Środa, 15 sierpnia 2018 r.

Ostatnie 10 dni kibicowskiej akcji!

Jeszcze tylko przez 10 dni trwać będzie akcja kibiców Wisły Kraków, która wspierać ma nasz klub w pokryciu kosztów wynajmu stadionu przy ulicy Reymonta. Fani "Białej Gwiazdy" brali w niej udział poprzez wpłaty na konto bankowe SKWK, gdzie trafiła niebagatelna kwota - 82 577 złotych. Wykupują także "plakaty-cegiełki", których w klubowym sklepie sprzedano już 518. Przyniosło to dodatkowo 66 200 złotych. Ponadto na łamach fans4club.com - zamawiać można wciąż ciekawe nagrody. Właśnie pojawiły się nowe.

Poza stałymi już pozycjami w postaci "wirtualnego miejsca na stadionie", czy kupnie biletu lub szalika dla podopiecznych Domów Dziecka lub MOPS-u na fans4club.com zamawiać można również wspomniane plakaty-cegiełki.

Kibice wybrać mogą ponadto asystę lub eskortę meczową, przy okazji zbliżającego się spotkania z Górnikiem Zabrze.

Kto jednak wie, czy nie największą gratką dla kibiców - poza pamiątkowymi koszulkami - będzie możliwość występu w meczu przeciwko drużynie złożonej z obecnych pracowników "Białej Gwiazdy", a warto zwrócić uwagę, że wśród nich są m.in. Arkadiusz Głowacki i Maciej Stolarczyk, a także Marcin Kuźba i Mariusz Jop.

Ponadto zamówić można udział w kolacji z byłym asystentem trenera reprezentacji Polski - Bogdanem Zającem oraz z Prezes Wisły Kraków, Panią Marzeną Sarapatą.

Zapraszamy Was gorąco na fans4club.com/project-reymonta gdzie licznik zatrzymał się aktualnie na 320 tysiącach złotych!


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


5    Komentarze:

~~~Roni
Roni
To w sumie ile tych środków ogółem

17            -14
~~~Bolpol
Sytuacja
A może zarząd powie ile faktycznie potrzeba. Bo jak narazie głowy w piasek schowali ale kasę chcą. Ale na co. Hm. Nie wiem gdzie tu sens.

23            -22
~~~jazz
@~~~Roni
ostatnie zdanie w tekście #WystarczyPrzeczytać

23            -5
~~~WislaNH
@~~~Bolpol
123 tys brutto potrzeba na kazdy mecz! Chyba po to jest zbiórka, nie umiesz czytać?

19            -6
~~~mikel
coś tam...
Wspomogłem każda z akcji może nie jakimiś wielkimi kwotami, ale tyle ile mogę zawsze pomogę tym bardziej że nie mogę być co 2 tyg na meczu... takie akcje mają być cały rok nie tylko jak jest źle. Wisła to MY !

18            -7