Piątek, 3 sierpnia 2018 r.

Prezes Wisły ujawnia szczegóły transferu Carlosa Lópeza

W wywiadzie zamieszczonym dziś w "Przeglądzie Sportowym", prezes Wisły Kraków SA, Marzena Sarapata, ujawnia szczegóły transferu Carlosa Lópeza do warszawskiej Legii. Sarapata przyznała w nim, że poza ofertą z Legii - Wisła otrzymała kilka innych, atrakcyjniejszych dla klubu z ulicy Reymonta propozycji transferowych, w tym z Lecha Poznań, Dinama Zagrzeb oraz od klubu występującego we francuskiej Ligue 1. López przedstawić miał jednak sprawę jasno - albo zostanie wytransferowany do Legii, albo wyjedzie z Polski, licząc się z zawieszeniem.

- Z punktu widzenia klubu transakcja, do której doszło, była fatalna, ale piłkarz podkreślał wielokrotnie, że interesuje go tylko Legia. Wcześniej odrzucił lepszą ofertę z Dinama Zagrzeb. Niewiele można było zrobić w tej sytuacji. Oczywiście, można było się uprzeć i w ogóle nie sprzedawać piłkarza, mówiąc, że oferta z Legii jest zbyt niska. Jednak on zapowiedział, że jeśli go nie puścimy do Legii, wyjedzie z Polski, zdając sobie sprawę, że będzie zawieszony. Twierdził, że są kluby w Hiszpanii, które go zatrudnią i przeczekają okres jego zawieszenia - powiedziała w rozmowie z "Przeglądem Sportowym" prezes Wisły.

Przypomnijmy, że Carlitos trafił do Wisły na zasadzie "wolnego transferu" z Villarreal CF B przed rokiem. Z "Białą Gwiazdą" miał podpisaną roczną umowę z opcją jej przedłużenia. Nasz klub skorzystał z niej w marcu br., co oznaczało, że zawodnik występować miał przy Reymonta do końca czerwca 2019 roku. Na początku lipca, na zasadzie transferu definitywnego, został jednak zawodnikiem aktualnych mistrzów Polski.

I tutaj bez wątpienia już na zawsze tajemnicą pozostanie fakt związany z pierwszym kontaktem działaczy Legii z Hiszpanem, podczas którego zaoferowano mu grę w warszawskim klubie - bo to pewne, że do takiego spotkania doszło. I właśnie w związku z tym istnieć może podejrzenie, że działacze Legii mogli zrobić to niezgodnie z prawem, bez wiedzy Wisły Kraków i w sytuacji, gdy piłkarz podpisany miał już kontrakt z "Białą Gwiazdą". Jednocześnie całość traktować można wyłącznie w trybie przypuszczającym, bo jak to bywa w takich przypadkach - "nikt nikogo za rękę nie złapał"...

A nawet jakby... pamiętać wypada, że i w przeszłości podobne praktyki miały miejsce. Idealnym przykładem są skandalicznie z naszego punktu widzenia zakończone przenosiny do Legii Radosława Cierzniaka. Przypomnijmy, że po tym jak Cierzniak podpisał umowę z Legią i jako zawodnik pierwszego zespołu Wisły został przesunięty do naszej drużyny rezerw, PZPN rozwiązał jego umowę z "Białą Gwiazdą". Warto też może w tym miejscu wspomnieć "kilka wersji" wywiadu, jaki w związku z tym zamieszczany był na łamach "Przeglądu Sportowego" - z byłym już bramkarzem Wisły. W nim zawodnik sam zdradził, że Legia kontaktowała się z nim, gdy miał on ważną umowę, co następnie było na łamach strony dziennika kilkukrotnie zmieniane...

Źródło: Przegląd Sportowy, własne


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


54    Komentarze:

~~~Jeronimo
Nei
Już widzę jak kluby hiszpańskie na niego czekają rok czasu...hahaha . Piłkarzyny robią z klubami w Polsce co chcą. Prijovic, Oudija, Covilo, Carlitos... sami jebani zdrajcy.

162            -6
~~~Maxel
Teraz wychodzi jaki z niego
Naprawdę jest *utas....

