Środa, 7 listopada 2018 r.

Jesús Imaz piłkarzem października w Ekstraklasie!

Najlepszym piłkarzem października w Ekstraklasie został napastnik krakowskiej Wisły, Jesús Imaz. Pięć trafień Hiszpana miało swoją wartość i nie pozostaje nam nic innego, jak mu serdecznie tego wyróżnienia pogratulować.

Liczba głosów na Piłkarza Października w LOTTO Ekstraklasie:

5 - Jesús Imaz;
3 - Flávio Paixão;
2 - Marcin Robak;
1 - Kamil Drygas, Lukáš Haraslín, Szymon Pawłowski, Michał Janota, Cafú, Maciej Jankowski.

Przypomnijmy, że jest to w bieżącym sezonie już drugie takie wyróżnienie dla piłkarza "Białej Gwiazdy". Piłkarzem sierpnia został bowiem Zdeněk Ondrášek.

Ekstraklasowy ranking "piłkarz miesiąca" tworzony jest na podstawie głosów, które oddane zostały przez kapitanów poszczególnych drużyn ligowych.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


3    Komentarze:

GrzegorzS
Gratulacje, ale też
trzeba zdawać sobie sprawę, że tylko duży sportowy sukces klubu lub solidny nowy inwestor może byc podstawą, by udało sie przedłużyć kontrat z tym zawodnikiem na kolejny sezon. Potrzebujemy dużej inwestycji inaczej latem i zima znowu stracimy kilku ważnych zawodników.

31            -1
~~~Tommy1906
Gratulacje
Jesus Wisłe Zbaw!

18            -1
Kosmaty
Gratulacje, zasłużone wyróżnienie i bezdyskusyjne.
W październiku rozegrano 3 kolejki, w których Imaz strzelił 5 goli i wszystkie dawały nam punkty. Odpowiednio 2 trafienia w derbach (dające nam zwycięstwo, wiadomo jaki ciężar gatunkowy miał ten mecz), 2 trafienia z Legią (ostatecznie dały nam "tylko/aż" 1 punkt, ale wiadomo jak prestiżowe jest spotkanie Wisły z Legią i jaki przebieg miało tamto spotkanie) oraz trafienie z Zagłębiem (tutaj już "tylko" 1 punkt, ale to wciąż kolejne trafienie bezpośrednio dające Wiśle punkty do tabeli, a zrobił to grając tylko 20 minut). Żaden inny piłkarz nie zasłużył w październiku na większe pochwały i dziwię się, że przewaga Jesusa nad resztą stawki była tak mała.

12            -1