Niedziela, 16 września 2018 r.

Rafał Pietrzak: - Pewność siebie jest w całym zespole

- Cieszymy się ze zwycięstwa, ale cały czas spokojnie do tego podchodzimy, bo za tydzień jest kolejny mecz. Krok po kroku skupiamy się na każdym kolejnym spotkaniu - mówił zaliczający nie pierwszy już w tym sezonie dobry występ obrońca Wisły Kraków, Rafał Pietrzak.

- Pokazaliśmy, że mamy wiarę w to, że potrafimy odmienić losy spotkania. Na Lechu Poznań byliśmy w podobnej sytuacji i też wygraliśmy. Na spokojnie podchodzimy do wszystkiego - zapewnia zawodnik.

- Wydaje mi się, że po bramce na 3-2 kontrolowaliśmy przebieg spotkania, bo Lechia musiała nas atakować. Po kontrach zdobyliśmy bramki - uważa obrońca Wisły.

- Ja robię wszystko, żeby Wisła Kraków miała ze mnie pożytek. Cieszę się, że drużyna dzisiaj wygrała i zgarniamy trzy punkty. Od początku sezonu czuję się pewnie, bo zaufano mi i robię wszystkie żeby to wykorzystać. Ciężko pracujemy na treningach, jako drużyna dobrze funkcjonujemy. Ta pewność siebie jest w całym zespole i nic tylko iść w tym kierunku - zakończył reprezentant Polski.


 KK

Tagi:
Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


1    Komentarze:

~~~AVE WISŁA
TYLKO WISŁA
Wisła to dobry przykład na to ze wszystko jest głowie.

38            -3