164            -8
~~~AlanTsW
Uciekł by i co ?
Przecież nie dość ,że nie gralby rok to później też by dostał jakieś zawieszenie od odpowiednich władz. Było go nie sprzedawać za te grosze. Jakby zobaczył jakie mogą być potem skutki jego zachowania to może by odszedł za tą granicę za dobre pieniędze.

66            -17
Willem de Zwijger
Pani prezes,
gdyby władze wszystkich klubów zachowywały się tak, jak włodarze Wisły w przypadku transferu Carlitosa, to piłkarze całkowicie decydowaliby o polityce klubowej! Klub, mając WAŻNĄ umowę z zawodnikiem, decyduje o jego teraźniejszości i przyszłości i ma środki, by nieposłusznego zawodnika odpowiednio zdyscyplinować. Z Hiszpanem umowa była jeszcze ważna przez jeden rok. I jeśli władze Wisły nie zgodziłby się na jego "legijne" widzimisię, to - nawet jeśliby rzeczywiście dotrzymał słowa i uciekł z kraju (w co bardzo wątpię) - nigdzie nie mógłby przez ten rok zagrać. Również w Hiszpanii. Żaden klub nie zatrudniłby piłkarza mającego WAŻNY kontrakt z innym klubem, bo to wiąże się z odpowiedzialnością przed władzami UEFA i konkretnymi karami. Ba! Występ nieuprawnionego zawodnika w zespole, kończy się anulowaniem wyniku i walkowerem. Również w Hiszpanii. NIKT nie zatrudniłby takiego gracza, bo ryzyko jest i koszty są zbyt wielkie. Tym samym rok bez gry w piłkę, byłby dla Carlitosa katastrofą. Powyżej, pisząc o umowie, zaznaczyłem słowo "ważny", bo ono jest tutaj kluczowe. Nie wiem, jak skonstruowany był zapis odnoszący się do automatycznego przedłużenia kontraktu, nie wiem też, jakie ewentualne zaległości w wypłatach miał ten zawodnik, ale całkiem możliwe, że to one lub zapis w umowie (bądź też te dwie rzeczy w połączeniu) mogą być przyczyną tego, że władze Wisły tak spartaczyły sprawę transferu Hiszpana. Ok, jest to tylko gdybanie, podobnie jak gdybaniem są ewentualne wcześniejsze rozmowy Legii z Hiszpanem. PS Czy już wysłała pani pismo do Pawła M. w sprawie wypowiedzenia umowy o najem klubowych obiektów? To pytanie retoryczne, wiem, że pani tego nie zrobiła, choć ma pani podstawy do podjęcia takiego działania, bo Paweł M. wykorzystywał wynajmowane lokale do działań przestępczych (przechowywanie pochodzących z kradzieży flag).

124            -26
RobertB
Sobiech w Wiśle?
link » 🔜Wisła Kraków zabiega o zakontraktowanie Artura Sobiecha (SV Darmstadt 98🇩🇪).

34            -8
ddd
Zdania nie zmieniam
Dostanie sk... takie przywitanie, które na długo zapamięta. 😡 Kawał k.tasa-ale teraz spełnia marzenia o LM. Oh, wait.. 😂😂

92            -6
~~~tabaluga
@AlanTSW
Tak, wyjechałby koleś do Hiszpanii, poskarżyłby się komisji legii, oni by mu rozwiązali kontrakt jak ciepciakowi i tyle by było. Nie wiem czy zdają sobie ci wszyscy piłkarze typu monczynski, cieszniak i car7itos że obecnie są posmiewiskiem calej Polski. Jeszcze jak dostana wciry od drużyny z luxemburga to dopiero bedzie.

