Piątek, 31 sierpnia 2018 r.

Powstało Stowarzyszenie Socios Wisła Kraków!

Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem o powstaniu nowego stowarzyszenia - "Socios Wisła Kraków".

Drogie Wiślaczki, drodzy Wiślacy!

13 sierpnia br. odbyło się zebranie założycielskie stowarzyszenia "Socios Wisła Kraków".

W trakcie spotkania przyjęto Statut, wybrano Zarząd Stowarzyszenia i Komisję Rewizyjną. Stowarzyszenie powstało z inicjatywy Kibiców, którzy uzyskali akceptację Klubu Wisła Kraków S.A. dla tego projektu.

Stowarzyszenie Stawia sobie za cele:

1. Wspieranie finansowe i rzeczowe działalności i rozwoju Wisły Kraków S.A., a także wspieranie Akademii Piłkarskich współpracujących z Wisłą Kraków S.A.;
2. Popularyzowanie i rozwój sportu wśród dzieci i młodzieży w szczególności poprzez wspieranie Akademii Piłkarskich współpracujących z Wisłą Kraków S.A.;
3. Likwidacja barier w dostępie do imprez sportowych osób w trudnej sytuacji, których organizatorem jest Wisła Kraków S.A.;
4. Popularyzowanie działalności Wisły Kraków S.A. w szczególności imprez sportowych organizowanych przez Wisłę Kraków S.A.;
5. Pomoc w pozyskiwaniu sponsorów i reklamodawców dla Wisły Kraków S.A.

Zarząd Stowarzyszenia tworzą poniższe osoby:

1. Witold Ekielski - Prezes
2. Sebastian Kroczka - Wiceprezes
3. Piotr Leśkiewicz - Wiceprezes
4. Robert Sermak - Wiceprezes

W skład Komisji Rewizyjnej wchodzą:
1. Krzysztof Pawlak - Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
2. Łukasz Malinowski - Członek Komisji Rewizyjnej

17 sierpnia br. Zarząd Stowarzyszenia złożył komplet dokumentów potrzebnych do rejestracji stowarzyszenia w sądzie, która jest warunkiem rozpoczęcia działalności.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


19    Komentarze:

~~~WisłaNaZa wsze
super!
wspaniała inicjatywa!

54            -7
~~~Kibic Wisełki
Bardzo proszę o informację kim są osoby wchodzące w skład
zarzadu, podsumowują ich dokonania. Proszę rownież o informacje, czy. członkowie są/ byli powiązani z SKWK. Dzięjuję.

109            -18
~~~Wiślak93
Tylko Wisła
Rewelacyjny pomysł!! Ode mnie 100 zł co miesiąc.

36            -10
heherbata38
Nazwa
To już trzeba na siłę kopiować nazwę "socios"? Język polski jest zbyt ubogi? Nie kopiujcie wszystkiego na siłę, twórzcie własną historię i własną markę. To zajęcie będzie wymagało kreatywności, a poległa ona już na samym początku. Tak czy siak - powodzenia ;)

66            -19
~~~abg
@~~~Kibic Wisełki
Osoby wchodzące w skład zarządu to kibice Wisły którzy postanowili zrobić coś dla swojego ukochanego klubu, a nie tylko pisać głupie komentarze w internecie.

36            -30
~~~Rudy Prezes
Jakie pensje będzie pobierał zarząd?
Mamy prawo wiedzieć.

38            -31
~~~Stefan
Socios ale w jakiej wersji?
Czy oprócz zadania wsparcia klubu stowarzyszenie będzie miało wpływ na to co dzieje się w klubie? Czy będzie mogło wpływać na skład ekipy rządzącej klubem? Pytam, bo socios w wersji hiszpańskiej stanowią członków stowarzyszenia jakim jest klub i mają czynny wpływ na sytuację w klubie i mają wobec niego określone obowiązki.

39            -5
Tss
Kibic Wisełki
Idea powstania stowarzyszenia zrodziła się na forum innego wiślackiego serwisu. Członkowie zarządu od kilkunastu lat udzielają się na tamtejszym forum. Prezesem została prawdopodobnie ta osoba link » która pisze o sobie ,,Na co dzień pomagam zawodowo innym prowadzić stowarzyszenia. Dziś chciałbym wspólnie z innymi myslacymi podobnie dzięki tej formule pomóc Wiśle``

22            -4
Tss
Rudy Prezes
Już się zaczyna. I tak człowieku nie bedziesz należał więc nie szukaj dziury w całym. Wszystko będzie przedstawione i z wszystkiego bedą się rozliczać. Więc zainteresowani członkstwem, a nawet tacy jak ty będą wiedzic na co idzie ich kasa.

41            -7
Tss
Stefan
Na razie nie ma możliwości żeby wpływało na zarząd Wisły, ale z czasem jak się rozwinie (2-3) lat jest to bardzo prawdopodobne. Tak wstępnie, ale wszystko może się zmieniać towarzyszenie stawia sobie za cele: 1. Wspieranie finansowe i rzeczowe działalności i rozwoju Wisły Kraków S.A. a także wspieranie Akademii Piłkarskich współpracujących z Wisłą Kraków S.A.; 2. Popularyzowanie i rozwój sportu wśród dzieci i młodzieży w szczególności poprzez wspieranie Akademii Piłkarskich współpracujących z Wisłą Kraków S.A.; 3. Likwidacja barier w dostępie do imprez sportowych osób w trudnej sytuacji, których organizatorem jest Wisła Kraków S.A.; 4. Popularyzowanie działalności Wisły Kraków S.A. w szczególności imprez sportowych organizowanych przez Wisłę Kraków S.A.; 5. Pomoc w pozyskiwaniu sponsorów i reklamodawców dla Wisły Kraków S.A.

17            -8
~~~Wisła Sarajevo
Szkoda, ze nie ma nas 80.000
Zobaczymy, co z tej inicjatywy wyniknie.

16            -3
serek.c2
do Rudy Prezes
Masz prawo wiedzieć - zarząd nie będzie pobierał pensji, było to dla nas od początku oczywiste. Pozdrawiam! :)

19            -2
kazo73
Do Stowarzyszenia
Niech stowarzyszenie zorganizuje spotkanie dla kibiców,bo program działalności przedstawić za pośrednictwem portalu każdy może?.Chętnie chciałbym tych ludzi poznać i zadać kilka pytań za nim przekaże swoje środki na organizacje.

13            -3
~~~TSWEmigra nt
Socios
Jak będzie można wstąpić do Socios ? Coś już wiadomo ?

14            -5
~~~Seta
Soocios
Żeby się tylko hooliganka nie zapisała jak przeczytają w statucie ze barierki chcecie likwidować 😜

13            -5
~~~Ja
Inicjatywa jak najbardziej ok
Ale ta nazwa... czy nie można już dobrać odpowiednich słów w języku polskim ?

14            -3
~~~Bobik
Ile to będzie kosztować ?
Mam nadzieję, że wszyscy Ci oddani kibice to WOLONTARIUSZE oddający swoje serce WISLE za darmo !! Może ktoś to potwierdzić ?

8            -7
gamber
Dobra...
inicjatywa, ale chcielibyśmy wiedzieć więcej o założycielach, padło tu trochę pytań, fajnie jak byśmy poznali na nie odpowiedzi.

4            -4
serek.c2
do Gamber i innych zainteresowanych
Pytajcie proszę w odpowiednim temacie na forum TWSD, lub na oficjalnych profilach tt/fb"Socios Wisła Kraków". Na wszystkie pytanie chętnie odpowiemy. Pozdrawiamy!

6            -1