Poniedziałek, 27 sierpnia 2018 r.

Julián Cuesta i Fran Vélez zadebiutowali w Árisie Saloniki

Dwóch byłych zawodników Wisły Kraków, bramkarz Julián Cuesta oraz obrońca Fran Vélez - zadebiutowali dziś w barwach swojego nowego klubu, którym jest grecki Áris Saloniki. I debiut ten wypadł bardzo udanie, bo ich drużyna wygrała w spotkaniu 1. kolejki greckiej ligi aż 3-0 z zespołem PAS Lamía 1964.

PAS Lamía 1964 - Áris Saloniki 0-3 (0-0)

0-1 Nicolas Diguiny (53.)
0-2 Mateo García (70.)
0-3 Bruno Gama (78.)

Cuesta i Vélez zagrali w tym meczu pełne 90 minut.

Przypomnijmy, że obydwaj piłkarze reprezentowali barwy Wisły Kraków w sezonie 2017/2018. Cuesta wystąpił dla "Białej Gwiazdy" w 20 meczach, a Vélez w 17, strzelając jedną bramkę.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


9    Komentarze:

~~~Jony
Obstawiam że jeszcze parę meczy
i któryś z nich dozna kontuzji bo jak pamiętamy obaj byli dość szklani...

32            -7
~~~daf
No i gitara siema
No i, jak to kiedyś powiedział Złotousty Tomasz Hajto: "Niech im ziemia lekką będzie", co w jego języku znaczy tyle samo, co: "Powodzenia"... Było, minęło. Szkoda nerwów i zdrowia, żeby pielęgnować w sobie do nich złość. Niech sobie układają życie, byle już z dala od Wisły. Po tym jak grają teraz chłopaki, nie żal mi żadnego zawodnika, który odchodził. No, trochę Pola Lloncha.

95            -2
~~~simsoonek
Junco
Junco-pan od pomników, naobiecywal złote góry, że Wisła to tylko przystanek, odskocznia do lepszej ligi. Tyle to było warte. Jak dobrze, że to już za nami.

18            -34
~~~The real thomas
...
Fran velez - posłużył się chora córką żeby zmienić klub... żałosny człek

79            -8
~~~goal
To dwa skrajne przypadki.
Cuesta chciał zostać w Wiśle, a jego umiejętności były bardzo zadowalające. Velez z kolei, to bardzo negatywna postać, z kontrowersyjnymi umiejętnościami.

48            -7
~~~Ravcio22
Do daf
Mi nie żal nikogo nawet pola

36            -5
~~~Xavii13
VELEZ
jak mówiłem że tylko patrzeć gdzie zagra to waliliście minusy a tu patrzcie poszedł za darmo do innego klubu a was naiwniacy zrobił jak zawsze.

23            -15
~~~STARYWIŚL AK
PO CO TE WYPOMINKI ?
ludzie! klub ma płacić. kopacz ma grać. reguła prosta jak but. jak któraś strona zawodzi układ się sypie. pojawia się kłamstwo i manipulacja. byli pograli odeszli. krzyż na drogę. zajmujemy się sobą. ci panowie mnie kompletnie nie interesują.

49            -8
kitsun
@~~~The realthomas
Przecież ta cała szopka z nagraniem to było ustawione z Zarządem, by wyszedł z twarzą. P. Sarapata miała "wyciągać konsekwencje prawne", a temat tradycyjnie umarł :rotfl: .

20            -9