61            -4
~~~palecwoku
KUBA
do Wisły powinien wrócić Kuba, ale nie jako piłkarza, ale jako Prezes lub właściciel...

83            -6
wislakzwisly
@RobertB
Chyba jedyną drogą, jaką mógłby do nas trafić, to wypożyczenie z wynagrodzeniem pokrywanym w większości przez Darmstadt. Nie sądzę, żeby nas było stać na 100% jego pensji.

42            -2
Jazz
.
W szantaż wierzę, ale sądzę, że Carlitos miał jakieś mocniejsze argumenty niż te które tu przedstawiono. Zawieszenie, powiedzmy roczne, w jego wieku, w najlepszym momencie kariery to byłoby sportowe samobójstwo. Ten cały transfer śmierdzi na odległość. Jedno mnie dziwi, przez lata władze piłkarskie zrobiły tak wiele dla piłkarzy, by nie byli niewolnikami klubów, prawo bosmana, prawo Webstera itp. Ale co z klubami? Nawet taki Lewandowski, podpisuje kontrakt na pięc lat z Bayernem na wielkie pieniądze, a potem robi fochy bo chce do Realu. Moim zdaniem to powinno działać obustronnie, podpisujesz kontrakt na x lat, to masz obowiązek go wypełnić, albo płacisz dotkliwa karę finansową. A tu zawodnicy chcąc wymusić transfer udają kontuzje, albo pozorują grę, albo jeszcze coś innego.

102            -2
~~~marcelo
carlitos
dolha i inne maczynskie pieniadze wydacie ale za zadne nie kupicie honoru, szacunku i klasy... patrz MARCELO i BLASZCZYKOWSKI.

145            0
wislakzwisly
kontrakt pozostanie tajemnicą
Też mi się wydaje, że tu nie chodziło tylko o groźbę wyjazdu z Polski z zawieszeniem w prawach zawodnika. Może te plotki o zapisach w kontrakcie były prawdziwe? I ultimatum wyglądało tak, że albo dostajemy grosze za niego, albo przedłużenie nie obowiązuje i odchodzi za darmo?

34            -8
~~~AVE WISŁA
TYLKO WISŁA
ludzka szmata i ten jego fałszywy usmiech.Zapraszamy do Krakowa ty mała szujo zwana karzełlitosem.

59            -3
~~~xxx
eh!
Dobrze, wyjaśniona sprawa z Carlitosem- pani prezes powiedziała jak było- i teraz skończmy juz z tym- bo zaczyna sie z tego robić temat zastępczy.Zebysmy tego nie wałkowali 2 lata! Trzeba isc do przodu a nie rozpamietywac stare dzieje.Carlitos był, jest i pozostanie prostakiem.

39            -18
~~~daf
Pan Piłkarz rządzi...
Lewandowski też koniecznie chce do Realu, a jednak postawa Bayernu diametralnie inna... Nawet jeśli ostatecznie opuści Monachium, to na warunkach Bayernu a nie swoich... Wystarczy tupet jak taran (jak mawia Cejrowski). Sęk w tym, że w Wiśle tupet mają nie ci, którzy powinni go mieć...

34            -7
~~~Hhhhhhhh
Nie przejmujcie sie
Wybił się u nas i chciał zostać w tej lidze bo na inne byłby za słaby A w cweloni nie ustrzeli ani połowę tego co u nas wróci Niezgoda i będzie ława A na koniec odwali im numer taki jak nam

50            0
Tss
Byłem przeciwny by go,,przywitać``
jak będzie na R22 z Legią. Zrobił dużo do Wisły i zasłużył na szacunek, ale po tym zdaniu ,,Jednak on zapowiedział, że jeśli go nie puścimy do Legii, wyjedzie z Polski, zdając sobie sprawę, że będzie zawieszony. Twierdził, że są kluby w Hiszpanii, które go zatrudnią i przeczekają okres jego zawieszenia.`` Mam nadzieję że bedzie z nim jechane jak Mączyńskim. Dwulicowa hiszpańska k....

46            -6
~~~Literatek
Przedstawcie sobie sylaby...
"Walka laciu" z tego hiszpana. Walka laciu. Bez dwoch zdan.

22            -2
~~~tswFan
Carlitos
Numery już odwala - link » Piłkarz sezonowy ;-)

54            -1
Apsu
Nauka dla kibica taka stąd płynie...
... ufaj gdy czynami, a nie słowami najemny piłkarzyna przywiązanie udowadniać będzie.

