Piątek, 2 listopada 2018 r.

Dawid Kort: - Takie spotkania się zdarzają

- Każdy chce grać, ale to trener jest od tego, żeby ustalić skład i trzeba to uszanować - powiedział po meczu w Gliwicach Dawid Kort, który rozpoczął go na ławce rezerwowych, by na murawie pojawić się na drugie czterdzieści pięć minut.

- Przez całą drugą połowę goniliśmy, żeby wyrównać i później aby strzelić drugą bramkę, ale nadzieliśmy się na kontrę, no i przegraliśmy 0-2 - skwitował słaby mecz zespołu "Białej Gwiazdy" pomocnik.

- Takie spotkania się zdarzają, a my nie raz pokazywaliśmy, że z trudnych momentów w meczu potrafimy wyjść i teraz musimy pokazać, że potrafimy go, brzydko mówiąc, odrzucić na bok i skoncentrować się na następnym - dodał Kort.

- Nikt nie lubi przegrywać, nikt też nie lubi przeciętności. Mówią tutaj o środku tabeli, czy o graniu o nic. Naszym celem jest każdy kolejny mecz, ale każdy kolejny chcemy wygrywać. Nikt nie chce popaść w przeciętność, a jesteśmy dobrą drużyną i jeszcze nie jeden raz to pokażemy - zakończył wiślak.


 OŚ, Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


2    Komentarze:

adaś
Tenis
Jeden co zagrał przyzwoicie w ofensywie, choć szkoda, że w niektórych przypadkach podnosił piłkę, ale nawet taką w sumie byle jaką grą wywalczył sobie miejsce w pierwszej 11-tce na Lubin. Ten fakt świadczy najlepiej o poziomie naszej gry.

12            -3
~~~567
mam nadzieję
że nie zagramy 6 obrońcami:lol:

4            -1