andrés Sánchez Islas.

W poprzednim sezonie związany był z IV-ligową Kalwarianką Kalwaria Zebrzydowska.

Mierzący 188 centymetrów zawodnik jest wychowankiem Deportivo Táchira i w przeszłości występował w młodzieżowej reprezentacji swojego kraju.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


6    Komentarze:

~~~kosmii
Transfery
Co oni z tymi bramkarzami???

38            -4
~~~Jarek
Zza bramki
Ten bramkarz w lutym rozegrał kilka sparingów w Kalwariance , został potwierdzony do Kalwarianki ale wyjechał na kadrę Wenezueli , ponieważ ma szansę na występ na olimpiadzie w Tokio , wrócił w czerwcu , rozegrał trzy sparingi w lipcu i ma papiery na bramkarza

36            -3
TTT
do ~~~Jarek
Może i talent ma ale z tymi papierami to trochę przesadziłeś - gdyby grał jeszcze w jakimś dobry znanym klubie to rozumiem a tu Kalwarianka ??

8            -2
GrzegorzS
Kurcze czyli co Kalwarianka płaciła mu kase a on siedział w
Wenezueli i trenował bo ma jechac do Tokio. Płacili mu za te sparingi czy jak. My juz przerabialiśmy zawodników Ameryki Srodkowej, którzy zamiast trenowac to latali samolotami lub grali dla reprezentacji Kostaryki a u nas pobierali wypłaty i leczyli kontuzje. Myślę, że klubu nie stać na takich grajków. Nich sobie graja w obu Amerykach

9            -1
~~~Jarek
Podsumowanie
Jego agent płaci mu za granie i pobyt w Kalwarii , pojawił się w Kalwariance dlatego bo od stycznia trenerem Kalwarianki został Paolo Santarosa , Brazylijczyk , wraz z nim pojawił się trener bramkarzy , ma z nim treningi indywidualne , typowo bramkarskie , zobaczcie sobie dwa ostatnie sparingi Kalwarianki jak broni , z tego co wiem , Wisła wobec wypożyczenia Chorążki , może z nim w każdej chwili podpisać umowę , pamiętacie Keylora Navasa z Kostaryki?

6            -4
~~~micky
zza bramki
Ojcem naszej Pani Prezes Marzeny Sarapaty jest Zbigniew Sarapata - prezes Zarządu Spółdzielni Rzemieślniczej „Kalwarianka”, a przez długie lata prezes Miejskiego Klubu Sportowego „Kalwarianka” i obecnie jej Honorowy Prezes. Daje Wam to coś do myślenia ?

5            -2