34            -2
Apsu
I jeszcze jedno...
..., choć irytuje mnie prawnicza maniera bełkotu (tak mówić aby nic nie powiedzieć) , celowe niedopowiedzenia (odmawiam składania wyjaśnień, wszystkie niejasności rozstrzyga się na korzyść podejrzanego), jakim czasami darzy Nas pani Marzena, to mam wrażenie że to uczciwa kobieta...byleby tylko od "elementu" potrafiła się odciąć, a ja naiwnym nie okazał.

26            -12
~~~€
Willem de Zwijger
Mam nadzieję, że masz jaja i 7 sierpnia o godzinie 19.06 zapytasz o to panią prezes!!!!

37            -4
~~~xxx
eh!
Dobrze, wyjaśniona sprawa z Carlitosem- pani prezes powiedziała jak było- i teraz skończmy juz z tym- bo zaczyna sie z tego robić temat zastępczy.Zebysmy tego nie wałkowali 2 lata! Trzeba isc do przodu a nie rozpamietywac stare dzieje.Carlitos był, jest i pozostanie prostakiem.

22            -17
lukaszqr
pani M. odwraca kota ogonem
Jak firma upda to normale jest ze pracownicy uciekaja do innych firm - dbajac o swoja kariere. Jakby byla kasa na placenie pilkarzom i dobre warunki pracy to nikt by nie uciekal (albo rozwiazywal kontraktu z powodow rodzinnych).

22            -30
~~~ZKS
~JAZZ
1906% poparcia. Niestety to tak nie działa i działać nie będzie. Większe pole manewru ma zwykły pracodawca. Tak czy siak wracając do sedna to Panowie i Panie czy warto w ogóle w tym momencie rozkminiać co Carlitos chciał, czym straszył itd. Ma co chciał. Jest w tym super klubie, z którym miał mieć LM i się wypromować. Jak dla mnie to taki sam Pan piłkarz jak inny z & na koszulce. Co do przywitania w Krakowie jest przeciwny ubliżaniu mu bo mimo wszystko wiele dla nas zrobił i o ile o takich zawodnikach jak np. Łukasz Garguła się pamięta i wita oklaskami o tyle dla tych innych sam brak powitania powinien być wystarczający.

20            -8
~~~goal
Willem de Zwijger
Jak zawsze, uderzyłeś w samo sedno. Niestety zarząd, nie po raz pierwszy, wykazał się nieudolnością w działaniu (np. Wdowczyk, Llonch, Carrillo, Velez) co martwi mnie szczególnie w kontekście jego dalszej działalności. Warto też dodać, że często tak bywa, że niezdrowa atmosfera wokół zawodnika przekłada się negatywnie na jego dalszą karierę.

21            -13
~~~jazz
@~~~€
O 19:06 Willem de Zwijger jest już w trakcie kolacji, po której mamusia opowiada mu bajkę i idzie spać.

30            -14
stary wiślak
Willem de Zwijger!
Piszesz oczywiste oczywistosci. I dobrze,bo tu jest wielu naiwnych,ktorym trzeba rzeczy oczywistec wyłożyć! Pozdrawiam!

21            -29
~~~To je circus
Mimo wszystko bym Go nie sprzedawał...
Niech idzie w zawieszenie. Ciekawe kto by Go po roku zapuszczenia (z pizzą i piwem) wziął?? Te 2 mln to kibice by w wdzięczności dla Pani Prezes zebrali!! Pani Marzeno, albo jest Pani Prezesem, albo miękką...:-(

21            -12
~~~€
„stary wiślak”
Szanowna Pani! Oczywista oczywistość, że widzimy się 7 sierpnia o 19.06.hahaha hahaha hahaha hahaha

26            -8
~~~#*****#
stary wislaku !
Piszesz tak jakbys byl ekspertem, a Uzytkownicy o slabej wiedzy. Mam inne zdanie. Zacznij czytac uwaznie i ucz sie od madrzejszych, bo na nauke nigdy nie jest za pozno, a wiedza tutaj raczej sie nie popisujesz. Mysle ze wiele osob wie i tak cie ocenia. Tyle lat tutaj jestes i slabe wnioski wyciagasz.

