Czwartek, 16 sierpnia 2018 r.

Transmisja konferencji prasowej, dotyczącej zmian w zarządzie Wisły Kraków SA

Zapraszamy na prowadzoną przez wisla.tv transmisję konferencji prasowej Wisły Kraków SA, na której przedstawione zostaną zmiany w Zarządzie naszego klubu. Przypomnijmy, że od 14 sierpnia br. nowym wiceprezesem spółki jest Daniel Gołda.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


39    Komentarze:

~~~inek
coś konkretnego
Panie prezesie - a może coś bardziej konkretnego?

39            -4
~~~UcheJ1
UcheJ
Proszę o streszczenie najważniejsze punkty. Dziekuje,

13            -12
seattle
kolejna bezbarwna konferencja
Przez brak transparentności poczynań Sarapaty wyniknęła sprawa ze stadionem.Ona zaczyna się czuć bezkarna a jej zakłamanie sięga zenitu.Bóg wie co tam się dzieje w gabinetach.Nie dopuszcza jakichkolwiek możliwości wsparcia dla Wisły poprzez możliwość utraty sporej pensji.Z moralnego punktu widzenia jest to "niesmaczne" ze kobieta broniąca w sądzie człowieka który działał na szkode naszego klubu stoi na czele tegoż klubu.

73            -20
~~~stud
co z tego
Co z tego że nowy prezes opowiada jakieś ogólniki?? że umie w power point zrobić prezentacje? Zakładam że dukat chociaż to potrafił... Natomiast dlaczego nikt z krakowskich dziennikarzy nie pyta Sarapaty o: - kulisy odejścia Junco i Carillo? - status sprawy z Braiglem? - oraz inne sprawy na które Zarząd nie odpowiada (np. jak mając problemy finansowe zatrudnić tylu piłkarzy co w ub. roku- kadra miała po 3 piłkarzy na 1 miejsce). - rozmowy ze sponsorami, potencjalnymi inwestorami? Stoimy w bagnie i to bagno nas wciąga. Gołda to fajny chłopak ale my potrzebujemy na gwałt inwestora, już nawet nie sponsora.

55            -13
esaper
inek
przecież pan prezes jest konkretny !!! uatrakcyjnienie dnia meczowego ... wow kiełbasa w smoczym hot dogu będzie nareszcie ciepła hahaha :lol: :lol: hahaha

39            -9
~~~Czesław Mroczek
Radosne podejście do problemu w klubie
Szanowni panowie. Dalej zbierać pieniądze na możliwość grania na stadionie. Ja jeszcze proponuję zbiórki na wypłaty dla piłkarzy oraz co bardzo ważne. Na Panią prezes. I jeszcze jedno bardzo ważne.... PEŁNA RADOŚĆ z takiego działania zarządu Nie zapomnieć o minusowaniu tych co myślą inaczej

50            -18
Willem de Zwijger
Daniel Gołda...
To ten sam człowiek, który reprezentował klub na spotkaniu z władzami miasta w sprawie dzierżawy stadionu (tak, było takie spotkanie, pani Marzeno!) i choćby słowem nie zająknął się o promesie, którą włodarze Wisły podpisali z miastem w sprawie dzierżawy obiektu. A ta promesa była ponoć bardzo ważna (poniewczasie pani prezes ze względu na znaczenie promesy pokazywała jej skan, gdzie tylko mogła), bo - również zdaniem pani prezes - powalała nam grać na R22 bez żadnych obostrzeń ze strony miasta Kraków. Rozumiem, że pan Gołda o owej promesie nie wspomniał przez grzeczność i skromność, bo nie chciał drażnić pani Katarzyny Król, albo też pani prezes Sarapata zapomniała o tym ważnym dokumencie i wysłała pana Gołdę na spotkanie nieprzygotowanego. Co ciekawe, gdy o promesie na zakończenie spotkania wspomniał Krzysztof Kowal, szef ZIS, pan Gołda w ogóle do tej kwestii się nie odniósł. Zdumiewające... Być może jest też tak, że ta promesa nie była aż tak ważna (czyżby wątpliwa była jej bezwarunkowość?), ale to przeczyłoby słowom pani prezes, a tak nie uchodzi... nie uchodzi.

