Niedziela, 16 września 2018 r.

Dawid Kort: - Nadal jesteśmy skuteczni

- To był otwarty mecz i wynik też pokazuje, że obydwa zespoły grały wysoko. Cieszę się, że nadal jesteśmy skuteczni, bo na początku sezonu trochę nam tego brakowało, a teraz strzelamy to, co mamy. Cieszę się również, że to dobrze wygląda. Z meczu na mecz punktujemy i mam nadzieję, że będzie to trwało długo, bo zwyciężanie to jest dobre przyzwyczajenie - mówił po meczu z Lechią Gdańsk, pomocnik Wisły Kraków, Dawid Kort.

- Fajnie, że udało się zdobyć bramkę na 3-2, a później na 4-2 i na 5-2. Taka jest piłka, że bramki padają też po rykoszetach - dodał Kort, pytany o swojego gola, który wyprowadził nas na prowadzenie, a padł właśnie po odbiciu od rywala.

Za tydzień "Białą Gwiazdę" czeka wyjazd do Szczecina, gdzie zmierzymy się z byłym klubem Korta - Pogonią.

- Mecz w Szczecinie? Będzie szczególny, a czy będzie dodatkowy dreszczyk to zobaczymy, jest jeszcze tydzień do meczu - przyznał na zakończenie Kort.


 AG, Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


5    Komentarze:

~~~FanNatic9 0ABG !!
Nowe kontrakty dla Korta Pietrzaka Cobraaaa
.

63            -1
nales
Jestem za !!
Przy takiej grze o frekwencję można być spokojnym , a co za tym idzie lepsze finanse więc może cosik się na podwyżki kontraktow wysupła. Cieszy wysoka forma Kobry , ale martwi przyjście Pawła - w kontekście nieumiejętności gry z Czechem w parze przez co Zdenek siedział przeważnie na ławie .

44            -4
matmax
To Wisła wyszła z pomysłem ponownego zakontraktowania Pawła
Głupo byłoby teraz tak Pawła potraktować, dziękując mu za chęci. Lepiej byłoby, gdyby to sam Paweł uznał, że Wiśle już nie jest w stanie pomóc. Broziowi potrzebna jest inna rola w Wiśle.

36            -5
~~~Maro30
Maro30
Brożek jest w stanie zapewnić nam 10bramek

10            -18
~~~LoniaNH
do Maro 30
hahaha, dawno tak się nie uśmiałem.Dwa sezony temu 33 letni Paweł zapewnił nam 6 goli, w poprzednim 34 letni PB zapewnił nam 1 gola a Ty twierdzisz,że teraz 35 letni Brożek bez rytmu meczowego zapewni nam 10 goli,widze ,że nie wytrzezwiałeś po opijaniu naszego powrotu na szczyt.

20            -10