Sobota, 4 sierpnia 2018 r.

Paweł Regulski: - Wynik jest sprawiedliwy

- Z gry defensywnej jestem zadowolony, bo nie straciliśmy bramki. Wiadomo, że popełnialiśmy błędy i musimy cały czas pracować nad tym, żebyśmy byli groźni w ofensywie, natomiast ten punkt szanuję, bo graliśmy z mocnym i dobrze zorganizowanym przeciwnikiem, który miał swoje okazje. My też mieliśmy swoje, ale z przebiegu meczu i na gorąco można powiedzieć, że wynik jest sprawiedliwy - mówił po inauguracyjnym meczu z Zagłębiem Lubin, rozegranego na starcie nowego sezonu Centralnej Ligi Juniorów, trener wiślaków, Paweł Regulski.

Spotkanie zaplanowano na godzinę 12:00 i odbywało się w ponad 30-stopniowym upale, stąd też trener naszych juniorów z dużym szacunkiem wypowiadał się o tym jak w tak trudnych warunkach pogodowych prezentowali się jego podopieczni.

- Podziwiam ich. W takiej pogodzie ciężko pracować, to jest spory wysiłek. Dziękuję im za to - przyznał Regulski.

- Zagłębie to klub, w którym kładzie się nacisk na szkolenie młodzieży i wiedzieliśmy, że przyjadą tutaj, aby grać w piłkę, że będą próbować budować swoje ataki od tyłu. Piłkarsko i motorycznie byli dobrze przygotowani, do tego mieli bardzo groźne stałe fragmenty gry, ale byliśmy na to przygotowani, choć zawsze to wszystko weryfikuje boisko - mówił o trudnym rywalu dla Wisły na inaugurację, jakim byli lubinianie.

Trenera juniorów Wisły zapytaliśmy ponadto o nowe nabytki w naszym zespole - Dawida Szota, Patryka Moskiewicza i Konrada Gruszkowskiego, którzy w komplecie wyszli w podstawowym składzie "Białej Gwiazdy".

- Cała trójka spełnia oczekiwania i to na pewno są wzmocnienia naszej drużyny, jestem z nich zadowolony - mówił trener wiślaków.

Na lidera zespołu juniorów wyrastać powinien Maciej Śliwa, który w ostatnich tygodniach sporo czasu spędził z pierwszym zespołem "Białej Gwiazdy".

- Na to liczę, bo w poprzedniej rundzie Maciek był naszym podstawowym zawodnikiem. Jeszcze jesienią był zmiennikiem, ale później wywalczył sobie miejsce. Jest pewnym punktem drużyny, który bardzo dużo pracuje na boisku i też daje jakość, choć w dzisiejszym meczu nie zagrał jeszcze na tym swoim poziomie, na którym mógłby zagrać - zakończył Regulski.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »

Nikt nie komentował jeszcze tej informacji. Może Ty to zrobisz?