43            -22
~~~markos
Konferencja z cyklu
"wiem, że nic nie wiem":-(

29            -11
Tss
UcheJ
1 Sytuacja klubu jest trudna, ale nie ma już takiego długu którego wyegzekwowanie przez wierzyciela skutkowałoby bankructwem 2 Nie ma obaw żeby Wisła nie otrzymała licencji (30 września) 3 Szykuje się projekt (jakiś trójstronny pewnie między Wisłą, miastem i kimś trzecim) której podpisanie spowoduje obniżenia opłat za stadion - chcą wyciągnąć ze stadionu max czyli pewnie przystosować go do jakiegoś wynajmowania 4 Udało się zmniejszyć wydatki o 5 milionów w stosunku do poprzedniego sezonu (pewnie sami trenerzy to oszczędność miliona i spłaty do końca większości zagranicznych piłkarzy) 5 rozmawiają ze sponsorami i inwestorami ale oczywiście nic nie mogą na ten temat powiedzieć :lol: po z a tym że nie jest to grupa krakowskich biznesmenów tylko jest kilka ofert i możliwości ale na razie cicho sza 6 Na koniec nowy wiceprezes wstał i krzyknął JŻS, a pani prezesowa odkrzyknęła - Arka Gdynia K.... Świnia, poczym wszyscy obecni wraz z dziennikarzami chwycili się za ręce i stepując wybiegli na murawę gdzie zaczęli tańczyć krakowiaka ;-)

53            -8
El Luko TSW
Boże widzisz, a nie grzmisz...
Czy ktoś wytłumaczy mi po co organizować takie konferencje??? Przecież to jakaś farsa i żenada jest. A już pokazywanie przez nowego prezesa tych kolokwialnych grafik, które nic nowego nie wnoszą to jakaś tragedia. Jeszcze przed tą konferencją miałem nadzieję, że może coś drgnie w tym zarządzie, ale teraz nie mam już żadnych złudzeń. To po prostu kółko wzajemnej adoracji i tyle. Gość czytający z kartki na konferencji i grafiki rodem z Painta.... Przepraszam, ale tak nie wzbudzimy zaufania żadnego sponsora. Cholernie mnie to boli, ale niestety taka jest prawda.

32            -10
~~~bob
po co
po co robić konferencje z których nic nie wynika. szkoda prądu

18            -9
ober13
konferencja
Jestesmy w czarnej...…….?/dno i wodorosty to dziennikarze/,zadnego ostrego pytania-ile zalegamy ilu płacimy,co z miskiem i jego pomieszczeniami.Dupolizy i tyle.Ble ble blehahaha

22            -7
ReMix
Konferencja..
Konferencje zarzadu zaczynaja meczyc.. Totalny brak perspektyw na lepsza przyszlosc dla Wisly. Ogolniki i "nie moge wiecej powiedziec"..

21            -6
~~~stachu
pani Marzeno
dni mijają, mijają miesiące a nawet lata a pani w kwestii potencjalnego właściciela cały czas powtarza, że rozmowy się toczą. Ile można rozmawiać?? Może wreszcie jakiś konkret i stwierdzenie że albo brak chętnych albo nie chcecie się pozbywać władzy w klubie.

25            -7
~~~€
Willem de Zwijger
Orzeszku. 22 sierpnia o godz. 19.06 będzie kolejne spotkanie z zarządem. Będziesz miał kolejną szansę zadania tych i innych pytań. Ale czy będziesz miał odwagę pojawić się? Czy znowu schowasz głowę w piasek jak ostatnio?