21            -12
~~~stary zgred
transfer
tylko że zarząd to co mówi i to co wiedzą kibice dziś, wiedział już jesienią. Mając wiedzę o planach Carlitosa i o sytuacji finansowej klubu, zarząd powinien wytransferować go już w okienku zimowym, gdy się wylansował, strzelił kilkanaście bramek. Klub dostałby za niego ze cztery razy więcej, co w sytuacji finansowej klubu byłoby bezcenne. I to zarząd powinien zimą zrobić, nie przejmując się tym, co kibice wypisywaliby na forach.

29            -4
~~~Wisła Sarajevo
Lopez
zachowal sie jak pewien prezydent pewnego miasta w Polsce. Brutus. Judasz Iskariota. Najpierw probowal podwazyc kontrakt i wydymac Wisle na czysto, a potem zakochal sie w cweluni bez pamieci. Osobiscie takich postaci nie zycze sobie na R22 i nawet gdyby mial byc wywieziony na taczkach na dworzec glowny za darmo to nie uznalbym tego jako strate. Transfer do legii slaba sprawa, ale ok, ale ta proba rozwiazywania kontraktu.... Bez honoru gosc. Wybil sie tu, ale juz po kilku miesiacach zapomnial o tym. Czekam na przyjazd milosnika cwks na R22 i bedzie jak z Dolha, kariera jego tu sie zaczela i tu sie zakonczy.

42            -2
Willem de Zwijger
@jazz
Przesadziłeś z tą kolacją, to za wcześnie. 19:06 to święta pora dobranocek, wieczorynek i innych bajek. Bardzo dobrą porę na spotkanie wybrała pani prezes.

14            -25
~~~€
Willem de Zwijger
A jak pora byłaby dobra orzeszku?! I tak nie przyjdziesz !!! A swoje interesy, chcesz załatwiać rękami kibiców?? A co dla ciebie oznacza ta godzina!!!! 1906!!

22            -20
~~~Kibol z Reymonta
Jak Dinamo Zagrzeb...
awansuje do LM a Cwelka nie dostanie się nawet do LE to ten hiszpański najemnik niezle się wyj.......e.

38            -3
~~~Chrut
Akurat
srała babaka srała jak to mówią.Z legią się nie rozmawia.

33            -3
~~~hgj
hgj
Sarpata jak zwykle wini cały świat za swoją nieudolność. Gdybyśmy mieli prezesa z jajami, to hiszpańska primadonna stała by przed wyborem - albo dinamo albo zawieszenie i z małym podkulonym ogonkiem poszła by do chorwacji za okrągły milion. No ale my mamy Sarpate "miszcza" negojacji... która nawet kiosku ruchu nie prowadziła.

34            -14
~~~#*****#
stary wislaku !
A ty kolego bedziesz o 19:06, aby zadac wiele pytan p.Prezes. Tutaj masz wiele do powiedzenia i mysle ze wiele tez pytan. Mam nadzieje ze nie stchorzysz, bo tutaj sie wymadrzasz i innych podpuszczasz. Chcialbym poznac twoja klase, bo przez wiele lat nic specjalnego poza plagiatem nie zauwazylem !

23            -13
ja-n
pani Prezes ...
w biznesie trzeba mieć jaja, choć to może zbyt duże oczekiwanie od kobiety

21            -16
~~~#*****#
stary wislaku !
Jesli o 19:06 nie zadasz wiele pytan o ktorych pisales, to oznacza ze jestes tchorzem, prowokatorem i hejterem. Mam nadzieje, ze udowodnisz iz sie myle, ale watpie aby na to ciebie bylo stac! Lepiej minusowac i krytykowac z ukrycia. To twoj zywiol. Czy stac takiego czlowieka na kryryke w 4 oczy z prezes. Watpie !

