Sobota, 29 września 2018 r.

Trener sekcji TSW odniósł się do materiału stacji TVN

Tomasz Sarara to kickboxer oraz bokser wagi ciężkiej, wielokrotny mistrz Polski w kickboxingu. W wiślackiej sekcji Trenuj Sporty Walki jest głównym trenerem i koordynatorem sportowym. W filmie, opublikowanym na facebookowym profilu sekcji, odniósł się do niedawnego materiału stacji TVN, w którym szeroko komentowano treningi. Zapraszamy do jego obejrzenia.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


10    Komentarze:

~~~Wwwwww
1. zadada
Nie rób dealów z tvn-em. Tak na przyszłość. Pozatym pozdro panie Tomku i trzymaj się!

36            -17
kuszczak
Abstrahując od błędów zarządu czy też
od tej części prawdy która była zawarta w reportażu, to pan Szymon sprawia wrażenie niezrównoważonego psychicznie. Pisze bajki w stylu "podobno", "ktoś kogoś", "gdyby nie korek to" itp, manipuluje faktami, napalony na polubienia na Twiterze, blokuje konstruktywnie go punktujących, w wywiadach sprawia wrażenie jakby zbawiał świat. Gość się w końcu skończy, dla Wisełki nastaną nowe lepsze czasy.

41            -15
~~~Pit
Przypadek
Nie chcę szkodzić. Pan Tomasz mówi mówi zapewne prawdę. Chyba jednak nie całą. Nie jest przypadkiem, że w logo Sekcji widnieje znany wszystkim symbol bojówki. Jeśli zaś przedstawiona w reportażu grupa osób trenująca ustawkę nie należała do sekcji, to zapewne w dokumentach Klubu znajdzie się osobny rachunek za wynajęcie przez nich sali. Szkoda, że do szczytnych inicjatyw, tak łatwo przysysają się te mocno niepożądane, niszcząc tym samym czyjaś opinię. Sugeruję jednak popracować trochę nad nowy logo. Pozdrawiam.

29            -11
~~~Wwwwww
@~~~Pit
Logo WSH jest inne niż logi TSW. A po drugie za dużo doszukujemy się istoty rzeczy w symbolikach niż w rzeczach naprawdę istotnych.

15            -11
~~~Herti
@~~~Wwwwww
Logi to sa w komputerze. A logo jako znak jest nieodmienne. Polskosc wszyscy podkreslaja na kazdym kroku to wypadaloby sie jeszcze jezykiem polskim odpowiednio poslugiwac.

8            -5
kajus19
Tylko Wisła !
Słuchajcie !!!! Takimi "przemówieniami" nie przywrócimy Wiśle należnego jej szacunku, sekcja ,która sama jest lokatorem uważa że za parę groszy może wynająć salę wszystkim jest nieporozumieniem , to są argumenty z arsenału pani prezes , która tlumaczyla że pan "Misiek" ma ważną umowę nie do zerwania pomimo kryminalnych zarzutów i listu gończego,to mówi prawnik . Zarząd nic nie robi w kierunku uwiarygodnienia Wisły , Jadczak i TVN zrobiło źle emitując reportaż w trakcie sezonu i to kiedy Wisła świetnie grała sprawia to wrażenie reportażu na zamówienie ale faktem jest , że zarząd sprawia wrażenie że jest na usługach kiboli ( i to jest delikatne określenie cichych decydentów działalności Wisły) . Co do apelu pana trenera to bardziej jednak wierzę TVN-owi niż jemu.

18            -9
~~~co_sie_z_ ludzmi_dziej e
@kajus19
ja proponuję wyjdź z przed komputera i posmakuj trochę prawdziwego życia ;)

7            -7
~~~S
Gadanie
Może ta przemowa trafia do określonej grupy więc niech ta grupa jej "słucha" jak nakazuje "pan" trener. Dla mnie szkoda czasu na te mataczenia ....co zaś dotyczy dziesięcioletniego chłopca o którym wspomina "pan" trener .... to zdaje się że ten chłopiec musi mieć ojca bardzo oddanego w jego wychowanie.

2            -7
~~~Stevie
Dobrze że trener zabrał głos
Bo pani prezes i reszta szlachty z zarządu zajęta bardzo

5            -4
~~~Wwwwww
@~~~Herti
Zwykła literówka głupcze. TSW ma jedno logo to jak moglem pisac o liczbie mnogiej? Pomyśl. Pouczasz kogoś, a sam piszesz."Polskosc" albo "jezykiem". Kompromitacja

5            -1