Środa, 24 października 2018 r.

Gramy do jednej miski!

W przeszłości kibice Wisły Kraków wielokrotnie udowadniali, że mają ogromne serce. Teraz przyszedł czas na pomoc kochanym włochatym, czworonożnym przyjaciołom - zwierzakom! Razem zagrajmy do jednej... miski!

Pomysł pomagania zwierzakom powstał z inicjatywy Starych Bywalców, którzy już w zeszłym roku pokazali, że Wiślacy chcą wspierać także czworonogi. Teraz wspólnie - wraz ze Starymi Bywalcami, SKWK, Towarzystwem Sportowym - ruszamy z nową akcją. Gramy do jednej miski to przede wszystkim wsparcie dla krakowskiego schroniska. Już podczas meczu z Zagłębiem Sosnowiec zostaną postawione dwa namioty (pod stadionem i przed restauracją "U Wiślaków"), w których odbędzie się zbiórka karmy i innych przedmiotów, które mogą się przydać wszystkim bezpańskim psom i kotom - zwłaszcza w zimowej aurze.

Sportowcy na pokładzie!

Ale to nie wszystko! Cały czas będziemy promować adopcję. Co ważne, do przedsięwzięcia ochoczo przystąpili też podopieczni Macieja Stolarczyka. Rafał Boguski i Rafał Pietrzak osobiście odwiedzili schronisko przy ulicy Rybnej. Podobne plany mają również wiślackie koszykarki.

Natomiast podczas meczu z Jagiellonią przeprowadzony zostanie wielki finał. Piłkarze wyjdą na rozgrzewkę w specjalnie zaprojektowanych na tę okoliczność koszulkach, które zostaną później przekazane na aukcję. Podczas tego wydarzenia, kibice na pewno mogą liczyć na wiele atrakcji, podsumowana zostanie też zbiórka żywności, a dodatkowo zaprezentujemy psy, które szukają domu. Kto wie, może właśnie na R22 znajdą nowych, kochających właścicieli?

Gramy do jednej miski!

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


2    Komentarze:

~~~Kibic 1906w
Super
Brawo super akcja ! Sam mam psiaki które napewno podzielą sie karmą z innymi pieskami których los nie oszczędzal

14            -2
~~~Rozpierdu cha2018
Koszulki dla pilkarz
Na te koszulki konieczny nadruk " To My To My Wiślackie PSY !" Hehehe akcja na plus i w temacie a z korzyścią dla zwierzaków i wizerunku. A miśkom też można pomóc? To też zwierzę😆

10            -3