Czwartek, 16 sierpnia 2018 r.

Zostań wiślakiem! Akademia Piłkarska Wisły ogłasza nabór dla rocznika 2012

W dniach 29-31 sierpnia oraz 3-5 września odbędą się treningi naborowe do Akademii Piłkarskiej Wisła Kraków dla dzieci urodzonych w 2012 roku. Zachęcamy do przybycia wszystkie dzieci, które marzą o tym, żeby zostać piłkarzami, albo po prostu kochają piłkę nożną i chcą świetnie spędzać czas trzy razy w tygodniu w pobliżu stadionu Wisły!

Co trzeba zrobić?

1. Uzupełnić formularz zgłoszeniowy »
2. Wybrać termin: 29 i 31 sierpnia bądź 3 i 5 września.
3. Stawić się w wybranym terminie o godz. 16:30 (zbiórka) przy ul. Reymonta 22. Trening zaczynamy o 17:00.
4. Mieć ze sobą strój sportowy oraz adekwatne do pogody obuwie.
5. Nie stresować się.
6. Bawić się świetnie!

Uwaga: liczba miejsc jest ograniczona.

Wszystkie treningi naborowe, między 29 sierpnia, a 5 września, odbywać się będą na boisku treningowym Akademii, przy ul. Reymonta 22. Podczas zajęć rodzice i opiekunowie dzieci będą mogli przyglądać się zajęciom, jak również poznać sposób funkcjonowania Akademii. Po treningach do dyspozycji będzie trener Gerald Imiolek, który udzieli informacji o specyfice treningów w Wiśle Kraków.

Sezon 2018/2019: Pierwszy trening rozpoczynający sezon 2018/2019 odbędzie się 12 września o godz. 17:00. Po treningach naborowych trenerzy wybiorą grupę do 20 chłopców, którzy będą tworzyć drużynę do lat 7 (U-7) w Akademii Piłkarskiej Wisła Kraków. Rodzice wybranych chłopców zostaną poinformowani drogą mailową do 9 września. Treningi piłkarskie będą się odbywać w środy i piątki przez cały sezon. Dodatkowo od października będą także godzinne zajęcia z gimnastyki prowadzone w soboty przez trenera z sekcji gimnastycznej TS Wisła.

Czym się wyróżniają treningi w Wiśle Kraków? Pracą w małych grupach, prowadzonych przez wykwalifikowanych trenerów, którzy zapewniają dzieciom odpowiedni rozwój sportowy, kładąc również spory nacisk na wartości moralne oraz edukacyjne. Nasi szkoleniowcy mają doświadczenie w pracy z najmłodszymi, często też biorą udział w szkoleniach oraz konferencjach w Polsce i za granicą. Trenowanie w Wiśle daje poczucie przynależności do jednego z najlepszych klubów w Polsce.

Szczegółowe informacje: gerald.imiolek@tswisla.pl lub +48 512 726 021.

Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Źródło: Akademia Wisły


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »

Nikt nie komentował jeszcze tej informacji. Może Ty to zrobisz?