22            -20
Maxi
Czy ktoś coś z tej konferencji dowiedział się konkretnego ??
????? Bo ja nie

29            -3
Maxi
Daniel Gołda...
...ponoć ten pan wypadł fatalnie na spotkaniu z władzami miasta . Może niech on już lepiej nie rozmawia z władzami miasta bo jeszcze zamiast obniżki za najem stadionu to nam dowalą podwyżkę . Ogólnie po raz kolejny jestem zawiedziony kolejną konferencją . Nic nowego nie powiedziono na niej

20            -9
~~~WislakWis lak
Powiem tyle...
Jeśli Pani Prezes rezygnuje z oferty przejęcia klubu za 30 mln zł od osoby z setki najbogatszych to nie wiem jakie konkrety zadowalają jej kieszeń...

15            -10
~~~babcia Anastazja
Szanowny stary wislaku
Mam nadzieje, ze w dniu 22.08.br. o godz 19:06 bedziesz na spotkaniu z zarzadem i tym razem nie stchorzysz, gdyz miales multum watpliosci i zadasz trudne pytania o ktorych pisales wczesniej! Ja tam bede i pewnie kobiet nie bedzie wiele, ale mam odwage byc i pytac! A ty? Masz " tzw. jaja " Obawiam sie, ze jestes najmadzejszy, ale zza komputera.

16            -10
GrzegorzS
Eunucha żadna propozycja seksu nie zadowoli
więc zdziwka nie ma, że tych kilku u góry wyraziło swe stare opinie. Olać te marudzenia. Co do wystąpienia to ciekawe precyzyjnie określa obszary zainteresowania i działań nowego członka Zarządu. Fajnie młody inteligentny gośc związany z klubem i to jest bardzo dobry kierunek na przyszłość. Oby wreszcie był konsekwentnie realizowany a nie zaniechany, gdy pojawi się inwestor z kasą. Wisła nie moze iśc na skróty. Konieczna jest realna inwestycja w infrastrukturę klubu a gównie Akademii, ważnym kierunkiem powinna być też wpłynięcie na infrastrukturę stadnionową wokół stadionu i o tym zamierzam pomenkolić 22 sierpnia.

13            -16
~~~bob
a co jak
Owszem mogę przyjść na konferencję i zadawać niewygodne pytania ok, ale jaką mam pewność że po konferencji nie dostanę po mordzie od faktycznych właścicieli klubu.

17            -10
~~~#*****#
Watpliwosci byly, sa i pewnie beda !
1.Babciu Anastazjo, mialem o to samo zapytac @starego wislaka. Widze ze masz odwage tam byc i pytac w przeciwienstwie do niego. 2. Dobrze, ze Willem de Zwijger nieco ujawnil, ale to zle swiadczy o Urzedzie, gdzie sa przecieki. 3. Jestem bardzo ciekawy co wniesie spotkanie z zarzadem 22.08. 4. Mam nadzieje, ze beda pytania do zarzadu, a nie popisywanie sie i wylewanie swoich madrosci na forum, tylko czy beda tycy odwazni i tutaj sie pochwala o zadanym pytaniu ?

15            -10
~~~#*****#
@GrzegorzS.
Tytul postu swietny, podobnie jak i tresc !

13            -7
~~~stachu
do GrzegorzS
piszesz, że kierunek jest dobry, konieczna jest inwestycja w infrastrukturę i wszystko ok tylko że my w tej chwili jesteśmy na etapie cięcia kosztów i spłacania długów.