20            -12
ja-n
czytam i nie wierzę ...
czy ta kobieta jest naiwna, czy mysli ze my jestesmy naiwni ? lepiej tłumacza się dzieci w podstawówce

30            -19
Pomian
Gramy dalej.
Mimo wielu niepowodzeń, które na nas ostatnio w ok. 5 miesiącach spadły, to chciałbym Pani Prezes podziękować, bo wraz z kilkoma Osobami pomogła Wiśle w najcięższych chwilach i tym Osobom też dziękuję. To dzięki TS-owi nie gramy w IV lidze, a jak niektórym się wydaje, że niby byłoby lepiej, to wcale nie jest, to taki "łatwy kawałek chleba", aby dostać się potem do Ekstraklasy. Doskonałym przykładem jest Łódź. Wisła w 2016 r. nie zaczynała od zera i utraciła głównego sponsora. Wisła nadal istnieje, piłkarze grają, dają z siebie wszystko, przychodzi młodzież, której u nas długo brakowało, ogrywają się. Wbrew tym problemom, wydaje mi się, że klub się rozwija, ale stare smutne zobowiązania nas jeszcze trzymają. Zobaczycie, że wyjdziemy na prosto! Wiara czyni cuda, a sytuacja pokazuje, że Wisłą są zainteresowani inwestorzy. Jesteśmy Klubem bardzo medialnym, zawsze o nas się pisze w prasie, nasze mecze są w szczytowych godzinach, internet o nas nie zapomina. Medialnie Wisła jest co najmniej 3 siłą w Polsce. Im wyższa będzie pozycja w tabeli i mecze takie jak z Arką i Miedzią, tym będzie lepiej. Selekcjoner reprezentacji Polski chce naszych piłkarzy, to znaczy, że trzymamy poziom. Teraz 3 trudne mecze, ale uważam, że przy dobrej grze może być naprawdę dobrze.

23            -14
~~~Mecenas
Powitanie
O kur...po tym co się dziś dowiedziałem ale będzie miał powitanie. Powitanie Surmy Dolhy Mąki będzie niczym wobec tego judasza. Tu się wypromował i taki numer. Jeszcze wiedział ze mamy problemy finansowe. Wąs Ci zrzednie i to jeszcze w 1 połowie. Od dziś pełna mobilizacja na przywitanie fałszywca!!! Tylko WISEŁKA od zawsze i na ZAWSZE!

35            -2
~~~vvv
@stary wislak
Twoje posty to straszna lipa. Brak konkretow i faktow. Masz zamiar rozmawiac z Pania Prezes ? Tylko o czym? Napisz jakie otrzymales odpowiedzi, bo jestem ciekawy. Jesli zawalisz to stracisz swoja wiarygodnosc, bo ciagle pisales o krytyce klubu. Daj znac co sie dowiedziales i jak oceniasz pobyt !:-(

20            -6
~~~Peperoni
@stary wislak
Bardzo prosze o ocene odpowiedzi z p.prezes. Na spotkaniu byc nie moge bo bede na urlopie poza granicami kraju. Mam nadzieje, ze zadasz ciekawe oy2tania i otrzymasz ciekawe odpowiedzi. Dzieki.

23            -3
~~~Wislaczek
Nie wiem w co wierzyc...
Z tego calego wywiadu, wyglada to jakby cala wina byla po stronie Carlitosa, a klub umywa raczki. Po pierwsze, pani Prezes, niech sie pani przyzna ze po prostu spierdoliliscie cala sprawe a nie tlumaczcie sie. Jak to moze byc ze w klubie rzadzi zawodnik, mowiac gdzie chce isc, a klub idzie my na reke, jesli wiadomo jak na dloni, ze to nie uracza Wisly. Sorry nie chce mi sie wierzyc w te tlumaczenia. Za duzo ich juz bylo, a zarzad jak zawsze nigdy nie zawinil, i zawsze jest najlepszy. Czym predzej ten zarzad sie zmieni tym lepiej. Pozdrawiam.

