Poniedziałek, 22 października 2018 r.

Liczby meczu: Legia - Wisła

Są mecze, które pamięta się latami, w końcu nieczęsto zdarza się, aby w taki sposób odwrócić losy spotkania, jak zrobiła to Wisła we wczorajszej potyczce z Legią. Zaledwie pięć minut i piętnaście sekund - tyle czasu potrzebowali wiślacy, aby na stadionie aktualnych mistrzów Polski zdobyć aż trzy bramki. Osiągnięcie bez precedensu. Zapraszamy Was do zapoznania się z pozostałymi, najważniejszymi liczbami, wczorajszego spotkania.

3 - tyle udanych zwodów wykonał Jesús Imaz.

4 - Jesús Imaz oddał w meczu z Legią cztery strzały. Przyniosły one Wiśle dwie bramki.

4 - najczęściej faulującym piłkarzem Wisły był Marcin Wasilewski.

4 - najczęściej faulowanym piłkarzami Wisły byli Jesús Imaz i Zoran Arsenić.

4 - aż czterech wiślaków zobaczyło w tym meczu swoje trzecie żółte kartki, co oznacza, że Jakub Bartkowski, Rafał Pietrzak, Maciej Sadlok i Marcin Wasilewski - będą musieli w komplecie uważać na kolejne napomnienia.

5 - aż pięć strzałów na bramkę Legii oddali w pierwszym kwadransie drugiej połowy wiślacy. Dało to nam dwie bramki, a że w kolejnym strzelaliśmy czterokrotnie, więc przyniosło kolejną.

5:15 - dokładnie pięć minut i piętnaście sekund - tyle czasu potrzebowali piłkarze Wisły Kraków, aby zdobyć w meczu z Legią trzy gole!

8 - najwięcej udanych odbiorów miał Zoran Arsenić.

11,90 - tyle kilometrów przebiegł w tym meczu Jesús Imaz.

14 - najwięcej sprintów w zespole Wisły wykonał Jesús Imaz

14 - to liczba nabyć piłki przez Macieja Sadloka.

24 - tyle razy piłkę stracił Zdeněk Ondrášek.

32,96 - z taką prędkością najszybszy sprint w zespole Wisły wykonał Martin Košťál.

35 - tyle pojedynków z zawodnikami Legii stoczył Zoraz Arsenić. Wygrał 20 z nich.

65 - tylko w dwóch ostatnich kwadransach meczu Wisła oddała Legii inicjatywę i ta miała większe posiadanie piłki. W pierwszym kwadransie drugiej połowy wiślacy mieli ją przy nodze przez wskazane 65 procent.

65 - to liczba celnych podań Vullneta Bashy (65/74).

94 - tyle sprintów, powyżej 25,2 km/h, wykonali wiślacy.

316 - najlepszym zawodnikiem Wisły, wg klasyfikacji InStat Index, był Martin Košťál.

1080 - w gronie zawodników Wisły, mających "w nogach" komplet ligowych minut, jest wciąż dwóch piłkarzy. Są to: Maciej Sadlok i Marcin Wasilewski.