12            -2
GrzegorzS
Owszem musimy ciąć koszty i spłacać długi, ale trzeba to
robić z głową i wolne środki jęśli będa a będa inwestować. Czasem warto patrzeć mimo problemów chilowych w przyszłośc i choćby coś poprawić choćby zrobić model rozwoju. To raz pojawił się Cupiał na białym koniu, teraz będzie o niego ciężko, ale jest wiele spraw, ktore można poprawić po to by jak juz spłacimy te długi móc robić ważne rzeczy a nie potykac się o drobiazgi, ktore zawsze można poprawić. Przykład prosty nie wymagający wielkich nakładów oznakowanie rzędów na trybunach. Przecież kurcze czarne malutkie ledwo widoczne oznaczenia numerów rzędów mogły by być przemalowane na widoczne cyfry przy niewielik nakładzie pracy i finansów. Biała przyzwoita farba parę szablonów i kilku malarzy z wałkami. Koszt móglby pokryć jakiś mały sponsor. A jakość wchodzenia nowych widzów z biletami na sektory poprawiona.

10            -7
~~~Reymonta2 2
do WislakWislak
możesz rozwinąć?

9            -1
~~~WislakWis lak
@~~~Reymonta22
Na wstępie chciałbym powiedzieć, ze bardzo chętnie zadam pytania Pani Prezes. Postaram się być w tym dniu w Krakowie - niestety taka praca, ze ciagle wyjazdy... Nie wiem ile było spotkań z kibicami, chyba jak na razie jedno. Nie każdy może przyjść akurat wtedy i zadać pytania, a tym bardziej wysłuchać na nie odpowiedzi. Dlaczego nie można podejść do tematu uczciwie i odpowiadać na pytania, które w tym samym czasie piszą wszyscy kibice i odpowiadać na zasadzie chatu internetowego? Nie dziwią mnie tez obławy niektórych tutaj osób jeżeli chodzi o swoje życie. Wracając do tematu ofert. Pan od budyniów i energetyków - aby nie wymieniać nazwisk, ale chyba wiemy o kogo chodzi - złożyć na przestrzeni ostatnich lat 4 oferty zakupu Wisły. Pierwsza i prawdopodobnie druga była skaladana jeszcze za czasów Pana Bogusława. Pozostałe były już składane później, a z moich informacji ostatnia oferta była składana stosunkowo niedawno i właśnie o niej pisałem powyżej. Warunki były 2 - audyt firmy związanej z nowym inwestorem oraz cześć kwoty zakupu miała pokryć zobowiązania, które posiada w tym momencie Wisła. Nie wspominając o rzeczy standardowej czyli zmianie zarządu. Były inne oferty na zakup Wisły na duzo mniejsze kwoty, które również został odrzucone. Oczywiście, każdy mi może zarzucić ze sieje teraz zamęt. Problem polega na tym, ze nigdy sie nie dowiemy co to znaczy dla Pani Prezes „mało konkretne oferty”, a raczej na konkrety w tej sprawie nie mamy co liczyć. Mam również pytanie do osób, które już były na spotkaniu: czy były zadawane pytania odnośnie pensji dla zarządu i czy ze względu na sytuacje w klubie członkowie zarządu zrezygnowali z owych pensji?

11            -3
~~~Reymonta2 2
WislakWislak
w takim razie to musi być prawda, że TS łatwo klubu nie odda. Podejrzewam, że gdy sprawa nie ujrzy światła dziennego to do żadnej zmiany akcjonariatu nie dojdzie (Inwestor: mam tutaj na myśli kogoś oczywiście transparentnego czyli np. Pana od budyniów i energetyków…)

9            -4
stary wiślak
babcu Anastazjo.
Nie bedzie mnie wtedy w Krakowie,ale jest oczywiste,że pani prezes zna te pytania i wiele innych.Jakiej odwagi potrzeba by zadać pytanie? Coś grozi za to? Poinformuj mnie o tym,skoro twierdzisz,że pękam.Czytałaś tekst Willema de Zwijgera?

5            -11
~~~babcia Anastazja
Oj stary wislaku. To duza strata dla portalu ze nie bedziesz
w Krakowie, ale kiedys wrocisz i na nic nie jest za pozno. Postaram sie byc na spotkaniu, chociaz z racji posady nie mam zbyt wiele czasu. Portal sledze, gdyz zostalam wychowana w wislackim domu. Na meczach Wisly bywam. Oczywisle mam tez swoje zdanie na temat klubu, ale mam honor i nie napisze nic zlego, bo nie warto.