24            -6
Replay
prawda wyzwoli
prawdę trzeba powiedzieć a nie przerzucać się oskarżeniami, bo zaraz Carlitos powie coś zupełnie innego, dorzuci parę wstydliwych detali i będzie wstyd. Hiszpana ie żałuję bo mógł pójść chociaż do Lecha znając nastawienie kibiców TS do Ległej. Ale sama prawda jest taka, że nie zawiesili i brali co w L dawali bo pewnie kasy w klubie nie było za grosz, choćby na raty za stadion - co byłoby katastrofą wizerunkową Zarządu. Biznes klubowy w TS jest robiony po polsku czyli na uduś, na cwaniaka, na podzielenie ludzi i przy braku kompetencji i znajomości rynku ( po odejściu Junco to już oczywiste). Przykład: nieskonczczona ilość trenerów, odejście Lloncha, Carlitosa i transfer Suljica. Jak się ma tak kiepską sytuację jak w Wiśle, negocjuje się przedłużenia przy przedstawieniu planów naprawczych na euforii a nie czeka na ostatnią chwilę bo zawsze coś wówczas wypływa. To elementarz, tylko kto go zna. Sam fakt bycia w Zarządzie to nie skybox i wizytówka ale ciężka praca i zobowiązanie do poczucia odpowiedzialności i pokory względem kibiców obecnych, tych, którzy odeszli i tych, którzy przyjdą

19            -5
Waldi2
Trudno
Wyciągnęliśmy amatora z 3 ligowych pastwisk, przyjechał do miasta i zwariował. Sodówka mu uderzyła. Zachował się podle. Cóż, tak bywa. Legię, która od lat pogrywa w ten sposób spotkała podwójna kara. Nie awansowała do LM, ponosząc niewyobrażalne straty finansowe. Pozyskała gościa, dla którego wysoki kontrakt to szczyt marzeń. Teraz już może wpitalać pizze i popijać je browarem link ». Pozbyliśmy się chwasta, zarobiliśmy przyzwoite pieniądze. Musimy mieć w składzie jedynie takich piłkarzy, którzy chcą grać w Wiśle Kraków. Pyry również wyszły na tym dobrze, bo zamiast judasza pozyskały Amarala. To inna półka panie Carlitos. Mogłeś być kimś w lepszej drużynie, wybrałeś kasę i grę w dziadowskim klubie. Smacznego! Co do kolesia powyżej (Willem...), który wyśmiewa święte wiślackie cyfry 1906, napiszę Ci krótko - chcwd.

33            -4
~~~morgan R22
właściciel```
a co znowu za ,,makaron na uszy,, nam Wislackiej rodzinie zasadzisz,po wczorajszym spotkaniu z panem Gricukiem

11            -7
~~~Miron
Carlitos....
był taki w Wiśle,ja nie pamiętam?

15            -5
~~~czyToPraw da
p. Sarapata
czy znowu kłamie? tyle razy nas już oszukano, skąd mamy wiedzieć czy to nie następne kłamstwo :(

13            -15
~~~Yoshi
Nikogo nie bronie...
Ale aż płakac sie chce jak sie widzi te komentarze ze mogli go zostawic bawet jakby wyjechal z kraju. Ale zrozumcie ten fakt ze WISŁA NIE MA PIENIĘDZY a placic zawodnikowi za to ze nie gra jest bez sensu. Tak, placic bo jesli by nie placili to moglbym rozwiazac kontrakt po trzech miesiacach a nawet jakby wyszla z tego jakas afera to albo rozwiazaliby umowe z winy Carlosa i co najwyzej nie zaplaciliby mu 3 pensji.. a ten pozniej i tak by w tej Legii gral, tyle ze Wisla nie mialaby nawet tych 450k ojro.

4            -13
Serafin_MacC ycek
hiszpanie bez honoru
Dwaj trenerzy, vlelez lionh i piłkarski obieżyświat carlitos odeszli z klubu bez klasy i godności. Nieźle obie wykombinował wiedział ,że jest zasłaby na inne ligi więc poszedł trzepać kase w legii. Zero ambicji piłkarskich.

12            -3