Czwartek, 16 sierpnia 2018 r.

Cashback World wesprze akcję #ReymonTTa22!

Kibice Białej Gwiazdy już nieraz udowodnili, że dobro Wisły Kraków szczególnie leży im na sercu i pokazali, jak wielką siłę może stanowić grupa ludzi patrząca w jednym kierunku i działająca na rzecz wspólnej idei. Także i tym razem nie zawiedli! Akcja #ReymonTTa22 cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród fanów Białej Gwiazdy, ale i nie tylko, projekt wsparli też kibice innych klubów oraz ludzie związani ze światem piłki nożnej.

Także i Cashback World, sponsor, od 2016 roku wspierający Wisłę, postanowił zaangażować się w akcję pomocy 13-krotnemu mistrzowi Polski i przygotował projekt, który trwać będzie do 15 października 2018 roku. Dołącz do nas i bez żadnych dodatkowych kosztów pomóżmy Klubowi!

Od dzisiaj, dzięki znanemu już Programowi Cashback Wisły Kraków, możesz mieć jeszcze większy wpływ na to, ile środków wpłynie na konto Białej Gwiazdy, jednocześnie nie obciążając dodatkowo swojego budżetu. Akcja dedykowana jest wszystkim kibicom, niezależnie od tego, czy posiadają oni Kartę Kibica lub, czy są zarejestrowani w Programie Cashback.

Do tej pory, przystępując do programu Cashback, Klub otrzymywał do 1% wydanej przez Ciebie kwoty, a do Twojego portfela wracało od 1% do 5% w zależności od sklepu, w którym dokonano zakupu.

Więcej szczegółów znajdziesz na oficjalnej stronie naszego klubu, tutaj »

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


3    Komentarze:

~~~Wwwwww
Ja pamietam jakie bylo obużenie jak podpisywali
Kontrakt sposorski... że firma szemrana, że piramida finansowa :lol:

16            -11
~~~bartek111 1
Dołączenie do akcji sponsora
Czytałem o tej akcji na stronie Wisły i o tym "wsparciu akcji Reymonta22". Ja tu nie widzę żadnego zaangażowania ze strony CashBack World, bo to kibic przekazuje swoje 1-5% na Wisłę a nie oni. To Kibic decyduje że nie przeznacza tego na swoje zakupy tylko daje Wiśle. To jest po prostu przekierowanie pieniędzy Kibica a nie wsparcie z ich strony. Gdyby podwajali to bym rozumiał że biorą udział np. kibic robi zakupy za 1000zł dzięki czemu otrzymuje 5% czyli 50zł na swoją kartę CashBack a oni wspierają przekazaniem takiej samej kwoty na konto Wisły.

60            -6
~~~-wanilia
@~~~bartek1111
dokładnie, wielkie halo....

15            -3