11            -4
~~~Wwwwww
Wam ogólnie chodzi o to, żeby zarząd
kajał się przed wami i was przepraszał... :rotfl: hahaha

8            -7
stary wiślak
Babcia Anastazja!
Jeden dzień niebytności to strata? Miło mi słyszeć o stracie.Zawsze bedę wierny Wiśle,ale nigdy nie poprę klakierstwa i "urzędowego" optymizmu.

3            -10
Willem de Zwijger
@#*****#
Co ujawniłem i jakie przecieki, miłośniku spiskowych teorii? Gdybyś śledził na bieżąco to, co dzieje się w klubie i wokół niego, wiedziałbyś, że spotkanie z władzami miasta było transmitowane w sieci, a stenogram z tego posiedzenia znajduje się na stronie sport.lovekrakow, o tu: link »

3            -10
~~~#*****#
@Willem de Zwijger. Piszes brednie !
Przesadzasz, ze nie wiem co sie w klubie dzieje! Wiem wiecej od ciebie ! Kto spiskuje to spiskuje, ja nie mam takiej potrzeby jak ty ! Powolujesz sie na pasiasty " lovekrakow " i wcale sie nie dziwie po prowokacyjnych postach. Wiesz gdzie jest najwieksze getto z murem na swiecie? Prosze wiec mnie nie zaczepiac, moj post byl w dobrej intencji! Czepiasz sie jak Zydek- ktorego wsystko boli, nawet nie jego narzady ! Nie oczekuje odp.

10            -3
Willem de Zwijger
@~~~#*****#
Jednak odpowiem. Mam ci odświeżyć pamięć? Nie pamiętasz już, co napisałeś w swym poście z 2018-08-16 19:47? "Dobrze, ze Willem de Zwijger nieco ujawnil, ale to zle swiadczy o Urzedzie, gdzie sa przecieki". A teraz, gdy wykazałem ci, że to nie były ŻADNE przecieki, bo konferencja była transmitowana i dostępny jest jej zapis, zamiast uderzyć się w pierś i przyznać, że z przeciekami palnąłeś głupstwo, w infantylny sposób atakujesz i obrażasz mnie oraz stronę internetową, która już nie raz wykazała się pełnym obiektywizmem, jeśli chodzi o Wisłę (vide: sprawa Meresińskiego). Nie oczekuję odpowiedzi, bo poznałem cię już na tym Forum i wiem, że do błędu się nie przyznasz, a argumentów w sporze nie umiesz używać. Co najwyżej zdolny jesteś do obrażania swych adwersarzy.

3            -10
~~~#*****#
Pasiakom dziekuje za minusy.
Zobacze ile was tutaj jest. To kiedy zagracie o mistrza, bo uplynelo 70 ( ! ) lat ! Zawsze bedziecie pod nami. Czy ostatni necz to tez krok w kierunku mistrza? Probierzowi smog krajowski nie sluzy !

10            -3
~~~#*****#
@Wilem de Zwijger. Prosze nie prowokuj !
Ok. Nie byly przecieki a fakty z pasiastego portalu. Czy myle sie ? W sprawie Meresinskiego z mojej strony miales najwieksze wsparcie! Strona lovekrakow jest znana z tego co prezentuje od dawna. Z tego powodu miales problemy na tut. portalu. Myle sie ? Zawsze to samo. Ciebie obrazaja, ale jak ty to robisz to juz nie wazne ? Konfabulujesz od dawna. Wiele pomylek i oszustw, aby manipuliwac. Jesli cos zrobilem nie tak prosze o fakty, linki a nie manilpulacje pod siebie! Czekam!

