Sobota, 15 września 2018 r.

Maciej Stolarczyk: - Zagrali dzisiaj koncertowo

- Gratuluję moim zawodnikom świetnego meczu, bo przy tak licznej publiczności i tak gorącemu dopingowi ze strony kibiców, za co im oczywisćie serdecznie dziękujemy, stworzyli według mnie wspaniałe widowisko. Obydwa zespoły był zainteresowane zwycięstwem, ale nam udało się strzelić tę przysłowiową bramkę więcej. Udało się to w cudzysłowiu, bo to jest praca tych zawodników i determinacja do tego żeby codziennie chcieli stać się lepszymi piłkarzami. Jest to bardzo budujące - mówił po wygranej z Lechią Gdańsk, trener Wisły Kraków, Maciej Stolarczyk.

- Dziękuję zespołowi za determinację, za to spotkanie, bo w mojej ocenie zagrali dzisiaj koncertowo - dodał.

Trener Wisły został zapytany o to, którego ze swoich zawodników wyróżniłby w pierwszej kolejności meczu z Lechią...

- Mirek Szymkowiak - zaśmiał się Stolarczyk. - Nie będę oceniał w ten sposób zawodników, to kolektyw dziś zwyciężył i serdecznie gratuluję zespołowi takiego meczu, bo według mnie cały zespół zasłużył na ogromne brawa i oklaski - przyznał.

Opiekun wiślaków został też zapytany o przerwę reprezentacyjną oraz o to, jak pomogła ona drużynie.

- Rzeczywiście mecz we Wrocławiu nie był w naszym wykonaniu dobry, staraliśmy się przeanalizować te siedem spotkań, które były dotychczas i wyłowić najistotniejsze rzeczy dla nas do pracy i nad tym pracowaliśmy. Taki okres miał każdy zespół, także ciesze się, że po tej przerwie nasi kibice mogli zobaczyć takie widowisko i że w takiej liczbie przybyli na stadion. Na pewno jest to nasz dwunasty zawodnik i z tego bardzo mocno się cieszymy, że tak gorąco nas dopingują - mówił.

Na zakończenie Stolarczyk został zapytany o uraz Rafała Pietrzaka, z którym skończył on dzisiejszy mecz.

- Zobaczymy w przeciągu najbliższych dwóch dni, bo z reguły organizm kiedy zespół zwycięża regeneruje się i ból przechodzi w sposób niezauważalny. Z diagnozą poczekałbym do poniedziałku jak się ona rozwinie, ale mam nadzieję, że nie będzie to nic poważnego. Doktor mówił, że za chwilę go obejrzy, więc czekam na diagnozę - zakończył Stolarczyk.


 Redakcja

Tagi:
Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


12    Komentarze:

~~~FanNatic9 0ABG !!
WISLA NA SZCZYCIE DLA TAKICH
Chwil warto żyć i być z Wisełka na ZAWSZE !! MEGA RADOŚĆ. SUPER TRENER I OFENSYWNA DRUZYNA .. Jest wiara w drużynie to widać bo dwa razy ginęli wynik i WYGRALI 5-2. FREKWENCJA OK

65            -6
~~~Wislaczek
Stolar!!
Jestes prze Ch**!!

76            -2
~~~Miron
Mecz sezonu w lidze?
Świetny mecz Wisły.Ale to też zasługa Lechii,że postawiła wysoko poprzeczkę. Dobra robota trenerze.

77            -4
woytek1974
Chce się żyć!
Dzięki Stolar. Dzięki Chłopcy Stolara. Dzięki Gniazdowy za atmosferę, prowadzenie dopingu i nie obrażanie Lechii. Dzięki dla 23 tys. kibiców, którzy przyszli na R22, szczególnie dla tych 4600, którzy mieli dziś swój pierwszy raz!

103            0
~~~Wisła Sarajevo
7 bramek!
Spektakl! Dwukrotnie w plecy (0-1, 1-2) i jazda do konca. Bez spoczynku nawet przy 4-2. LIDER mowi sam za siebie. Budzety nie graja.

75            -1
~~~Peperoni
Trenerze, chcenmy taka Wiselke ogladac.
Zwycieska, skuteczna i ladnie grajaca. Obok wysokiego miejsca w tabeli, beda pelne trybuny, a moze tez pojawi sie wreszcie ciekawy i bogaty soonsor.Wyniki przyciagaja bogatych! Bardzo zycze tego mojemu klubowi. Zycze dalszych sukcesow !

70            -4
E_M
Panie Macieju
Panowie piłkarze, chapeau bas!

51            -2
~~~Kepass
Trener
Każda wypowiedź trenera okraszona dawką humoru. Takich ludzi potrzeba! Stonowany, pewny siebie, ale i pozytywny. Oby tak dalej!

58            -1
matmax
Wisła pany
Proszę o ujawnienie się choć jednej osoby, która, gdy zatrudnialiśmy Stolara, przewidywała taki obrót spraw i Wisłę tak wysoko w tabeli oraz piękną grę naszej drużyny. Wisła jest wielka

40            -1
~~~Januszzwa sem
Koncertowa gra
Dzięki koncertowej pracy Trenera i Sztabu. Szanowni Panownie - chylę czoła, że w tej ekstraklasowej mizerii potraficie robić takie rzeczy. Oby tak dalej !

37            -1
~~~Jazda
Jazda
Nie zapominajmy o Głowackim, który wiedział co i jak w szatni i swoimi działaniami podniósł poziom determinacji zespołu.

7            -4
~~~~the real thomas
JJJBG
Panie Macieju! Choć z ostateczną oceną Pańskiej pracy wstrzymam się do końca rundy jesiennej to i tak zasługuje Pan na duże brawa za swoją dotychczasową pracę ! Super !

5            -1