Niedziela, 16 września 2018 r.

Rafał Boguski: - Wciąż dużo pracy przed nami

- Nie ma co ukrywać odnieśliśmy wysokie zwycięstwo, choć w pierwszej połowie mieliśmy dużo problemów, zwłaszcza ze stałymi fragmentami gry. Do tego trochę kontrowersji. Nie układało nam się w pierwszej połowie. Co prawda to my prowadziliśmy grę, stwarzaliśmy sytuacje, ale ciężko było grać z Lechią, która nie grała wtedy otwartego futbolu. W drugiej połowie wyglądało to lepiej, ale wciąż mamy wiele mankamentów i trzeba je poprawiać. Na pewno cieszą natomiast trzy zdobyte punkty - mówił nam po meczu z Lechią, Rafał Boguski.

Kapitana Wisły zapytaliśmy o to, jak zareagowałby, gdyby ktoś powiedziałby mu przed sezonem, że po ośmiu kolejkach to "Biała Gwiazda" będzie liderem rozgrywek piłkarskiej Ekstraklasy.

- Na pewno studziłbym emocje. Wiedzieliśmy, że drużyna jest przebudowywana. Wielu zawodników odeszło, zmienił się sztab szkoleniowy, sporo było zawirowań. My oczywiście od początku okresu przygotowawczego robiliśmy swoje. Ciężko pracowaliśmy, trenerzy, cały sztab, pomagali nam jak najlepiej przygotować się do sezonu i teraz z tygodnia na tydzień, z treningu na trening, chcemy być coraz lepsi. Pracujemy na 100% i fajnie, że przynosi to efekty, ale wciąż dużo pracy przed nami - mówił z pokorą wiślak.

- To moja pierwsza bramka w sezonie, jest gol, jest zwycięstwo i jutro trochę można się pocieszyć, ale od poniedziałku trzeba zejść na ziemię i skupić się na meczu z Pogonią - zakończył kapitan zespołu "Białej Gwiazdy".


 AG, Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


10    Komentarze:

~~~FCZ
Boguś
I gdzie teraz są Ci którzy jechali po Bogusiu?

68            -43
PablodeW
Profesjonalista
Boguś pamiętaj, co by o Tobie nie pisali Twoja fota z autografem jest u mnie w pokoju na ścianie bo jesteś wielkim wzorem dla innych. Dziękuję !!

76            -7
nales
Jestem
Jak gra fatalnie to mam prawo o tym napisać , jak zagrał świetny mecz wczoraj to mam powód by go pochwalić i wystawić wysoką ocenę . Czy to takie dziwne ? To nie jakieś uprzedzenie z mojej strony lecz czysty obiektywizm i tylko w odniesieniu do boiska , bo poza nim to bardzo fajny facio . Pozdro

77            -14
~~~Kibic1975
Dziki
Bardzo dobry mecz w Twoim wykonaniu jak i całej drużyny,gratuluję i oby takich meczów w tym sezonie było znacznie więcej życzę Tobie i całej Wisełce. BRAWO !!

82            -3
~~~fan1978
tak!, nales.....
.....masz rację,jak dobrze będzie grał,tak jak wczoraj, to nikt na niego złego slowa nie napisze, .....i tyle w temacie!

26            -5
~~~tw Bolek
Fcz
Zrozum przedszkolaku że to wolny portal i każdy ma prawo do swojej oceny! Kiedy ktoś gra piach to jest krytykowany a kiedy dobrze to chwalony. No oczywiście przez trzeźwo myślących nie przedszkolaków którzy jeśli sobie upatrzą kogoś to patrzą w niego jak w obrazek bez wzlędu na okoliczności. Krytyka nikomu nie powinna zaszkodzić więc może weźmie sobie ją do serca co będzie z pożytkiem dla drużyny.

23            -11
~~~tw Bolek
NALES
No niestety dla niektórych normalne sprawy są bardzo dziwne.

16            -5
~~~Piękny
Szacun
Rafał Boguski, legenda Wisły, wzór do naśladowania. Dziękuje za każdy mecz z Białą Gwiazdą na piersi.

36            -6
76piwowar76
jestem i ja
Bardzo dobry mecz Bogusia :) liczymy na następne dobre mecze. Do boju Wisełka!

14            -1
matmax
Boguś ma niewdzięczny styl
Niewdzięczny dla kibiców, którzy nie widzą jego gry. Dobrze, że odkąd gra w Wiśle to wszyscy trenerzy na niego stawiali. Choć oni widzieli jego potencjał. Rafał szacun dla ciebie, dla prawdziwego Wiślaka.

11            -4