9            -4
~~~#*****#
cd. Willem de Zwijger.
Jesli nie udowodnisz swoich tzw. faktow, to napisze, ze jestes oszustem, aby ponizyc kazdego Polaka i kibica Wisly. Ile za to bierzesz i od kogo ? Nigdy nic zlego nie napisalem o tobie! Czy ty czlowieku dobrze sie czujesz, manipulacja jest silniejsza ? To ty wlasnie obrazasz i udajesz niewiniatko cierpiace. Co ja ci zrobilem hejterze ? Zastanow sie!

10            -3
Willem de Zwijger
@#*****#
Zdumiewasz mnie coraz bardziej. Nazywasz mnie "żydkiem", "manipulatorem", "konfabulatorem" i "hejterem", nie podając przy tym żadnych przykładów. Czy to nie jest OBRAZA? A potem odwracasz kota ogonem, pisząc, że to ja cię obrażam. Ja cię Obraziłem? A kiedy? Konfabuluję? Jakieś przykłady, proszę! Jakie problemy miałem z powodu "pasiastego portalu"? Konkrety, proszę! Dlaczego dalej brniesz w nieprawdę, nazywając lovekrakow "pasiastym portalem"? Nie bądź gołosłowny i podaj przykłady ich "pasiastości"? To, że zwróciłem ci uwagę, iż piszesz NIEPRAWDĘ, bo mój wpis nie jest efektem jakichś sugerowanych przez ciebie przecieków, a ma swe źródła w transmitowaniu obrad (transmisja obrad Komisji Budżetowej na portalu Magiczny Kraków 10 lipca; transmisja nie była niczym wyjątkowym, gdyż na tym portalu obrady komisji RM są regularnie transmitowane) i w stenogramie publikowanym na sport.lovekrakow, nie jest, zrozum to wreszcie, objawem hejterstwa, a wytknięciem ci, że piszesz bzdury. Co więcej, podałem dowód w postaci linku do strony, gdzie ten stenogram został zamieszczony. Tym samem UDOWODNIŁEM ci czarno na białym, że to, co napisałem to PRAWDA, a ty w ostatnim wpisie domagasz się jeszcze jakichś dowodów. Jakich, skoro ci już ten dowód podałem jak na tacy? Z tego, co wypisujesz wnoszę, że albo nie jesteś w stanie zrozumieć przedstawionych faktów, albo je celowo odrzucasz. Jeszcze raz więc napiszę łopatologicznie w punktach, może to do ciebie dotrze: 1. sugerowałeś w swym wcześniejszym wpisie, że mój post to efekt przecieków; 2. podałem ci dowód, że to nie jest efekt przecieku; 3. po przedstawieniu dowodu nadal twierdzisz, że manipuluję i konfabuluję; wniosek: twoje zachowanie jest absurdalne. Zrozumiałeś? Jeśli zaś twierdzisz, że to portal lovekrakow zmanipulował zapis spotkania, to TWOIM obowiązkiem jest to wykazać. Zauważ, że utrzymywanie przez ciebie, BEZ przedstawienia jakichkolwiek dowodów!, iż wspomiany portal celowo zmanipulował fakty, bo jest „pasiasty” – kolejna nieuarguemntowana teza! – świadczy o umiłowaniu przez ciebie spiskowych teorii. A na to zwórciłem ci już uwagę w pierwszym wpisie, gdy bez żadnych dowdów insynuowałeś przecieki. Czekam więc na przykłady moich kłamstw, obraźliwych wpisów względem ciebie, dowodów „pasiastości” lovekrakow i – rzecz najważniejsza – dowodów manipulacji stenogramem posiedzenia Komisji Budżetowej. PS FAKTY są faktami, nawet jeśli podaje je ktoś, kogo nie darzymy sympatią. Nawet jeśli, FAKTY podaje "pasiasty portal". I nie używaj więcej w dyskusji argumentum ad personam, bo to nie jest żaden argument (vide: "pasiasty portal", "żydek" itp.), a korzystanie z niego świadczy jedynie o twojej słabości.

4            -9