Piątek, 2 listopada 2018 r.

Rafał Boguski: - Musimy się jak najlepiej odbudować

- Przez całe 90 minut nie zrobiliśmy takiej różnicy, żeby zaskoczyć czymś Piasta. Wiadomo - porażki się zdarzają, trzeba przyjąć to na klatę, trzeba wyciągnąć wnioski, aby jak najlepiej zagrać w następnym spotkaniu. Takie mecze, w przeciągu całego sezonu, się zdarzają. Też nie możemy po tym słabszym meczu załamywać rąk, tylko musimy się jak najlepiej odbudować psychicznie i fizycznie, aby teraz zagrać jak najlepiej z Zagłębiem Lubin - powiedział po porażce w Gliwicach, kapitan zespołu Wisły Kraków, Rafał Boguski.

- Nie ma co popadać w skrajności, gdy byliśmy na pierwszym miejscu, nie lataliśmy pod sufitem i nie mówiliśmy, jacy to my nie jesteśmy fantastyczni, tylko z pokorą pracowaliśmy. Teraz trzeba zrobić tak samo - przekonywał Boguski.

- Do kolejnego meczu, z Zagłębiem, przygotujemy się jak najlepiej pod względem taktycznym i będziemy grali o pełną pulę. Chcielibyśmy dopisać sobie kilka punktów więcej, ale rzeczywistość jest trochę inna. Na pewno będziemy chcieli u siebie spotkanie wygrać - zapewnił na zakończenie wiślak.


 OŚ, Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


5    Komentarze:

~~~Prawda jest naga
Bogus, ile zagrales dobrych meczy ?
Smutno, gorzko i slabo. Od dawna nie pomagasz druzynie. Osobiscie Cie lubie ale gre oceniam jako slaba. Zycze Ci lepszej postawy, bo aktualna jest slaba. Nie mam powodow aby Ciebie chwalic.

19            -10
~~~Prawda jest naga
Bogus, jako kapitan, powinienes dac przyklad
dobrej, uporzadkowanej gry. A tego nie bylo widac. Grales jak za darmo i kolejny mecz zaliczony. Bylem i z bliska widzialem. Zupelny brak zaangaziwania. Kiedys kase dostaniecie, ale dla kibicow nie gracie.

23            -9
nales
Boguś
Może zmień już płytę .... po każdym słabym meczu czytam to samo . Może przyznaj , że zagrałeś tragicznie , koledzy niewiele lepiej i wskaż przyczyny . A nie o odbudowie , że słabszy mecz się może zdarzyć ...... coś za dużo tych zdarzeń .

13            -7
~~~Ale...
Pora...
Zawiesić buty na kołku Rafał,wieku nie oszukasz,nie pomagasz temu zespołowi,ani w roli zawodnika,ani kapitana.Przekaż opaske Wasylowi,może on wami wstrząśnie!!!

10            -7
~~~K
I
Część z was to chyba od dawna ma coś z głową. Facet jako jedyny zasuwał wczoraj po całym boisku, miał przechwyty i próbował (może nie wychodziło mu to tak dobrze jak w ostatnim meczu) dogrywać w nieprzewidywalny sposób, co przy takiej stagnacji jaka była w naszych formacjach, było JEDYNYM sposobem na stworzenie klarownej sytuacji.

8            -9